Festiwal Jedynki w Sopocie

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

W najbliższą niedzielę 28 sierpnia w programie 1 TVP:

00:05 Festiwal Jedynki w Sopocie na bis - [ odc.1 ]; Bez ograniczeń wiekowych

Nie mam pojęcia kiedy cz. 2
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: vanity »

Robert pisze:toni braxton - ta pani jeszcze zyje? odgrzewanych kotletow nie chce....
kotlet...kotlet...czemu kotlet? myślałam w kategorii: że ludzie ją kojarzą a ona nigdy nie była w Polsce, no i nie weźmie tyle co Whitneyka. a toni ma się nawet dobrze...

apropo kotletów: blondie i boni tyler to jeszcze gorsze kotlety
Robert pisze:basia - nooooo to tez by bylo cos ale mysle ze to za ambitna propozycja na taki festiwal. zreszta to samo tyczy sie norah
lepiej żeby odbijał od wszechobecnego popu. pop mamy wszędzie, norah basię czy natali cole NIE MAMY WOGÓLE. a te panie to pełna kultura, także muzyczna.
Robert pisze:shakira - uwierz mi, daje czadu :D , ale nie wiem czy tv stac na shakire
shakira już trochę przyblakła. teraz jest w conajwyżej w swojej 4 minucie z 5.

[ Dodano: 2005-08-27, 00:45 ]
craig david to która część której części?
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Robert »

shakira przyblakla na chwile, lada chwila ukaze sie jej anglojezyczny album i bedzie znowu wariacja od stanow po japonie :]

wiesz ja bym tez chcial natalie, norah i basie - z calego serca, uwierz mi. ale festiwal w sopocie jest impreza an wskros komercyjna, tam nie przychodza ludzie chcacy posluchac dobrej muzyki tylko chcacy sie dobrze zabawic potanczyc miedzy rzedami itd.

norah to mozemy zaprosic ale na odpowiednia impreze :>

[ Dodano: 2005-08-27, 01:33 ]
aha co do toni - ja bardzo lubie glos tej pani, bardzo lubie jej stare piosenki, natomiast nowsze dokonania - slyszalem album more than a woman - hm, po prostu shit :] jesliby przyjechala, zaspiewala unbreak my heart to witam z otwartymi ramionami, ejsli ma przyjechac i walic glupa jak whitney to dziekuje.

a bonie i blondie nie ogladalem bo zadnej nie lubie:P
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Gabra »

Ja lubię Sarah Connor, bo kobieta nie boi się eksperymentować głosem i muzyką, i naprawdę bardzo dobrze jej to wychodzi. Pewnie do Sopotu na jej koncert bym nie pojechała (i za daleko, i bilety pewnie za kosmiczną sumę) , ale na video bym nagrała i oglądała od czasu do czasu. Sarah do Sopotu! :D
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: ANETA »

Sarah była juz kilka razy w Polsce wiec do Sopotu raczej już jej nie zaproszą, ja bym chciała Mariah :grin: Ach...
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Robert »

akurat bardzo lubia sie powtarzac z gwiazdami (bonei byla w sopocie po raz enty) wiec Sarah jest mozliwa. Laura Pausini tez ciekawy pomysl

a Mariah nie znosze, no sorry, ale nawet bym jej tu nie chcial :D
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Grzechu »

ANETA pisze:Sarah była juz kilka razy w Polsce wiec do Sopotu raczej już jej nie zaproszą
To akurat nie ma nic do rzeczy, In-Grid i Kate Ryan przed Sopotem też często bywały w Polsce na koncertach ;)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Michael »

vanity pisze:shakira przyblakla na chwile, lada chwila ukaze sie jej anglojezyczny album i bedzie znowu wariacja od stanow po japonie :]
No nie,czy to znaczy,że ta kobieta znowu będzie mi katować słuch? :evil:
Dla mnie głos wydobywający się z jej strun stanowi coś na wzór kury wysiadującej jajka 8)
Po prostu nie moge tej kobiety słuchać :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Piter »

Jesli chodzi o dinozaury, które mają mniejsze gaże niż gwiazdy pierwszego formatu, chętnie zobaczyłbym na sopockiej scenie: Alannah Myles, Stevie Wondera (może do sierpnia 2006 w końcu wyda nowy album) albo Eurythmics (do nowej skladanki najwiekszych hitow ma byc dolaczonych kilka nowych utworów).
Toni lubię przy okazji jej płyty "Secrets".
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Robert »

Michael to o shakirze to moje slowa a nie vanity :P

Co do dinozaurow: watpie czy jest w ogole sens zapraszac gwiazdy, ktore gwiazdami nie sa. czym innym byl wystep przed paroma laty tiny turner, ktora wciaz byla w ekstraklasie, czym innym wystep bonie wzietej z lamusa.

Sarah i Laura to chyba jednak najlepsze, najbardziej realne propozycje :)

a tak sobie jeszcze pomyslalem: co by bylo jakby zaprosic Joss Stone? nie jest jeszcze gwaizda na miare christiny etc aaaale jest jak dla mnie mmmmmm :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: vanity »

no dobra ale jaki jest sens, a tak już było, że zapraszano gwiazdę - dosłownie - jednego przeboju. tak było z mambo nr 5? taki afroamerykanin co wymieniał imiona w piosence. to dopiero była żenada. gwiazdki takie jak Toni może i nudne ( no nie da się ukryć nie polski klimat rnb itd) ale zdecydowanie ciekawsze. no i publika zareaguje na więcej niż 1 piosenka.

a dinozaury się zgadzają i to bardzo chętnie. tu są gwiazdami na zakończenie, a gdzie indziej dają małe koncerty na które nie walą tłumy drzwiami i oknami, no i forsa już nie ta.
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Robert »

ja wiem ze dinozaury leca na sopot ale sopot niekoniecznie musi leciec na dinozaury


ten Lou Bega czy jakos tak to byla rzeczywiscie zenada


doszedlem do wniosku ze maja mi zaprosic Joss Stone w przyszlym roku i kropka :P ja sie z nia ozenie :D
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Dobi »

Tak dla formalności chciałbym skromnie przypomnieć że ten temat nazywa się "Festiwal Jedynki w Sopocie", a nie "Kogo zaprosić do Sopotu" :!:

Dwie ostatni strony nie są w ogóle na temat.
A Admini śpią....
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Dobi, ale kiedy właśnie festiwal się zakończył i dalsza rozmowa dotyczy już kolejnego festiwalu za rok. Zastanawiamy się kogo zaproszą w 2006 roku. Piszemy kogo My byśmy chcieli na festiwalu.

Nawet jeśli był by czas przed festiwalem to przecież ciągle piszemy właśnie o nim czyli nie zbaczamy z tematu ;)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: ANETA »

Polskę nie stać na gwiazdy pierwszego formatu typu Mariah Carey, Britney Spears czy Christina Aguilera dlatego zapraszają albo wypalone gwiazdy albo europejskie (np. Sarah Connor) które nie żadają tylu pieniedzy co te amerykanskie
ODPOWIEDZ