TOPtrendy 2013

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: TOPtrendy 2013

Post autor: pijej1 »

Co to za dyskryminacja w powyższych dwóch postach ludzi spoza warszawy?! To że jesteście "słoikami" nie czyni z was zaraz warszawiaków i nie daje praw do dyskryminacji ludzi spoza jej granic :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: TOPtrendy 2013

Post autor: Aro »

Bredzisz coraz bardziej pijej-u. :P To w Warszawie sprzedaje się najwięcej płyt CD...
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: TOPtrendy 2013

Post autor: Meg »

Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: TOPtrendy 2013

Post autor: Aro »

Widownia festiwalu dużo mniejsza niż przed rokiem http://media2.pl/media/103354-TOPtrendy ... arety.html Szkoda.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: TOPtrendy 2013

Post autor: Natu$ »

witcher pisze:Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że "topowi" polscy wykonawcy tak źle wypadają na żywo. Sylwia Grzeszczak zupełnie się gubi w występach "live", co boleśnie pokazała jej dzisiejsza propozycja. Podobnie Margaret, Rafał Brzozowski czy Jula. Reszta była tak bezbarwna, że ciężko mi o nich cokolwiek powiedzieć.
To wszystko robi technologia i wszem obecne komputery. Jestem pewna, że po podrasowaniu komputerem i nagraniu w profesjonalnym studiu jakiejś chwytliwej piosenki większość z nas mogłaby mieć hita. 8P
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: TOPtrendy 2013

Post autor: witcher »

Aro pisze:Widownia festiwalu dużo mniejsza niż przed rokiem http://media2.pl/media/103354-TOPtrendy ... arety.html Szkoda.
Wiadomo, nie było Edyty. ;)
Natu$ pisze:To wszystko robi technologia i wszem obecne komputery. Jestem pewna, że po podrasowaniu komputerem i nagraniu w profesjonalnym studiu jakiejś chwytliwej piosenki większość z nas mogłaby mieć hita. 8P
Nie jest to szczególnie budujące, niestety...
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: TOPtrendy 2013

Post autor: BAdam »

KrzysiekF pisze:Edyta pojawiła się w żartach podczas koncertu TRENDY. Miałaby wystąpić podczas ŚWIĘTA ŚWINI . Zmodyfikować utwór Jestem Kobietą do Jestem Parówką lub zaśpiewać do mikrofonu z kiełbasy krakowskiej


:lol3: :lol3: :lol3: Cały amfiteatr pękał ze śmiechu :lol3:


Bedzie można zobaczyć to na yt :?: :guru:
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: TOPtrendy 2013

Post autor: Natu$ »

Obejrzałam koncert Heya - dzięki Meg za link - i muszę przyznać, że jakoś szaleć za Heyem nigdy nie szalałam, ale mają w swoim repertuarze naprawdę wiele pięknych, mądrych i ważnych piosenek. Nie wyobrażam sobie polskiej muzyki bez takich utworów jak: Mimo wszystko, Moja czy twoja nadzieja, Sic!, Teksański. Kawał historii polskiej muzyki.

Co do Kasi - naprawdę jest przeurocza w tej swojej mimice twarzy i nieporadności. Za każdym razem jak przemawiała doprowadzała mnie do śmiechu. :D W przyszłym roku niech ją do kabaretu wcisną. :PP Mimo iż jakąś wybitną wokalistką Kasia nie jest, skalą i techniką się nie popisuje, to jest to zdecydowanie Artystka przez wielkie A!
ODPOWIEDZ