Sopot TVN Festiwal

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Sopot TVN Festiwal

Post autor: Marcin A. »

http://www.plejada.pl/4,22568,news,1,1, ... tykul.html

Plejada przedstawiła nazwiska gwiazd, które wystąpią podczas koncertu poświęconemu Czesławowi Niemenowi.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Virtual Tom »

Na razie mamy częśc konkursową :blink:

Dostaliśmy Dodę, polskich wokalistów i gratisowo dwa bloki reklamowe po 15 minut każdy :manicure:

Nie wiem, czy ja mam coś ze słuchem czy bardziej słychac muzykę niz wykonawców :hmmm:

Kozyra wygląda jak Ken, Mec jak menel po liftingu :jabol:

Dudziak chciała komus stawiać ptaka, a Bem jak zwykle wpasowała się w kółeczko wzajemnej adoracji.

W skali o 1 do 5 2+ za sukienkę Kasi Wilk
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Estratos »

Virtual Tom pisze:Kozyra wygląda jak Ken
:love:

[ Dodano: 22-08-2009, 21:19 ]
Jak na razie to mimo reklam (ja lubie reklamy :P) to ten festiwal chyba najlepiej sie reprezentuje ze wszystkich dotychczasowych. Brak pary prowadzacych, glupich wstawek kabaretow i wszyscy spiewaja na zywo.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Monika23 »

Kozyra wyglada jak lalus :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: vanity »

Monika23 pisze:Kozyra wyglada jak lalus
zawsze tak wyglądał.

oglądam to wielkie wydarzenie wyrywkowo. Doda średnio mi się podobała, ale fajnie wybrnęła z zapomnienia tekstu :D

M(at)ołek bardzo ładnie wygląda. Piosenki z reguły mi się nie podobają. Dotychczas to chyba jedynie Australijka wypadła dobrze.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Monika23 »

vanity pisze:Monika23 napisał/a:
Kozyra wyglada jak lalus

zawsze tak wyglądał.
wczesniej mi sie podobal, jak mial takie wlosy postrzepione :wink2:

Magda Molek slicznie:)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Chill-out »

Estratos pisze: ten festiwal chyba najlepiej sie reprezentuje ze wszystkich dotychczasowych. Brak pary prowadzacych, glupich wstawek kabaretow i wszyscy spiewaja na zywo.
Bo to jest ten prawdziwy Sopot Festival,o czym sporo ludzi zapomina. Festiwale TVNu zawsze wypadają najlepiej. Średni tylko dobór artystów,aczkolwiek w porównaniu z pozostałymi festiwalami i tak jest dobrze.
Dziś wielki dzień Kasi Wilk. :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Estratos »

Chill-out pisze:Bo to jest ten prawdziwy Sopot Festival,o czym sporo ludzi zapomina.
łał, naprawdę? Dzięki za oświecenie! Jak to dobrze, że jest czilałt.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Virtual Tom »

Zdecydowanie występy zagraniczne ciekawsze.

Oceana świetnie i pewnie coś dostanie.

Kasia Wilk w drugim podejściu 10 razy lepsza niz za pierwszym razem.

Szkoda, że Ola na razie ostatni - bo na zywo wypadł bardzo fajnie, o niebo lepiej niż to Trio (tych to jedynie do łóżka mozna by zaciągnąc :lody: )

Gabryśka fajnie, ale to juz jest tak ograna piosenka, że nie wiem.

Józek - fajnie, ale jakoś za słodko i wokalnie nie do końca.

A teraz :kopwjaja: Feel

Niebawem wyniki.

M(at)ołek :hihi: wygląda rzeczywiście pieknie :manicure:
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Carrie »

Zgadzam się z opinią o Magdzie- prezentowała się bardzo ładnie (a Kozyra jak zawsze niezły :d). Co do pierwszej części to Bracia dali radę, lubię tych facetów, więc co tu dużo pisać. Kaśka też ma duże możliwości. Natomiast zagraniczni artyści :D ...oczarowała mnie Oceana, jest genialna. Ma talent i niezwykły urok. Po dzisiejszym występie musiałam zamówić jej płyte! Gabriella jeszcze była ok, Josef brzmiał dużo gorzej niż na płycie, a o tamtych pseudo playboyach to nawet nie chce mi się wspominać :lol:
Awatar użytkownika
BolecDC
Make it happen
Make it happen
Posty: 176
Rejestracja: 04 wrz 2008, 15:29
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja (Cyganeria)
Lokalizacja: Piastów/Warszawa

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: BolecDC »

Czy to prawda, że Kozyra nazwał Kasię Wilk "największym objawieniem na scenie muzycznej od czasu Edyty Górniak"?

Ja tam do Kaśki nic nie mam, ale objawienia to bym w niej nie upatrywał.. :)
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Chris »

Czy to prawda, że Kozyra nazwał Kasię Wilk "największym objawieniem na scenie muzycznej od czasu Edyty Górniak"
Edyty Górniak i Kayah 8)
Przegiął??
Moim zdaniem Kasia nie została jeszcze naprawdę odkryta, ten wytęp pokazał ją z nieco innej LEPSZEJ strony niż wystąpienia u boku Meza. Oby tak dalej, a może doczekamy się kolejnej divy :ha:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Piter »

Kasia Wilk rzeczywiście świetnie śpiewa, ale raczej nie ma szczęścia do repertuaru. Nie jest ona też dla mnie objawieniem, po prostu bardzo dobrze śpiewającą wokalistką. Do Edyty i Kayah jej mega daleko.
Jeśli chodzi o festiwal w tym roku, brakuje mi tam prawdziwej gwiazdy. Może TVN jest lepszy od Dwójki i Polsatu w tworzeniu festiwalu, jednak wciąż jest to dreptanie w bajorze nudy, przeciętności, dorabiania ideologii. "Jakie wielkie gwiazdy ściągnęliśmy bla bla". TVNowskie śniadanie, Kinga Rusin i jej pełna ekstazy i zachwytu papka, marketing i pranie mózgów głupkom.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: Michael »

Nie podobała mi się ani laureatka słowika publiczności, ani laureatka bursztynowego słowika. Zupełnie nie rozumiem też tego rozpływania się jury nad Kasią Wilk. Dziewczyna śpiewać potrafi, ale od Edyty dzielą ją lata świetlne i raczej nie widzę szans na nadrobienie przynajmniej części tego dystansu.

Magda Mołek - ładnie wyglądała, ale ta kobieta jest tak nudna, że nawet z koncertu potrafi zrobić stypę :P.
Btw. wolałem, gdy oryginalny Sopot Festival był pod skrzydłami TVP - nie był tak drętwy i nie przerywano go długimi blokami reklamowymi.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sopot TVN Festiwal

Post autor: vanity »

Michael pisze:Zupełnie nie rozumiem też tego rozpływania się jury nad Kasią Wilk.
Mnie się podobała. Ja mam bardzo mizerną wiedzę na jej temat, i poza tym, że dziewczyna istnieje, nie jestem w stanie czegoś więcej powiedzieć. Ten występ zwrócił na nią moją uwagę i myślę, że dzięki niemu przy nadarzającej się okazji będę się przyglądać jej osobie. Trudno, może i śpiewać dziewucha nie potrafi genialnie, ale przy zalewającej nas z każdej strony szmirze wypada bardzo ciekawie. Te, które są genialne rozmieniają się na drobne ->Edyta, Justyna, mają depresję -> Edyta B, lub mają nadmiar pracy by nas dopieszczać -> Kayah.
Dobrze, że chociaż Madonna robi na przekór, mniej skandalizuje i tyra jak zawsze, dzięki czemu w radio ogólnopolskim da się czegoś na poziomie słuchać.
Ja w ogóle przechodzę jakąś przemianę, radio tylko w robocie słucham, bo zresztą nie mam wyjścia (tak na marginesie i tak jestem szczęściarą że szefostwo nam Radio Maryja nie nastawia - powaga!) i jestem znudzona tym co tam jest, albo stare i dobre ale wałkowane nieustannie, albo badziew taki że słuchać się nieda. Ostatnio odkrywam pewne wspaniałości, i nie ukrywam, że to po części także dzięki WAM i naszemu tematowi "czego słucham w tej chwili" :*

Oczywiście nie napisałam na temat, zawijam ogon pod siebie i liczę na niski wyrok !
ODPOWIEDZ