Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

Koleś w tym artykule totalnie odpłynął... Stwierdził, że Edyta wykazała swoją niechęć do Dody, ale nie wspomniał o najważniejszym, o czym pisze Edyta, że dla niej teraz to nie miejsce i czas na takie rozmowy. I tu się z nią zgadzam. Spójrzcie sami. Ludzie zamiast skłonić się do refleksji, wyciągnąć jakieś wnioski, całą swoją uwagę przerzucili na koncert... Co gorsza, atakują wszystkich tych, którzy nie chcą w nim uczestniczyć...
Sam autor stwierdził, że Edyta powinna zadzwonić do Agnieszki i Justyny, i je przekonywać... A niby dlaczego ma przekonywać do czegoś z czym sama się nie zgadza...?

Inną rzeczą jest to, że już nie mogę czytać farmazonów typu, "Doda wyciągnęła do nich rękę". Przepraszam bardzo, ale kiedy z ust Dody padło słowo "przepraszam"? Czyż nie od tego powinna zacząć swoje pojednanie?
I już całkowicie pomijam fakt, że Doda nie jest wiarygodną osobą ze względu na swoją reputację, na którą zapracowała sobie latami... Ciekawe czy Wy byście potraktowali poważnie akcję pt. "Politycy przeciw mowie nienawiści", którą zorganizowałaby pani poseł Pawłowicz? Czy byłoby to wiarygodne?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

W nawiązaniu do powyższego posta można też przeczytać o hejtowaniu Edyty na Plotku:
http://www.plotek.pl/plotek/7,166796,24 ... necie.html
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

Steffie pisze:W nawiązaniu do powyższego posta można też przeczytać o hejtowaniu Edyty na Plotku:
http://www.plotek.pl/plotek/7,166796,24 ... necie.html
Wreszcie jakiś głos rozsądku!
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Cristof006 »

Gosia1423 pisze:Inną rzeczą jest to, że już nie mogę czytać farmazonów typu, "Doda wyciągnęła do nich rękę". Przepraszam bardzo, ale kiedy z ust Dody padło słowo "przepraszam"? Czyż nie od tego powinna zacząć swoje pojednanie?
A dlaczego miała powiedzieć "przepraszam"? Wiadomo, że dała popalić i Edycie i Justynie, ale to nie ona zaczęła te konflikty.
Steffie pisze:W nawiązaniu do powyższego posta można też przeczytać o hejtowaniu Edyty na Plotku:
http://www.plotek.pl/plotek/7,166796,24 ... necie.html
Nie zgadzam się z ty artykułem, bo Edyta nie jest krytykowana za odmowę, ale za sposób w jaki to zrobiła.

W ogóle nie wiem czemu media wszędzie piszą o "koncercie Dody". To, że ona zainicjowała tę akcję nie oznacza, że to jej koncert. Przecież inni piosenkarze nie będą śpiewać jej piosenek. Za kilka lat przecież nikt nie będzie pamiętał kto wpadł na pomysł tego wydarzenia, tylko będzie po prostu wspominane, że takie się odbyło. Sama Doda powtarza, że ona sama tego nie organizuje. Że robi to z innymi artystami. Wczoraj Leszek Stanek był w Polsat News i mówił o tej akcji, dziś mówili też w Dzień Dobry TVN. Więc to nie tak, że wszystko Doda robi.

Akcję wsparł Wojciech Szczęsny: https://www.instagram.com/p/BsyVhblDucA/
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: tomek7 »

Dokładnie, wreszcie ktoś napisał logicznie o tym całym zamieszaniu. I to niech sobie przeczytają fani Dody. Ale znając życie to teraz będą bluzgali ta dziennikarkę :?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: ray »

kuba5599 pisze:Na Agę tez raczej by nie napisała, ale pewnie Top Management interweniował
Nie sądzę, by management Chylińskiej miał wpływ na to, co Doda zamieszcza na swoim Facebooku.
spot_me pisze:Fani Dody to ten sam typ ludzi co ich idolka. Tak jak ona podchodza pod kryminal.
Nie przesadzajmy. Wśród fanów Edyty są ludzie bardziej i mniej kulturalni, wśród fanów Dody - też, i tak samo wśród fanów każdego innego wykonawcy. :) Przy okazji tego koncertu i afery "Edyta vs. Doda" hejt leje się z obu stron po równo. Zresztą Korwin Piotrowska pisała kiedyś, że dostaje groźby karalne zarówno od psychofanów Edyty, jak i psychofanów Dody.
spot_me pisze:O dziwo, wiele osob komentuje na korzysc Edyty jak chocby na Pudelku
Jak już ktoś tu wcześniej udowodnił, na Pudelku najpopularniejsze komentarze pod artykułami o Dodzie zazwyczaj są zmanipulowane. Zresztą tak samo jest pod artykułami o Wojewódzkim.
Kiedy się przejdzie do najnowszych komentarzy, jest mniej więcej pół na pół - połowa jest za Edytą, połowa - za Dodą.
damian_bs pisze:Rozumiem, że Doda ma taki wizerunek. Ale pamiętaj, że wszystkie procesy o bójki rozegrały się na korzyść Dody. A jeśli chodzi o byłego narzeczonego to nic jeszcze nie zostało udowodnione.
Przecież w kwietniu Doda została skazana za porysowanie jego samochodu, a w listopadzie - za próbę szantażu. Pewnie od obu tych wyroków się odwołała, ale jednak stan na teraz jest taki, że jest winna.
spot_me pisze:Wlasnie zobaczylem zdjecie Pana Maliszewskiego na koncu tego listu. Coz za megalomania i narcyzm :lol3:
Kim on w ogole jest?? kolejny bloger?
Bob pisze:Tez nie znam ,takim ludziom potrzebny jest detox od internetu.
Nie znacie go, a przecież on ma nawet własny temat na naszym forum: -> Damian Maliszewski. ;)
Przesłanie jego artykułu jest piękne, ale zgadzam się, że za bardzo popłynął.

Rozśmieszyło mnie, kiedy ktoś zaproponował (na serio!), że do koncertu przeciw nienawiści powinno się zaprosić również siostry Godlewskie, bo przecież one też są hejtowane. Ktoś inny zaproponował Deynn i Daniela Majewskiego. To może jeszcze wszystkich uczestników "Warsaw Shore" zaprośmy? :lol3:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

Cristof006 pisze:
Gosia1423 pisze:Inną rzeczą jest to, że już nie mogę czytać farmazonów typu, "Doda wyciągnęła do nich rękę". Przepraszam bardzo, ale kiedy z ust Dody padło słowo "przepraszam"? Czyż nie od tego powinna zacząć swoje pojednanie?
A dlaczego miała powiedzieć "przepraszam"? Wiadomo, że dała popalić i Edycie i Justynie, ale to nie ona zaczęła te konflikty.
Tłumaczenie, ale to nie ja zaczęłam, jest na poziomie piaskownicy. Trudno robić teraz dochodzenie jak w przedszkolu kto zaczął. Jeżeli jest świadoma, że jak to ująłeś "dała popalić" to powinna za to przeprosić, jeśli faktycznie chce zakopać topór wojenny.
Cristof006 pisze:
Steffie pisze:W nawiązaniu do powyższego posta można też przeczytać o hejtowaniu Edyty na Plotku:
http://www.plotek.pl/plotek/7,166796,24 ... necie.html
Nie zgadzam się z ty artykułem, bo Edyta nie jest krytykowana za odmowę, ale za sposób w jaki to zrobiła.

W ogóle nie wiem czemu media wszędzie piszą o "koncercie Dody". To, że ona zainicjowała tę akcję nie oznacza, że to jej koncert. Przecież inni piosenkarze nie będą śpiewać jej piosenek. Za kilka lat przecież nikt nie będzie pamiętał kto wpadł na pomysł tego wydarzenia, tylko będzie po prostu wspominane, że takie się odbyło. Sama Doda powtarza, że ona sama tego nie organizuje. Że robi to z innymi artystami. Wczoraj Leszek Stanek był w Polsat News i mówił o tej akcji, dziś mówili też w Dzień Dobry TVN. Więc to nie tak, że wszystko Doda robi.
Ty krytykujesz ją za formę, ale uwierz mi inni to robią tylko dlatego, że odmówiła. Tak samo jak za samą odmowę dostało się Agnieszce. A piszą "koncert Dody", bo ona stała się inicjatorką i apelowała do wszystkich w mediach społecznościowych, stała się jego twarzą. Gdyby chciała być tylko pomysłodawczynią mogła to zrobić w kuluarach, a nie w świetle reflektorów.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2019, 22:13 przez Gosia1423, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Steffie »

Cristof006 pisze:A dlaczego miała powiedzieć "przepraszam"? Wiadomo, że dała popalić i Edycie i Justynie, ale to nie ona zaczęła te konflikty.
Sęk w tym, że to Doda pierwsza zaczęła dopieprzac się do Edyty komentując złośliwie i poniżej poziomu jej zachowanie albo wygląd. Było już o tym na forum.
Cristof006 pisze:Nie zgadzam się z ty artykułem, bo Edyta nie jest krytykowana za odmowę, ale za sposób w jaki to zrobiła.
Jest krytykowana za wszystko, za odmowę jak i za sposób, ludzie nie przepuszcza żadnej okazji do krytykowania innych w necie, dlatego właśnie artykuł słusznie to punktuje. Ten koncert będzie tylko fasada, ludzie i tak będą dalej hejtowac.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2019, 22:13 przez Steffie, łącznie zmieniany 1 raz.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: To co najlepsze »

Będzie wiele wspaniały Artystów od Bajmu po Kukulską , będą też prezenterzy telewizyjni i rafiowii np. p. Szabolowska, będą osobowosci medialne np. Izabella Kisio, Magda Gessler.... I to jest najważniejsze że ludzi dobrej woli jest więcej , siostry Godlewskie też przecież mogą się dołączyć....

Dodano po 2 minutach 54 sekundach:
Jak zrobić tak duża akcję w kuluarach ? Glupota i tyle .... 100 Artystów, każdy inny .... Bardzo dobrze że ogłosiła to publicznie, krotnie były medialne i na cały kraj to i rękę wyciągała na cały kraj
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

To co najlepsze pisze:Będzie wiele wspaniały Artystów od Bajmu po Kukulską , będą też prezenterzy telewizyjni i rafiowii np. p. Szabolowska, będą osobowosci medialne np. Izabella Kisio, Magda Gessler.... I to jest najważniejsze że ludzi dobrej woli jest więcej , siostry Godlewskie też przecież mogą się dołączyć....
Osobowości medialne i tu wymieniasz Izabellę Kisio... A siostry Godlewskie nie są żadnymi artystkami... Trochę odlatujesz... Ciekawe czy w ogóle oprócz gadania, coś zaczęli robić w kierunku organizacji?

Dodano po 3 minutach 16 sekundach:
To co najlepsze pisze: Dodano po 2 minutach 54 sekundach:
Jak zrobić tak duża akcję w kuluarach ? Glupota i tyle .... 100 Artystów, każdy inny .... Bardzo dobrze że ogłosiła to publicznie, krotnie były medialne i na cały kraj to i rękę wyciągała na cały kraj
To na cały kraj też powinna oficjalnie przeprosić, a Doda akurat ma sporą listę ludzi, których powinna przeprosić... Wszystko da się, przecież każdy artysta ma managera, rozsyłasz info. Już nie wspominając o tym, że oni do siebie nawzajem mają numery telefonów ;-)
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: To co najlepsze »

To prawda że nie są, uważam że obraziły nasz kraj, mnie i wszystkich Polaków występując w barwach narodowych, to takie niegodne... Ale przyłączyć się może każdy więc ciężko by było skrytykować zakaz ich przyłączenia to wbrew ideii. To zależy od ich moralności. Takie ładne, a tak niegodnie się zachowują, nieprzyzwoicie.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

To co najlepsze pisze:To prawda że nie są, uważam że obraziły nasz kraj, mnie i wszystkich Polaków występując w barwach narodowych, to takie niegodne... Ale przyłączyć się może każdy więc ciężko by było skrytykować zakaz ich przyłączenia to wbrew ideii. To zależy od ich moralności. Takie ładne, a tak niegodnie się zachowują, nieprzyzwoicie.
Z tego co wiem to nie mogą się przyłączyć, bo nie są artystkami, a to wbrew idei. Ponadto uważam, że nie ma po co o nich w ogóle pisać, chyba że coś się zmieni i będą miały jakieś osiągnięcia.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: To co najlepsze »

To teraz będzie się trzeba kłócić o definicje Artysty, no cóż chyba w 2013 uznano Edytę za Celebrytki a nie Artystkę i o to była afera..., ALE zgodzę się z Tobą wyjątkowo choć używasz terminów które nie są ściśle określone i wszystko można podciągnąć do ich definicji
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: tomek7 »

Ja to już chyba straciłem rachubę czy oby wszyscy tu piszą i wiedzą co piszą :shock:
Kisio? Godlewskie? to może jeszcze Rozenek i Szulim - z pewnością i do nich na scenie Doda wyciągnie rękę tylko pytanie w jakim celu :lol3:
Jednej z nich już ręką przyłożyła :?
Aby wciągnąć rękę do kogoś na zgodę należy powiedzieć PRZEPRASZAM i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Dobi »

I tym postem zakończmy dyskusje polityczne, proszę nie rozwalać tego tematu. Przypominam, że o polityce mamy osoby temat tam proszę przenieść swoje przemyślenia -> Polska scena polityczna

Nie podoba mi się kierunek w jaki zmierza ta dyskusja, jak ktoś tu słusznie zauważył zaczyna się robić z tego tematu cyrk bo mam wrażenie, że każdy chce aby jego zdanie było na górze.
ODPOWIEDZ