Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

Piter pisze:
Gosia1423 pisze:Przecież czytając oświadczenie Justyny widać, że zostało ono napisane pod okiem PR-owców pracujących przy koncercie... https://www.instagram.com/p/BtBlqeMA7bO ... tubykwuvvp
Edycie też by się przydali prawdziwi specjaliści. Rownież od pijaru.
Nie zaprzeczę, że Edycie przydaliby się PR-owcy, bo nawet bardzo.

Oświadczenie Justyny zostało bardzo dobrze przemyślane. Zbyt dobrze, żeby było one podyktowane tylko własnymi przekonaniami.

Idea koncertu coraz bardziej upada, choć wątpliwe jest czy kiedykolwiek miała sens...
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Margaret »

ray pisze:Posty, które pojawiały się na jej Facebooku i Instagramie, wrzucał nie menadżer, tylko inny jej współpracownik
dokładnie, też te komentarze widziałam.
Uważam, że te dzisiejsze oświadczenie było już od dawna zaplanowane, ponieważ wdał się w dyskusję z innymi i czytałam, że napisał, iż ten filmik gdzie Justyna jest na plaży dostał z rana, a kolejne zdjęcia ma otrzymać od Justyny pod koniec Jej wakacji.
Zdjęcie z wakacji pojawiło się (co oznacza, że Justa wraca do Polski) a przy okazji otrzymał tekst do opublikowania.
__________

Moim zdaniem ani jedna ani druga nie jest szczera.
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: fifi »

Margaret pisze:Moim zdaniem ani jedna ani druga nie jest szczera.
A ten koncert to nie konfesjonał ;)
Justyna Steczkowska pisze:Media proszę o NIE wywieranie presji i pisania artykułów dla klikalności ☺ pt. "wreszcie będzie zgoda!!! i takie tam... :P Koncert to show, a scena to nieprawdziwe życie. Wybacza się w swoim sercu
Raczej tu nie chodziło o prawdę prawdy bo jakie one są prywatnie, komu wybaczają, z kim się bratają itp to guzik nas powinno obchodzić, tu szło o idę a ich medialny konflikt był idealnym viralem do nadania rozgłosu temu koncertowi i tu widać, że Justyna jest na zupełnie innym poziomie w tej nie zawsze lekko strawnej potrawce jaką jest show biznes. Edyta jak widać nadal tkwi w piaskownicy.
One prywatnie mogą się dalej nienawidzić ale mają rzeszę fanów i ogromny wpływ na nich a ich medialna postawa może być dla nich świetnym przekazem i chyba o to w tym chodzi, taka ich rola jako idolek.
A gdyby Edyta nie uważała się za pępek świata,nie skąpiła na dobrą ekipę i nagminnie nie myliła pokory z pychą to odbiór jej osoby przez ludzi byłby zupełnie inny.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

Jeżeli "koncert to show, a scena to nieprawdziwe życie" to gdzie w tym wszystkim walka z hejtem?
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: niuto »

Dokładnie, trochę dziwne te sformułowania Justyny. Sugerują, że na scenie mamy show, więc wszyscy będą sobie spijać z dzióbków i udawać przyjaźń, a to co każdy myśli i naprawdę czuje, to już inna sprawa :PP
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: lena7 »

Gosia1423 pisze:Oświadczenie Justyny zostało bardzo dobrze przemyślane. Zbyt dobrze, żeby było one podyktowane tylko własnymi przekonaniami.
To ze wybaczyla, nie znaczy ze zapomniala. Takich upokorzen sie nie zapomina.
Jest inteligentna i poprawna politycznie. To co naprawde mysli o Dodzie woli zatrzymac dla najblizszych.
Zawsze bardziej wazyla slowa niz Edyta.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: tomek7 »

A ja jestem bardzo ciekawy czy Doda dotrzyma słowa i ze koncert będzie pokazany w trzech stacjach albo w żadnej. Wszak tak bardzo o tym trąbiła w wywiadach :lol3:
Jednak patrząc na to kto wziął się tez za organizacje (Hyzy i jego małżonka - twarz Polsatu) obstawiam ze tylko Polsat to pokaże.
A wtedy Doda wyjdzie na kłamczuche bo albo wszystkie albo żadna. Cierpliwie czekam na finał ;-)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kamui Shiro »

lena7 pisze:
Gosia1423 pisze:Oświadczenie Justyny zostało bardzo dobrze przemyślane. Zbyt dobrze, żeby było one podyktowane tylko własnymi przekonaniami.
To ze wybaczyla, nie znaczy ze zapomniala. Takich upokorzen sie nie zapomina.
Jest inteligentna i poprawna politycznie. To co naprawde mysli o Dodzie woli zatrzymac dla najblizszych.
Zawsze bardziej wazyla slowa niz Edyta.

Co w sumie takiego strasznego zaszło na tamtym lodzie, że tak cięzko teraz pisze się o wybaczaniu Justyny i "takich upokorzeniach"? Pamiętam, że obie sobie dogryzały, ale w granicach normy średnio zabawnego droczenia się. Na tym też chyba polegała formuła programu, wszyscy tam sobie cedzili jad.
Podobnie z Edytą było takie droczenie się, tylko w tym przypadku przeciwniczka Dody schodziła na poziom niżej od samej zainteresowanej (a to jest wyczyn).
Nie doszukiwałbym się niedomówień ani ukrytej prawdy w wypowiedzi Steczkowskiej, skoro tego tam nie ma. Prawdopodobnie ma w sobie więcej ciepła niż zimna na taki temat i tyle, a aktualne okoliczności do tego kontaktu przemawiają na korzyść zamknięcia starego konfliktu. Jeśli nie zostanie zaraz przyjaciółką Rabczewskiej, to nie znaczy, że cała drży z utajonej złości czy niechęci.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: B@r »

Justyny decyzja w sprawie tego koncertu bardzo mi się podoba.

Ci, którzy widze drugie dno, w szczytnym celu, mają chyba bardzo poważny problem ze sobą. :]
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Piter »

ray pisze:
Piter pisze:@Ray, nie przeszkadzają Ci zajętości?
Może tak się mówi w Stalowej Woli? ;-)
I właśnie przez to, że Justyna napisała: "moje zajętości koncertowe", a nie np.: "moje plany koncertowe", widać, że ona pisała to sama, a nie ze specjalistami od PR-u. :)
Albo jej pijarowiec jest z tej wsi, gdzie się tak mówi.
Najważniejsze jednak, że ludzi dobrej woli jest więcej. Lub że po prostu pragną pokazać się od dobrej strony. "Justyna. Sztuka wybaczania". Albo "w dzisiejszym programie Justyna doradzi nam, jak wybaczyć w 6 miesięcy". A Doda wypuści gołąbka pokoju.

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
B@r pisze:Justyny decyzja w sprawie tego koncertu bardzo mi się podoba.

Ci, którzy widze drugie dno, w szczytnym celu, mają chyba bardzo poważny problem ze sobą. :]
Może są po prostu mniej zakłamani niż niektórzy.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

B@r pisze:Justyny decyzja w sprawie tego koncertu bardzo mi się podoba.

Ci, którzy widze drugie dno, w szczytnym celu, mają chyba bardzo poważny problem ze sobą. :]
To już kolejny Twój wpis, który razi. Apeluję, żebyś jako dziennikarz bardziej ważył swoje słowa. W końcu to Wy dziennikarze macie realny wpływ na walkę z hejtem. Przykład idzie z góry.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Sebuch »

ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: ray »

Koncert odbędzie się w Łodzi.
Wydarzenie z udziałem kilkudziesięciu polskich wokalistów będzie miało miejsce w Atlas Arenie w Łodzi 27 lutego 2019 roku.
:shock:

Wcześniej przymierzano się do Gdańska... Pewnie wybrano Łódź, bo po pierwsze, koszt wynajęcia Ergo Areny byłby wyższy, a po drugie, Łódź jest w środku Polski.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Piter »

Ray, idziesz zobaczyc Jusie i Maryle?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: ray »

A wiesz, że się zastanawiam... :PP
Jusia, Maryla, Beata i Doda na jednym koncercie, i to jeszcze tak blisko...
ODPOWIEDZ