Sopot festiwal

02-04.09.2005 Sopot, Opera leśna

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Sopot festiwal

Post autor: Piter »

Żeby nie przedłużać, nikt mi się dziś nie podobał. No może z wyjątkiem Sophie E. Bextor. Stylizacja na laleczkę cudowna, było czym oko cieszyć. :)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Sopot festiwal

Post autor: Bob »

Dostałem remix od Toma -kawałka S.E. B. -rewelacyjny, Piter podzielam opinię ,ślicznie wyglądała
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Sopot festiwal

Post autor: Michael »

Te werdykty, to jakaś kpina :/ Zapewne goście z zagranicy nie zauważyli, że wszystko zgarnęli gospodarze 8P
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Sopot festiwal

Post autor: Marrcino »

Michael pisze:Zapewne goście z zagranicy nie zauważyli, że wszystko zgarnęli gospodarze
Za rok juz nikt nie przyjedzie :D Jurorzy pewnie mysleli ze wygra ktos zza granicy i dali nagrode Polakom :P
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sopot festiwal

Post autor: Virtual Tom »

I dupa wygral jakiś zasmarkany wymoczek z FEEL :P :d chociaż patriotyzm lokalny chyba powinien mnie skłaniac do radości :browar: :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Sopot festiwal

Post autor: Piter »

Ma ktoś Sophie???? Chociaż zdjęcia, albo wersję wideo - muszę widzieć!!!!!
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: Sopot festiwal

Post autor: lisa »

Podobała mi się September i Sophie, choć każda z nich wykonuje muzykę, której na codzień po prostu nie trawię
Nie rozumiem werdyktu tak sędziów jak i publicznaści. Piosenka zaspołu Feel niezbyt ciekawa, w dodatku ta nieznośna maniera w głosie.
Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że ten festiwal to jedna wielka porażka.
A i prawdę powiedziawszy byłam pewna że wygra reprezentantka Szwecji ( bardzo ostatnimi czasy popularna i lubiana) ale oczywiście kochany TVN i nasi rodacy- niby wielcy patrioci musieli nam wykręcić mało śmieszny numer, zupełnie jak w zeszłym roku
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sopot festiwal

Post autor: Chill-out »

P.S. Pod względem organizacyjnym jak na razie ten festiwal jest dla mnie totalną porażką.
Hmm...Festival TVNu cieszy się wśród artystów największym uznaniem.Organizacja swietna,reżyserka-Julia oprócz tego ,że jest bardzo fajną kobietą zgadza sie praktycznie na większosć sugestti czy pomysłów artystów.Współpraca podczas przygotowań układa się idealnie.
Miedzynarodowa ekipa spisuje się bardzo dobrze i pomimo,ze ludzi jest wiecej niz np.przy TopTrendach,nie robią sztucznego zamieszania i dlatego,że kazdy dokładnie wie gdzie jest jego miejsce,wydaje się że jest ich mniej. ;)
Dźwięk i światła,jak podkreślił któryś z jurorów bardzo dobre,pełen profesjonalizm.Nie wiem jeszcze jak było przekazane to przez tv ale będąc w Operze Leśnej wszytsko słyszalne było bardzo dobrze...

DeathlySilence pisze: Syf do kwadratu.
No szmira niestety.
DeathlySilence pisze:
Sumtuastic. Fajne dziewczyny z liderem, głosowo ponadprzeciętnie (takie dwie Brodki,
Porównanie fatalne.Obrzuciłeś teraz Brodkę błotem.

FeelŻadna rewelacja,chłopak śpiewa na sciśniętym gardle,co jest bardzo prostym sposobem na śpiewanie...2 nagrody-porażka i brak szacunku dla zespołów zagranicznych ze strony jurorów.

Szymon WydraPoprawnie...

ZagrobelnyZżarła go tema.
Bardzo przeszkadzał mi jego chórek, choć był w nim znany nam tutaj na forum Krzysiu Pietrzak.
Krzysiek będzie i dzisiaj. ;)

Ostrowska. Najlepiej w polskiej części.

Udział Dody w festiwalu przereklamowany.

Zagraniczna część konkursowa bardzo dobra (w porównaniu z częścią polską).
Bardzo przeszkadzał mi jego chórek, choć był w nim znany nam tutaj na forum Krzysiu Pietrzak.
Krzysiek będzie i dzisiaj. ;)

No ale jutrzejszy koncert będzie rewelacyjny,także polecam! ;)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Sopot festiwal

Post autor: DeathlySilence »

Chill-out pisze:Porównanie fatalne.Obrzuciłeś teraz Brodkę błotem.
Gdbyś zacytował w pełni treść w nawiasie, to może i kontekst zdania byś wyłapał. :wink:

Monrose na żywo brzmią fatalnie. Boys/Girlsbandy mają to do siebie, że głosy muszą ze sobą współbrzmieć (co wychodzi im na nagraniach studyjnych), dopełniać się. Natomiast na żywo to porażka. Nie dość, że fałszowały, wyły okropnie, to zamiast stworzyć jedną ładną całość, jedna, drugą chciały przeskoczyć wokalnie. A wyszło jak wyszło.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Sopot festiwal

Post autor: Grzechu »

Baaaardzo nie w porzadku ze obie nagrody zgarneli Polacy... I to ma byc koncert miedzynarodowy? :/

Juz przed festiwalem draznila mnie ta piosenka Feel a teraz pewnie juz sie od niej nie odpedzimy w mediach... Nawet podobalo mi sie jak Zagrobelny zaspiewal. Tyranosaurus Rex :lol3: rzeczywiscie pokazal kto rzadzi na scenie :D Mocne glosisko to fakt. Ciekawa byla ta "festiwalowa" wersja piosenki September, chociaz wokalnie jak dla mnie lepiej bylo w Hitach na Czasie w Bydgoszczy - spiewala tak "na luzie" a tu chyba ja troche trema zjadla. Smiac mi sie chcialo jak ta dziewczyna z Monrose stojaca po prawo podczas swoich partii walila palcami w mikrofon :lol: Na poczatku sie przestraszylem co jej jest :PP Sophie E. Bextor - nie kupuje jej w takim wydaniu, czekam na przeboje takie jak np "Get over you". Inni artysci nie zrwocili moiej uwagi

Irytowalo mnie to #CIACH# Molek i szanownego JURY 8P - masakra,a jakie grzechy musielismy tego wysluchiwac !??? Najlepszy byl wiceprezydent Sopotu, ktoremu wszystko sie podobalo... :ha:

Aha, no i jeszcze Doda - przerost formy nad trescia - mialo byc tak wspaniale a jej gadki w ogole nie byly smieszne... No moze poza aluzja do Wisniewskiego :wink2:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Sopot festiwal

Post autor: Bob »

Werdykt jury i publiczności to rzeczywiście porażka, nawet nie słyszałem wcześniej tego kawałka, podobnie zresztą jak większości proponowanych utworów. Ten zespół i ich utwór byłby pewnie ostatnim na który wysłałbym SMS-a.Po co wogóle robić część międzynarodową ,skoro wszystko zgarneli Polacy/słabiutcy/.Jesli wogóle miałbym głosować zastanawiałbym się nad Wydrą ) a Małgosią Ostrowska
Ostatnio zmieniony 23 sie 2009, 16:25 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Sopot festiwal

Post autor: DeathlySilence »

Ciekawe rozpoczęsie III dnia Festiwalu w Sopocie :)

Kayah jako konferansjer na pewno się sprawdzi. Po tym co zaprezentowała wczoraj Doda, aż miło posłuchać kogoś kto nie gada 3 po 3. :wink2:

Medley Kayah całkiem fajny, poniżej mp3 :-)
http://www.sendspace.com/file/oj3zs9

Już nie mogę się doczekać występu Kayah na koniec koncertu. :)
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sopot festiwal

Post autor: Robert »

Grzechu pisze:dziewczyna z Monrose stojaca po prawo podczas swoich partii walila palcami w mikrofon :lol: Na poczatku sie przestraszylem co jej jest
nic jej nie jest, po prostu podpatrzyla to u Aguilery i mysli ze jak bedzie pukac to jej glos bedzie brzmial jak Krysiowy

i nie przesadzajcie z tym Tyranosaurusem, ona nie jest az takim dinozaurem....:P
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Sopot festiwal

Post autor: DeathlySilence »

Wystukiwanie rytmu palcem/palcyma na mikrofonie mnie tak bardzo nie irytuje. 8P
Natomiast bezmyślne, doprowadza do szewskiej pasji (i z takim mieliśmy doczynienia w wykonaniu wokaliski Monrose). Takie coś w ogóle odciąga moją uwagę od muzyki i jak artysta śpiewa. :wink:

Tyranosaurus dotyczył stażu Małgosi Ostrowskie na scenie, nie wieku. Więc w porównaniu z tymi świezynkami polskiej sceny muzycznej nie przesadziłem. :wink:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Sopot festiwal

Post autor: Bob »

Dzisiejszy dzień rewelacyjny. Kayah udowodniła klase i to, ze jest artystka totalną. W takim wydaniu ją po prostu uwielbiam !
ODPOWIEDZ