54. KFPP Opole 2017

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: dorota »

haha to czy ktos sie ostal?
sungift
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2012, 15:27
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Wawa

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: sungift »

KrzysiekF pisze:
- To jedna z najtrudniejszych decyzji w moim życiu. Nigdy nie spodziewałam się, że będę musiała powiedzieć NIE marzeniu mojego życia. W obliczu tego, co dzieje się wokół Festiwalu w Opolu, solidaryzuję się z resztą Artystów i rezygnuję z udziału w koncercie Debiuty. Nie w takiej atmosferze chciałam TAM zaśpiewać. Wybaczcie i trzymajcie za mnie kciuki - napisała Karolina Leszko,
Dodano po 50 minutach 40 sekundach:
Wyszkoni. Borysewicz i Bracia podziękowali.
Skąd ta informacja dotycząca Wyszkoni, Braci i Borysewicza?
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: KrzysiekF »

Kochani ,w związku z masą zapytań które do mnie napływają potwierdzam oficjalnie komunikat wydany przez mojego wydawcę GORGO MUSIC 20-go maja o 16:15, że nie wezmę udziału w koncercie "Od Opola Do Opola" podczas 54 KFPP w Opolu. Do zobaczenia na moich koncertach w całej Polsce :-). Szczegóły już wkrótce.
Mateusz Ziółko.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: fifi »

Opole 2017: artyści nie chcą występować, sponsorzy się wycofują, nie ma pieniędzy na noclegi!
http://www.pudelek.pl/artykul/110859/op ... a_noclegi/
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: ray »

Najbardziej podobają mi się te dwa fragmenty:
Trwa łapanka na artystów mogących zapełnić program. Artyści występujący w programach TVP przezornie nie odbierają telefonów, żeby nie usłyszeć propozycji nie do odrzucenia.
Bojkot festiwalu ogłaszają nawet pracownicy TVP którzy często robili ten festiwal od kilkudziesięciu lat. Nasila się plaga chorób, rehabilitacji i uroczystości rodzinnych uniemożliwiających wyjazd do Opola.

:rotfl:

Wyjdzie na to, że naprawdę sam Kurski będzie musiał śpiewać, grać, prowadzić wszystkie koncerty i jeszcze wszystko filmować. :lol3:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: karen »

Zajrzałam na Fb Kowalskiej i jestem w szoku-jest wyzywana od lewackich i kodowskich szmat etc. Odgrażania typu -nie pójdę na koncert nie kupię płyty... I najwieksze oburzenie pochodzi od naparwdę wieloletniego fana,pisze takie rzeczy ze głowa mała...
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: niuto »

Najśmieszniejsze jest to, że TVP ogłosi, że to spisek opozycji i Kurskiego i tak nie odsunie od stołka :) Mimo wszystko chciałbym żeby festiwal doszedł do skutku i żeby móc zobaczyć co za szopkę odstawią :D
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: KrzysiekF »

karen pisze:Zajrzałam na Fb Kowalskiej i jestem w szoku-jest wyzywana od lewackich i kodowskich szmat etc. Odgrażania typu -nie pójdę na koncert nie kupię płyty... I najwieksze oburzenie pochodzi od naparwdę wieloletniego fana,pisze takie rzeczy ze głowa mała...
Polecam FB zakopower :lol3: wszyscy są juz na listach sortu :lol3: masakra Polska anno domini 2017
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: karen »

Tak zle i tak niedobrze ;)
Upiekło sie tym którzy w ogóle nie mieli być w Opolu :lol3:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: niuto »

Jedno jest pewne, Opole od lat nie wzbudzało takich emocji w narodzie. Kurski i DobraZmiana mogą ogłosić kolejny sukces :ha:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: KrzysiekF »

sungift pisze:
KrzysiekF pisze:
Dodano po 50 minutach 40 sekundach:
Wyszkoni. Borysewicz i Bracia podziękowali.
Skąd ta informacja dotycząca Wyszkoni, Braci i Borysewicza?
Pojawiło sie takie info na Fb jednego z dziennikarzy jednak do momentu potwierdzenia nie uznajmy tego za pewnik.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: karen »

Ja idę spać-jak ktoś jeszcze zrezygnuje-piszcie-rano przeczytam ;)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: ray »

karen pisze:Zajrzałam na Fb Kowalskiej i jestem w szoku-jest wyzywana od lewackich i kodowskich szmat etc. Odgrażania typu -nie pójdę na koncert nie kupię płyty... I najwieksze oburzenie pochodzi od naparwdę wieloletniego fana,pisze takie rzeczy ze głowa mała...
Widziałem. Marcin Świat napisał, że przez to, że Kowalska nie wystąpi w Opolu, to on nie przyjedzie na jej koncerty otwarte w Warszawie i Strykowie. I bardzo dobrze - ja się wybieram na koncert Kasi w Strykowie, więc dzięki temu będę miał odrobinę więcej miejsca i tlenu. ;-)

Natomiast u Kayah są na przykład takie wpisy:
Odeślę na adres KAYAX Pani płyty które kiedyś nabyłem oraz 15 MIN. PROJEKT, ZAKOPOWER.
Nie dziwię się że Kurski nie chciał Kayah, bo kto "cygana" do własnego domu by zapraszał


Prawie wszyscy, którzy hejtują teraz Kayah czy Kasię Kowalską, mają w swoich polubieniach na Facebooku następujące strony:
- Rafał Ziemkiewicz
- Marian Kowalski
- Nie chcę islamizacji Polski
- Żołnierze Wyklęci
- Prawo i Sprawiedliwość
itp., itd.
:lol3:
Ci ludzie uważają, że jeżeli ktoś nie zgadza się na wykluczenie za poglądy, to od razu musi być wyborcą PO i sympatykiem KOD. W ich postrzeganiu rzeczywistości nie istnieje żadna sfera "pomiędzy".
Z kolei ci wykonawcy, którzy (jeszcze) nie ogłosili, że się wycofują, też spotykają się z ogromną krytyką:
Jak zostaniecie w Opolu to nie kupię żadnej Waszej płyty i na żaden Wasz koncert nie pójdę..Po prostu...Za duzo zła się wylało,a wy stoicie po Ciemnej stronie Mocy.

Masakra - tak źle, i tak niedobrze.
Chyba najlepszym rozwiązaniem jest wycofanie się po cichu z festiwalu w Opolu, bez publikowania oświadczenia. Tylko że wtedy Pudelki i Jastrzębie piszą, że dany artysta jest jednym z opolskich "pewniaków" i hejt leje się ze strony przeciwników Kurskiego. Nie ma wyjścia z tej sytuacji. Jako naród jesteśmy podzieleni jak jeszcze nigdy dotąd.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: KrzysiekF »

Stachursky nie zagra. Info z Fb.
Kochani, nie będzie mnie w tym roku na festiwalu w Opolu. Poinformowałam o tej decyzji (nie bez żalu) reżysera i producenta koncertu Od Opola do Opola, w którym miałam wystąpić, już w sobotę. Chciałam bez żadnych oficjalnych oświadczeń, ale informuję, ponieważ telefon nie milknie, wszyscy pytają.
Do zobaczenia za tydzień na Polsat SuperHit Festiwal i, mam nadzieję, za rok w Opolu.
Ania Wyszkoni
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: Cypix »

ray pisze: Jako naród jesteśmy podzieleni jak jeszcze nigdy dotąd.
Bo i TVP wygląda jak nigdy dotąd. Przecie w latach 2005 - 2007 to tak nie wyglądało, ni cholery! Kiedyś można było obejrzeć Fakty, Wydarzenia i Wiadomości. I kolosalnej różnicy ani w doborze newsów, ani relacjach reporterskich nie było. A teraz? Jak mnie najdzie ochota na kabaret to włączę po 19.30 "jedynkę"... Wydawcy Panoramy długo się bronili, ale i oni skapitulowali. Kurski zniszczył tą instytucję, wpędził w długi, a teraz Pocztę i platformy cyfrowe zmuszają do ujawniania danych, bo ludzie abonamentu płacić nie chcą... Co ten partacz jeszcze tam robi? Zero sukcesów, same porażki! Opole to świetny przykład buntu środowiska artystycznego. But publiczności już był przed rokiem, gdy Kurskiego wygwizdali, bo wpełzło toto na scenę...
ODPOWIEDZ