Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Sebuch »

Myślę, że wezmie udział.
Brała udział w takich projektach jak: koncert Podziel się posiłkiem, koncert charytatywny dla Beaty Jałochy, koncert charytatywny pt. Dzień Kotana, gala charytatywna Kobiety Kobietom, piosenka fundacji Polsat "Wystarczy chcieć", koncerty z dziećmi niepłnosprawnymi na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, wystepowała w charytatywnym odcinku programu Tak To Leciało, koncert charytatywny z Jose Careasem w Warszawie czy nagrywała utwór "W każdym z nas":
https://www.youtube.com/watch?v=7N2uUSExH_M
Angażowała się jeszcze w inne projekty. Teraz presja jest ogromna.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Piter »

W wìększości pozgłaszali się wykonawcy, którzy się cieszą z jakiegolwiek zaproszenia czy wzmianki nazwiska. Edyty tam nie widzę.
Awatar użytkownika
therightman
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 06 maja 2012, 15:31
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: therightman »

Piter pisze:W wìększości pozgłaszali się wykonawcy, którzy się cieszą z jakiegolwiek zaproszenia czy wzmianki nazwiska. Edyty tam nie widzę.
Szczególnie Maryla, Bajm i Farna.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Piter »

To wyjątki. Posałem o większości.
Awatar użytkownika
therightman
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 06 maja 2012, 15:31
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: therightman »

Piter pisze:To wyjątki. Posałem o większości.
Kwiatkowski, Hyży, Margaret, Ziółko, Lisowska, Sarsa, Wieniawa, Nosowska, Gessler, Koteluk, Cleo, Szroeder, Lemon, Szpak, Kukulska, Gromee, Quebonafide, Zawiałow, Budka Suflera, Cerekwicka, Piróg, Golec Orkiestra, Ostrowska.

Rozumiem, że to też są wyjątki i też każdego z nich określiłbyś jako "wykonawcy, którzy cieszą się z jakiegokolwiek zaproszenia czy wzmianki nazwiska".

Ta lista to w zasadzie typowy polski festiwal, a tam Edyta pasuje jak ulał.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Piter »

Cleo, Wieniawa, Sarsa, Gromee, to coś na Q... taki trochę odpad atomowy. Ale moze teraz mamy taką scenę w Polsce.
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Cristof006 »

Piter pisze:W wìększości pozgłaszali się wykonawcy, którzy się cieszą z jakiegolwiek zaproszenia czy wzmianki nazwiska. Edyty tam nie widzę.
No nie wiem. Jak dla mnie to tam jest sporo dobrych nazwisk. Są też mniej znane osoby, ale jeśli wybrać z tej 90 trzydziestu artystów to wychodzi naprawdę dobry skład.

W ogóle zaskoczył mnie zespół Wilki, że poparł tę akcję, a przecież Gawliński swego czasu ostro krytykował Dodę. Marina też się włączyła, ale one to już dosyć dawno się pogodziły.
Awatar użytkownika
therightman
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 06 maja 2012, 15:31
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: therightman »

Piter pisze:Cleo, Wieniawa, Sarsa, Gromee, to coś na Q... taki trochę odpad atomowy. Ale moze teraz mamy taką scenę w Polsce.
Nie oceniam jakimi są artystami. Fakty są faktami, wszyscy są bardzo popularni, mogliby spokojnie olać tę akcję, bo mają masę swoich odbiorców. Także pudło.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Angie29 »

No ktoś napisał że Sarsa to odpad artystyczny naprawdę 3 albumy i sukcesy na koncie to odpad artystyczny ...haha za to Edyta jest diva która jedzie od lat na To nie ja byłam Ewa i Dziwny jest ten świat bo reszte trudno zapamiętać ..... nawet te tak zwane odpady artystyczne maja w sobie więcej serca niż Edyta niestety ....
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Piter »

Nie wiem, na ile to dobre serce, a na ile coś innego. Np potrzeba zaistnienia.
Idea koncertu fajna. Mam wątpliwości co do sposobu organizacji, ale chyba działa, skoro tyle mało znaczących nazwisk się pozgłaszało. I trochę znanych również
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Cristof006 »

Angie29 pisze:No ktoś napisał że Sarsa to odpad artystyczny naprawdę 3 albumy i sukcesy na koncie to odpad artystyczny ...haha za to Edyta jest diva która jedzie od lat na To nie ja byłam Ewa i Dziwny jest ten świat bo reszte trudno zapamiętać ..... nawet te tak zwane odpady artystyczne maja w sobie więcej serca niż Edyta niestety ....
No bez przesady. Edyta może nie nagrywa tak dużo piosenek, ale we wszystko co robi wkłada zawsze całe swoje serce. A takie komentarze jak twój są nie na miejscu.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Katarzynaa »

Mam nadzieję że w ślad za Chylińska Edyta odmówi. A co do intencji Dody czas pokaże, może się mylę ale przez kolejne kilka lat nie uda jej się grać jeżeli to nie płynie z serca a jest tylko sprytna strategią to jeszcze to zobaczymy.
Ps. Jeżeli podkreślam jeżeli miała na celu ugrać cos2 dla siebie to już się udało bo udzieliła wywiadu dla zetki.

Dodano po 4 minutach 8 sekundach:
Kamui Shiro pisze:
Katarzynaa pisze:
Mówiąc krótko: nie lubie manipulacji a ta była na wybitnym poziomie i to jeszcze wykorzystując czyjąś śmierć..

Jest w tym trochę prawdy. Powinna się z nimi umawiac po cichu najpierw, a nie od razu medialnie. Ale nie posądzałbym ją o intencje żerowania na śmierci prezydenta Gdanska tak wprost. Po prostu podswiadomie może wyczuła szansę dla siebie.
Masz rację trochę za mocno to napisałam. Po prostu wyczuła szanse dla siebie i stara się to wykorzystać.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: fifi »

Katarzynaa pisze:
Steffie pisze:Nie wiem, czy były zmanipulowane, czy nie.
Wiem, że te, które są teraz, są w punkt.
Doda miała już tyle konfliktów z różnymi osobami, że staje się kompletnie niewiarygodna jako postać gołębicy o anielskim sercu pragnąca pojednania z innymi. A takie wyciąganie ręki pod publiczkę, a jednocześnie stawianie kogoś innego pod ścianą, świadczy właśnie na jej niekorzyść. Sam pomysł koncertu oczywiście jest spoko.
Zgadzam się w 100%. Moje pierwsze wrażenie jak tego słuchałam było jednym wielkim zniesmaczeniem. Pomysł koncertu super. Ale zwrócenie się do Edyty i Justyny było prfidne. Z pełną premedytacją postawiła je w bardzo niezręcznej sytuacji. A one mają prawo nie chcieć w tym uczestniczyć i nie ma to nic wspólnego z tym że promują dobroć a nie potrafią wybaczać. Pogodzenie się a wspólne organizowanie koncertu to dwie osobne rzeczy. Nie wiem jaką decyzję podejmą ale jeżeli nie wezmą w tym udziału to ja to uszanuje. I już na samą myśl mnie drażni jak padnie fala złości na Edi a doda wielce będzie apelowac o spokój jak doskonale z góry wiedziała jaka będzie reakcja ludzi jak sie nie zgodzi.

Mówiąc krótko: nie lubie manipulacji a ta była na wybitnym poziomie i to jeszcze wykorzystując czyjąś śmierć..

Ja to widzę troszkę inaczej...
Czy Doda coś ugra dla siebie czy nie to się okaże bo jeszcze tak na prawdę nic nie wiadomo jak się to potoczy dalej i jaki ostatecznie wydźwięk będzie po tym koncercie. Zapewne jeśli się tego podjęła to czeka ją ciężka praca by to nie wyszło jakoś tandetnie.
Inaczej też widzę załatwienie niby cichaczem tego sporu między nimi bo raczej ten zabieg Dody był właśnie w takiej formie celowy bo akurat konflikty tych pań były głośne więc publiczny apel do pojednania ma na celu raczej nie to by sobie nagle zaczęły spijać z dzióbków i chadzać razem na kawkę ale pokazanie poprzez ich konflikt tego, że możemy prywatnie się nie lubić, możemy mieć różne gusta, możemy mieć różne poglądy i opinie na różne tematy jednak to nie powinno oznaczać, że nie możemy się publicznie szanować.

Tak to właśnie widzę : Głośny publiczny konflikt --> przekaz --> mimo to możemy razem zaśpiewać propagując szczytną ideę.
Da szarych obywateli przekazem będzie, że możemy być po różnych stronach politycznej barykady ( bo jednak mimo próśb nabrało to politycznego tła) ale nie musimy się nienawidzić bo ponad wszystko jesteśmy ludźmi z tej samej gliny, gdy się zranimy tak samo krwawimy a nasze upodobania, poglądy itp nie powinny budować muru pomiędzy nami.
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Cristof006 »

Katarzynaa pisze:Ps. Jeżeli podkreślam jeżeli miała na celu ugrać cos2 dla siebie to już się udało bo udzieliła wywiadu dla zetki.
Proszę cię. Mówisz o tym dwuminutowym "wywiadzie"? Poza tym czy wywiad w zetce jest aż tak pożądany przez Dodę? Wątpię :p
fifi pisze:Czy Doda coś ugra dla siebie czy nie to się okaże bo jeszcze tak na prawdę nic nie wiadomo jak się to potoczy dalej i jaki ostatecznie wydźwięk będzie po tym koncercie. Zapewne jeśli się tego podjęła to czeka ją ciężka praca by to nie wyszło jakoś tandetnie.
Ona organizacją nie będzie się zajmować, tylko jakaś firma, która stworzyła logo tego koncertu. Sama za tydzień wydaje płytę, więc nie będzie miała czasu na zajmowanie się takimi rzeczami.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Sebuch »

Mało znane nazwiska i zespoły? Kurczę, no nie przesadzacie?
Kozidrak, Rodowicz, Farna, Nosowska, Kukulska, Markowska, Ostrowska, Margaret, Wilk, Cerekwicka, Koteluk, Hyży, Wilki, Budka Suflera, Afromental, GolecuOrkiestra, Kombi, Szpak, Uniatowski, Lemon, Sound'n'Grace, Zakopower... to są naprawdę KONKRETY..
To kogo byście chcieli tam widzieć jeszcze?
Jest też wsparcie gwazd telewizji. Chajzer, Gessler, Cichopek, Piróg, Raczek, Janowski. Wszyscy deklaraują chęć konferansjerki.
Nie brak też czegoś dla młodszego pokolenia, tu też na topie: Cleo i Donatan, Lisowska, Sarsa, Kwiatkowski czy

Całą swoją filozofię opeiracie tylko na jednej Chylińskiej?
Co więcej, Jusia też nie wyklucza udziału (jej menadżer).
ODPOWIEDZ