Opole 2005

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Opole 2005

Post autor: Magda M »

zgadzam sie!!! pozatym juz gdzies wczesniej pisalismy o tym ze gawalinski to fałszuje jak spiewa na zywo.. i rzeczywiscie, ale przynajmniej spiewa a nie tylko macha buzią (i niech to nawet pół playback jest) ... a nie gra z płyty... bleee .. okropienstwo... ja to sie bym nawet głupio czuła tak spiewając i nie słysząc wlasniego głosu..grrr... to jest smianie sie w twarz ludziom...to jest traktowanie ludzi tak, jakby oni przyszli tylko po to zeby ich zobaczyc a nie posłuichac,... jasne ze chcą ich zobaczyc, ale przedewszystkim usłyszec!!! szacunku i podziwu plabackiem sie nie wypracuje.... :roll: :?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Opole 2005

Post autor: Estratos »

Mowiac szczerze, to nawet Edyta stracilaby wiele w moich oczach, gdyby na jakimkolwiek festiwalu zaspiewala z playbacku. Nawet na Top Trendach, kiedy byla bardzo chora zaspiewala na zywo. I to sie jej chwali :-) No i podoba mi sie, ze w programach TV, gdzie nie ma mozliwosci spiewania na zywo zawsze dorzuci jakis krotki wersik zaspiewany a'capella :-)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Opole 2005

Post autor: Magda M »

mnie tez Esi baaardzo by zwiodła... zresztą ja wole edyte na zywo... ona dodaje tyle powera swoim piosenkom wtedy ze azchce sie zyc :D:D:D jeszcze jak sie podrze to juz wogole kosmos :D:D:D heheheh :D:D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Opole 2005

Post autor: Aro »

vanity pisze:gdybym ja była taką kowalską cz inną to zerwałabym kontrakt gdyby tvp zaproponowała mi na festiwalu playback i jeszcze natrąbiła o tym w gazetach.
To chyba raczej odpada. Takie postępowanie może zamknąć artyście możliwość wystąpienia w kolejnym festiwalu, a może i nawet w programach TVP.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Opole 2005

Post autor: Grzechu »

Teraz ja...

Playback w Opolu - to jest niewybaczalne :!: Przecież na tym polegają takie festiwale, żeby śpiewać live, a oni sobie w kulki lecą... Respect dla Flinty i Wilków - reszta go home :!: A Skawiński to jush wogóle paranoja - mikrofon miał na wysokości czoła 8) Nie komentuję także bisu Kilijańskiego i Kayah, który był taki spontaniczny i naturalny... :570:

Kabareton - wielkie brawa, bardzo się cieszę że powrócił do Opola.
Najśmieszniejsze akcje jak dla mnie to :

- sprzątaczka z Muzeum Ziemii Opolskiej, Biedronka była znakomita :D Wogóle uważam że Pakosińska jest perfekcyjna, zawsze i wszędzie !
- pani Serwusowa, po prostu "szaleństwo" :lol:
- wyrywanie lachonów
- Stuhr i rozmowa telefoniczna przyjaciółek
- Kryszak także fajnie wystąpił (uwielbiam jak udaje Wałese)

Podsumowując, kabareton uratował wczorajszy dzień :)

PS. Nie podoba mi się, że w Superjedynkach nie ma jush kategorii Najlepszy teledysk i Wydarzenie roku :sad: Natomiast kategorie Płyta alternatywna i Płyta literacko-poetycka (?) to może i dobre, ale chyba nie na taki festiwal... :roll:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Opole 2005

Post autor: Virtual Tom »

Zgadzam się z waszymi opiniami.

JA śledze Opole przez iTVP i zdecydowanie ciekawszy jest przekaza zza sceny, polecam, na który częściej się przełączałem. :

http://tvp.pl/4058.dzialy

Playback po prostu nie zrozumiały dla mnie.
Grzegorz Turnau na albumie "Cafe Sułtan" ma ładniejsze kompozycje, nie wiem czy doczekam sie wykonania na żywo "Idę cienistą stroną ulicy" - nie zaspiewał tego w Trójce, nie zaśpiewal w Opolu, a to taka śliczna kompozycja.

Kabareton z kolei podobał mi sie bardzo i muszę przyznać, że nieźle mnei rozbawił. Uwielabiam Kabaret Morlanego Niepokoju, Kryszak także mnie rozbawił :D

Póki co koniec przekazu...

damn.. disconnected
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Opole 2005

Post autor: FRYMIK »

No i jak wam sie podoba dzisiejsz początek koncertu....Jejku jaka tragedia.... Ira niech lepiej nie podejmuje się takich wyzwań, ja nie mówię, że Autobiografia Perfectu to taki skomplikowany utwór- Artur poprostu nie dał rady, może był chory? A może przestał dopiero dzis nadużywać...... Okropnie to wszystko im poszło.
Pani Łobaszewska też mnie zawiodła, głównie nieprofesjonalnym dobraniem tonacji, ona ma świetne doły, nie wiem dlaczego tego nie wykorzystała, a wzięła się z taka naturalna chrypką za "zdobywanie" wysokich partii".
Raz Dwa Trzy natomiast jak zwykle w swoim stylu, i to się liczy. Nawet porwali moje dziecko do tańca z gitarą :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Opole 2005

Post autor: vanity »

to dopiero początek, ale na razie podobał mi się występ tylko Raz Dwa Trzy
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Opole 2005

Post autor: DeathlySilence »

Ja narazie jestem pod wrażeniem 20oma sekundami wystepu Jopek - ale jak doszedł ten pan to już cały urok prysł...cóż...

Kiljański - szczerze to ten facet chyba nie ma takiego niesamowitego głosu...nic niezwykłego...gdyby nie duet z Kayah jego płytka by nie sprzedała się tak dobrze :wik:

Co do IRY - na początku myslałem, że to nie Artur wyszedł tylko jakiś sobowtór - nawet nie chce sie domyslać co było przyczyną jego niedyspozycji :roll:

Pani Łobaszewka - wolałbym żeby zamiast 'Dziwny jest ten świat' zaspiewała 'Czas nas uczy pogody'...no ale w wykonaniu Kayah też było niesamowite (ale to juz chyba magia samej piosenki)...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Opole 2005

Post autor: Virtual Tom »

Koniec części pierwszej. Jak do tej pory bardzo podobali mi sie Kiljański, cudowny duet Anna Maria Jopek & Bogusław Mec oraz Kayah, nostalgiczna atmosfera i pomysł z zapowiedziami prezenterów radiowych również przypadł mi do gustu:)

A podczas przerwy warto obejrzeć kulisy :wink:

... disconnected
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Opole 2005

Post autor: Piter »

Najbardziej podobali mi się dziś: Grażyna Łobaszewska, Kayah i duet Mec i Jopek, Kiljański mnie zawiódł, nie miał tyle wdzięku i subtelności co Grechuta.
wspaniały
Sit down
Sit down
Posty: 58
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opole 2005

Post autor: wspaniały »

bardzo zawiodła mnie Kora i jej wykonanie KARUZELI Z MADONNAMI , nie sądziłem że właśnie ona pójdzie na łatwiznę.... (Demarczyk niepokonana;)))))))))
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Opole 2005

Post autor: Virtual Tom »

:!: Edyta była niesamowita, piekna pod każdym wzgledem - cudowna :!:
wspaniały
Sit down
Sit down
Posty: 58
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opole 2005

Post autor: wspaniały »

bardzo zawiodła mnie Kora i jej wykonanie KARUZELI Z MADONNAMI , nie sądziłem że właśnie ona pójdzie na łatwiznę.... (Demarczyk niepokonana;)))))))))
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Opole 2005

Post autor: Magda M »

DeathlySilence pisze:Pani Łobaszewka - wolałbym żeby zamiast 'Dziwny jest ten świat' zaspiewała 'Czas nas uczy pogody'...no ale w wykonaniu Kayah też było niesamowite (ale to juz chyba magia samej piosenki)...

no zgadzam sie!!!! pani Ł. tez by fajnie wyszła w tym kawałkju ale co do Kayah to mnie kobita zaskoczyła, bardzo fajnie jej to wyszło!!!! jakby ktos miał to w mp3 to ja stoje juz po to w kolejce :D:D:D:D bardzo ładnie!!!! aczkolwiek edki i tak nie przebiła!!! edzia dzis była Mega Hiper wielką gwiazdą!!!! przepieknie edziu ci to wyszło!!!! cudnie po prostu!!!!
ODPOWIEDZ