One World: Together at Home

Koncert z inicjatywy Lady Gagi

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

One World: Together at Home

Post autor: Gosia1423 »

Gdy cały świat zmierza się z pandemią, ludzie biznesu próbują pomóc tym, którzy są na pierwszym froncie walki...
Dzięki sobotniemu koncertowi charytatywnemu "One World: Together at Home", zorganizowanemu przez organizację Global Citizen razem z Lady Gagą i WHO, zebrano blisko 130 mln dolarów. Pozyskane środki zostaną przekazane na walkę z wirusem SARS-CoV-2.

Podczas globalnego internetowego koncertu "One World: Together At Home" ze swoich domów, wyrażając podziękowanie i wsparcie dla pracowników służby zdrowia walczących z pandemią koronawirusa, wystąpiły takie gwiazdy jak: Lady Gaga, Alanis Morrisette, Billie Eilish, Billie Joe Armstrong, Burna Boy, Kacey Musgraves, Taylor Swift, Shawn Mendes, Celine Dion, Camila Cabello, Jennifer Lopez, Alicia Keys, Sam Smith, Usher, Pharrell, Keith Urban, Kerry Washington, Lang Lang, Lizzo, Maluma, Chris Martin, Elton John, Paul McCartney, Stevie Wonder, Andrea Bocelli, J Balvin czy Maluma.
Źródło: https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/o ... onawirusem

Cały koncert jest dostępny tutaj:
https://youtu.be/87-ZFjLfBAQ

Trwał on aż 8 godzin!

Które wstępy podobały się Wam najbardziej? Co myślicie o tym koncercie?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: One World: Together at Home

Post autor: Kamui Shiro »

Ciekawe, gdzie mi umknęły Morrisette, Keys, Smith, Usher, Pharrell , Lopez... Bo włączyłem, ale przewijałem co chwila do przodu, zobaczyć kolejne występy. Wydawało mi się, że nie pominąłem żadnego, muszę sprawdzić jeszcze raz.

Malumę to wymienili az podwójnie w zapowiedzi, widzę xD

Podobało mi się z tych 'zaliczonych' szczególnie duet Shawna i Camilli (duety zawsze w cenie), Taylor przy pianinku (kurczę, ale Lover ma perełki), Lennox z córką (??) oraz parę zespołów, których nie znałem i nie zapamiętałem po nazwie, ale jeszcze spiszę.

Koncert to fajne przedsięwzięcie, przydałaby się też jakaś może wspólna piosenka? ;)
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: One World: Together at Home

Post autor: Gosia1423 »

Ja jeszcze całego nie obejrzałam...

A co do wspólnej piosenki, to byłoby super, tylko trudne w realizacji.
ODPOWIEDZ