Sopot TVN Festiwal

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Marcin A. »

Obejrzałem sobie dziś na Plejadzie "Dziwny jest ten świat". Piosenka jako całość zabrzmiała dosyć słabo, jednak momenty, w których śpiewały Kayah (CUDO) i Kasia Kowalska, były niesamowite. Ogromna dawka emocji i prawda, która stała się niemal namacalna.
Kayah, Kasia- dziękuję.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Chill-out »

autech pisze:Kopaneek jetes w błedzie-cały koncert układała Pani Niemem-i to ona proponowała artystom piosenki
Niestety nie. Artystów i utwory dobierał dyrektor artystyczny festiwalu Piotr Metz. Pani Niemen tylko czuwała nad koncertem i przekazywała pewne sugestie. Przypuszczam,że gdyby głos decydujący należał do niej,dobór artystów wyglądałby nieco inaczej.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: autech »

no własnie Pan Metz mówił ze arytystów proponowała Pani Niemem. Dlatego zabrakło Janusza Radka .....
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Matiz99 »

autech pisze:no własnie Pan Metz mówił ze arytystów proponowała Pani Niemem. Dlatego zabrakło Janusza Radka .....
No właśnie. W takim razie właśnie jak moglo zabraknąć Radka :/ Tak samo jak i Edyty. Bała konkurencji ze strony Radka? Przecież to niedorzeczne. bleee...
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: autech »

Matiz99 pisze:
autech pisze:no własnie Pan Metz mówił ze arytystów proponowała Pani Niemem. Dlatego zabrakło Janusza Radka .....
No właśnie. W takim razie właśnie jak moglo zabraknąć Radka :/ Tak samo jak i Edyty. Bała konkurencji ze strony Radka? Przecież to niedorzeczne. bleee...
Dla Pana Czesława nie podobało sie wykonanie DJTŚ przez Janusza radka i dlatego!!!!
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Matiz99 »

autech pisze:
Matiz99 pisze: No właśnie. W takim razie właśnie jak moglo zabraknąć Radka :/ Tak samo jak i Edyty. Bała konkurencji ze strony Radka? Przecież to niedorzeczne. bleee...
Dla Pana Czesława nie podobało sie wykonanie DJTŚ przez Janusza radka i dlatego!!!!
Właśnie dlatego jestem zażenowany sytuacją. Jakoś trudno mi w to uwierzyć. Dla wielu rytyków to wykonanie było b. dobre. A nie sądze by Niemen był zazdrosny 8P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Piter »

Matiz99 pisze:Właśnie dlatego jestem zażenowany sytuacją. Jakoś trudno mi w to uwierzyć. Dla wielu rytyków to wykonanie było b. dobre. A nie sądze by Niemen był zazdrosny 8P
A ja pamiętam, że byłem zaskoczony takim zachwytem wersją Radka. Podzielam zdanie Niemena i wątpię, by wynikało ono z zazdrości. Pamiętam też, że o tym, iż Niemenowi nie podoba się interpretacja Janusza, mówiło się już kilka lat temu podczas innego sopockiego koncertu ku czci Niemena. Wtedy nagle kazano zaśpiewać ten utwór Flincie.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Matiz99 »

Piter pisze:Pamiętam też, że o tym, iż Niemenowi nie podoba się interpretacja Janusza
A jakasz tam była interpretacja? :? Przecież jego wersja była chyba nabliższa oryginału z pośród wszystkich wykonów jakich znam 8P Nie wspominając już na zbliżonej barwie głosu.
Piter pisze:Wtedy nagle kazano zaśpiewać ten utwór Flincie.
Akurat jej wersji kompletnie nie trawie. Dziewczyna ma warunki ale z tą ,,pieśnią'' jak to określił Hołdys sobie nie poradziła.
Mimo wszystko będe odczuwał niedosyt z powodu absencji J.R. :PP
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Piter »

Matiz99 pisze:
Piter pisze:Pamiętam też, że o tym, iż Niemenowi nie podoba się interpretacja Janusza
A jakasz tam była interpretacja? :? Przecież jego wersja była chyba nabliższa oryginału z pośród wszystkich wykonów jakich znam 8P Nie wspominając już na zbliżonej barwie głosu.
Nie pamiętam już dlaczego, ale czułem, że to nie to. A podobieństw, o których mówisz, nie dostrzegam. Choć JR fajny jest, nie przeczę.
ODPOWIEDZ