Fryderyki 2018

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Fryderyki 2018

Post autor: 2770132u »

Chociaż już po gali , która była 24 kwietnia, jestem ciekaw jak Wasze spostrzeżenia na temat obecnych Fryderyków? Ja uważam, że nagroda schodzi na "psy". Nominowana i nagrodzona alternatywna płyta Natalii Przybysz w kategorii Album Roku Pop. Płyta jej siostry Pauliny , która jest soulowa nagrodzona w kategorii Album Roku Elektronika (pomimo, że płyta jest klapą i nawet nie weszła na OLiS) . Po dwie nominacje w tej samej kategorii Ani Dąbrowskiej i Darii Zawiałow (utwór roku). W tym Daria nominowana z coverem "Jeszcze w zielone gramy". Pominięcie w nominacjach najlepiej sprzedającej się płyty rap w 2017 roku- Quebonafide . Nominowanie po raz drugi rok z rzędu z tą samą płytą OSTRego "Życie po śmierci". Pominięcie fenomenalnej płyty Natalii Kukulskiej, tylko 1 Nominacja dla Natalii Nykiel. Nominowanie i nagrodzenie składanki zespołu Hey "CDN" w kategorii Album Roku ROCK. Dla mnie porażka
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Fryderyki 2018

Post autor: fookmetoo »

Powinni w każdej kategorii nominować Nosowską.

Czy naprawdę nie było w kraju piosenek godnych nominacji do Piosenki roku? Żenada.

Fryderyki odkąd pamiętam mają reputację bycia kliką osób wzajemnej adoracji, zupełnie nie odzwierciedlają realiów polskiego bazaru muzycznego.
ODPOWIEDZ