Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: rav33 »

Love2Love 1990-2016 pisze:
IgaAga pisze:o mamo jak można takie bzdury opowiadać na live. Mam wrażenie, że Edyta całkowicie odleciała. wielka :( szkoda tych dzieciaków co ja słuchają.
Akurat ta wypowiedz była stosunkowo zachowawcza, już nie przesadzajmy
Tego pipczenia nie da się słuchać. Po 10 sekundach ma się dość :)
Szkoda, że :edi: tak buduje wizerunek.
Jest jeden plus ujemny: jest w tym konsekwentna :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Wyłączyłem, gdy zaczęła tłumaczyć, czym jest post.
Edyta staje się nudna.
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Filemon2 »

Edziotka odróżniająca klimat od pogody, prawiąca mądralowato o biznesie "niby" globalnego ocieplenia, które na końcu okazuje się jednak nie być "niby"... Czy ktoś jeszcze nadąża za jej sposobem "rozumowania"? Ręce opadają...

https://www.youtube.com/watch?v=vkDWDqVf76Y
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

Widzę, że ona zamierza przejść cały kanon tych bzdurnych teorii spiskowych :lol3:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: pijej1 »

NA koniec ujawni się jako marsjanka :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Plecie co jej na język przyjdzie.,, Bardzo lubię sezonowe owoce - grejpfrut, kaki,,- ja nie wiem czy to są sezonowe owoce dla nas raczej nie. ,,Planeta się oczyściła przez zatrzymanie nawet widziano delfiny we Włoszech,,- bzdura te delfiny w Wenecji to był fotomontaż fake news. ,,W Opolu miałam stan przedzawałowy z przepracowania,,- nie znam artysty mniej pracującego niż Edyta, poszła przecież informacja, że to nic poważnego w tym Opolu.,, Kucharz w restauracji specjalnie jej robi sushi vege,,- tez takie robię bez kucharza, żadna filozofia zwłaszcza, jak się ma tyle czasu, a Edzia prze ten skrajny minimalizm musi prosić kucharza. Propagowanie picia wody z różnymi dodatkami jest ok, ale dla zdrowych ludzi. wiele osób nie może pić wody z limonką, imbirem, pieprzem cayene, ze względu na choroby układu pokarmowego. Ciągły jej detoks myśli i stylu życia, nawrócenie i przebudzenie nic nie dają, a trwają już rok. cały czas to samo, ani jest mądrzejsza, ani lepsza jako człowiek. Sadzę, że jest bardzo samotna, guzik szczęśliwa. Jak skończy się pandemia dalej będą koncerty dla klasy biznes, dla fanów niewiele i podróże, ale to wszystko będzie z przebudzenia i skromności oraz minimalizmu. :!: :(
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

I bedzie sie kurzylo za nia tym minimalizmem i samooczyszczeniem z silnikow odrzutowca. W te i wewte.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Zapomniałam nasza pszczółka jeszcze bredziła, że nie je jajek, bo skoro rodzą się z nich dzieci, to jak można je zjadać. Tylko korzonki i nasionka jada. Kurcze ale jak nasionko zje to też nic nie urośnie, chyba ze go nie przetrawi, wydali do gleb, to wtedy może. POMOCY :beczy: :lol3: :( .
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

IgaAga pisze:Zapomniałam nasza pszczółka jeszcze bredziła, że nie je jajek, bo skoro rodzą się z nich dzieci, to jak można je zjadać. Tylko korzonki i nasionka jada. Kurcze ale jak nasionko zje to też nic nie urośnie, chyba ze go nie przetrawi, wydali do gleb, to wtedy może. POMOCY :beczy: :lol3: :( .
A to nie jest tak, ze potrzebny jest kogut do zapłodnienia? Wiele jaj jest niezapłodnionych po prostu.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Apropos - moze na ktoryms live powie swiatu w koncu co bylo pierwsze - jajko czy kura :)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Zapomniała już bidulka że LA zajadała się ośmiorniczkami na live i wtedy je uwielbiała, chwaliła też kraby teraz bardzo ich nie lubi. Zapomniała również, że Krupowie wychowali jej dziecko i okoliczne sezonowe ciocie, zapomniała też że wcale jej partnerzy nie potrzebowali się na niej promować, bo radzą sobie w większości lepiej od niej. O gotowaniu i prowadzeniu auta nie wspomnę to Krupa jej zabronił, a ona biedna w tym trwa. Przynajmniej w tej skromności sama zajmuje willę w górach, ale miały być domy, studio i płyta oraz rozdawanie ciuszków, szkoła jogi i nic cisza, czyli jak zwykle. Ale jest już przedruk w brukowcach o zawale, więc misja spełniona. Po co nagrywać muzykę jak Natalia Przybysz, czy Tola Szlagowska? :( :( :( :(
cosmic84
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 08 mar 2012, 15:54
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: It's a man's world

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: cosmic84 »

W przypadku Edyty powiedzenie "mieć więcej szczęścia niż rozumu" nabiera dziś po tych live'ach na znaczeniu. Gdyby nie jej fart w napotkaniu na swej drodze takich ludzi jak Stokłosa/Kubiak/Cygan, to ze swą infantylnością, trudnym charakterem i naiwnością tkwiła by pewnie gdzieś w chórkach do dziś. Jeśli po tych wszystkich wypowiedzianych głupotach wróci teraz do szacunku i stawek sprzed
pandemii to będzie kolejny dowód, że to urodzona szczęściara i nic jej nie jest w stanie zaszkodzić.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

IgaAga pisze:Zapomniała już bidulka że LA zajadała się ośmiorniczkami na live i wtedy je uwielbiała, chwaliła też kraby teraz bardzo ich nie lubi. Zapomniała również, że Krupowie wychowali jej dziecko i okoliczne sezonowe ciocie, zapomniała też że wcale jej partnerzy nie potrzebowali się na niej promować, bo radzą sobie w większości lepiej od niej. O gotowaniu i prowadzeniu auta nie wspomnę to Krupa jej zabronił, a ona biedna w tym trwa. Przynajmniej w tej skromności sama zajmuje willę w górach, ale miały być domy, studio i płyta oraz rozdawanie ciuszków, szkoła jogi i nic cisza, czyli jak zwykle. Ale jest już przedruk w brukowcach o zawale, więc misja spełniona. Po co nagrywać muzykę jak Natalia Przybysz, czy Tola Szlagowska? :( :( :( :(
Widze, ze dobrze znacie sie z Edyta lub spotkalyscie sie kilka razy na kilka godzin, ze @wiesz@ kto wychowywal Allana...po co powtarzac takie niesprawdzone bzdury? :roll:

Dodano po 47 sekundach:
mpjp pisze:Apropos - moze na ktoryms live powie swiatu w koncu co bylo pierwsze - jajko czy kura :)
Dawid Mysliwiec zrobil juz o tym material :hellobaby:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Na instastory :edi: udostępniła relację z backstage ale czy z sesji zdjęciowej, czy czegoś innego, nie wiadomo. Wygląda ja żyleta :-D
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Raczej jakiś program telewizyjny, ma zamontowany mikrofon przy twarzy.
ODPOWIEDZ