Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: endeven »

Edyta nie bierze w tym udzialu to po co o tym tyle dyskutować dzień w dzień? Jestem zmeczony tematem Dody. Ile można?
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: niuto »

Endi, ale przecież temat koncertu nie jest w dziale "koncerty Edyty" tylko "inna muzyka". Edyta nie dostarcza tematów do komentowania, to daj ludziom zaspokoić potrzebę pisania tutaj :)
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: k+b »

Ze względu na plany koncertowe Sylwia Grzeszczak nie weźmie jednak udziału w koncercie :(
Awatar użytkownika
madryptok
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 15 mar 2008, 22:36
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: madryptok »

https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/artysc ... ienawisci/

Ruszyła sprzedaż biletów, obecnie wydarzenie przegląda 26 tysięcy osób!
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: patrix2012 »

W godzinę rozeszło się 3/4 biletów! Szok!
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

patrix2012 pisze:W godzinę rozeszło się 3/4 biletów! Szok!
Mnie to wcale nie dziwi. PR-owcy odwalili dobrą robotę, sugestia "jeśli nie popierasz koncertu, to jesteś za nienawiścią" podziałała.

Choć bardziej mam zastrzeżenia do tego, że koncert jest biletowany, a oględnie tłumaczą, że to na jego organizację. Ok, czyli konkretnie na co?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: endeven »

Nie siedzę w tym temacie tak, jak inni, może dlatego nie czuję tego "hejtu" fanów dody etc, ani tego, by to wydarzenie wymagało wielkiej pracy PR, by zyskać przychylność ludzi. Spotkałem się z pozytywnym odbiorem idei tego koncertu i samego pomysłu, były na ten temat wzmianki w mediach poważniejszych niz pudelki i blogi faktowe, bo i w wyborczej, tvnach, zdaje sie ze i w tok fm, newsweekach i rzeczpospolitej. Przewijało sie to w każdym razie tuż po wystartowaniu tego pomysłu, bez jakiejś machiny PR owej. Jak sie wychyli głowę z plotkarskiego kolorowego bagna, to sie okazuje, że sie nie wiesza takich psów na tym koncercie.

Nie wiem w jakim celu niektórym bardzo zależy, by ten koncert okazał sie klapą i czepiają sie wszystkiego, rozrzut zarzutów jest spory. Nie wiem tylko po co, bo takie podejście nie jest wcale lepsze od tych krytykowanych negatywnych zachowań. Postawa tez ma znaczenie i tez jest wyrazem pewnej woli i sposobu wyrażania swoich emocji. Edyta sie nie zgodziła na udział, ok, skomentowaliśmy ok, mogę sie z tym nie zgadzać, ale to jej decyzja, ok, szanuję. Ale to powinno działać w drugą stronę również -> popieram Edytę, ale szanuję tych którzy wezmą w tym udział i życzę im powodzenia, oby się udało... tak też można.

jakie pieniądze? na co? nie trzeba wielkiej wyobraźni, tylko dobrej chęci, by domyślić się, że przy organizacji takiego wydarzenia trzeba opłacić wszystko, szatniarkę, kuriera, oświetleniowca, ochronę, catering, reklamy, może nawet długopisy i telefony? Przeciez tu wszystko od szczegółu do ogółu wymaga organizacji i sfinansowania.

chciałbym prosić o to, by naprawdę nie powielać schematów i nie odbijać piłeczki, to że na profilu dody ludzie używają wulgaryzmów albo są chamscy, to nie jest jeszcze usprawiedliwienie, by na naszym forum co rusz torpedować ten koncert i podstawiać w każdym poście "nogę". Szanujmy te osoby, które się w to zaangażowały i pracują, by to jednak wypaliło.
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: m&m »

Gosia1423 Konkretnie to chodzi pewnie o wynajęcie hali. To są dość spore pieniądze.
Pamiętaj również o tym, że przy takim koncercie pracować będzie sporo ludzi. To, że Artyści zgodzili sie wystąpić charytatywnie nie oznacza, że każdy zrezygnował z wypłaty.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: lena7 »

m&m pisze:Gosia1423 Konkretnie to chodzi pewnie o wynajęcie hali. To są dość spore pieniądze.
Pamiętaj również o tym, że przy takim koncercie pracować będzie sporo ludzi. To, że Artyści zgodzili sie wystąpić charytatywnie nie oznacza, że każdy zrezygnował z wypłaty.
endeven, jak widzisz mozna grzecznie odpowiedziec w dwoch zdaniach bez patronizowania i uszczypliwosci typu ''nie trzeba wielkiej wyobraźni'', ''jak sie wychyli głowę z plotkarskiego kolorowego bagna'', itp. Grzecznosc i kultura nic nie kosztuje.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: endeven »

endeven pisze:nie trzeba wielkiej wyobraźni, tylko dobrej chęci
@lena, można kopiować w całości moje wypowiedzi. Będzie uczciwiej.
To o wyobraźni było tylko po to, by zwrócić uwagę na problem. O brak chęci uzytkowników w podejściu do tego koncertu bez uprzedzeń. A nie o to, by obrażać Gosię. Wierzę w jej wyobraźnię, powątpiewam tylko w jej dobre chęci odnośnie odbioru koncertu, co znajduje odzwierciedlenie w innych postach w tym wątku.

Dodano po 2 minutach 13 sekundach:
endeven pisze:Jak sie wychyli głowę z plotkarskiego kolorowego bagna, to sie okazuje, że sie nie wiesza takich psów na tym koncercie.
to była uwaga ogólna, bo mam wrażenie że dyskusja w tym temacie może sięgać nieco wyżej niż przepychanki z insta.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

Nikt mnie nie obraził, spokojnie :)

Moje pytanie odnośnie na co dokładnie zostaną przeznaczone pieniądze z biletów, miało raczej wydźwięk retoryczny. Bardziej chciałam zwrócić uwagę na fakt, iż brakuje tu sponosora, który rozwiązałby wiele problemów. Wydaje mi się, że zbierając pieniądze od ludzi, powinno się im dokładnie przedstawić na co idą ich pieniądze, np. prezentując kosztorys. Jeżeli jest to koncert charytatywny, to wszystko powinno być bardziej transparentne.

Tak, jestem uprzedzona do tego koncertu i nie chodzi o jego ideę, bo z nią się jak najbardziej zgadzam. Raczej nie podoba mi się cała ta PR-owa otoczka i swego rodzaju manipulacja. Pomimo tego czekam na jego efekt finalny. Może mnie miło zaskoczy.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kamui Shiro »

Piter pisze:
ray pisze: Może tak się mówi w Stalowej Woli? ;-)
I właśnie przez to, że Justyna napisała: "moje zajętości koncertowe", a nie np.: "moje plany koncertowe", widać, że ona pisała to sama, a nie ze specjalistami od PR-u. :)
Albo jej pijarowiec jest z tej wsi, gdzie się tak mówi.

Podobno w Świętokrzyskiem się tak mowi :) akurat ostatnio mi ktoś zasunął tym określeniem.
Szkoda,że Kukulskiej brak, mogłaby dograć przynajmniej np. wideo.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: keraj »

Po ujawnieniu kolejnych nazwisk okazuje się, że na tym koncercie będzie więcej nikomu nieznanych gwiazdek niż prawdziwych Artystów. Trochę jestem rozczarowany :roll: :roll:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

keraj pisze:Po ujawnieniu kolejnych nazwisk okazuje się, że na tym koncercie będzie więcej nikomu nieznanych gwiazdek niż prawdziwych Artystów. Trochę jestem rozczarowany :roll: :roll:
Dokładnie... I kolejni wzbudzają wątpliwości, obecnie toczy się dyskusja pod zdjęciem Wac Toja. Jeden z internautów pisze:
Artysta przeciw nienawiści, który na swoim koncercie wyzywa bylą dziewczynę i nawołuje ludzi do krzyczenie "jebać sukę". No rzeczywiście przeciw
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Piter »

keraj pisze:Po ujawnieniu kolejnych nazwisk okazuje się, że na tym koncercie będzie więcej nikomu nieznanych gwiazdek niż prawdziwych Artystów. Trochę jestem rozczarowany :roll: :roll:
Ja nie, od początku pisałem, że tam głównie widzę ludzi, którzy się cieszą, gdy jakikolwiek telefon z propozycją zadzwoni.
ODPOWIEDZ