Kariera Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -

Re: Kariera Edyty

Postautor: Piter » 27 kwie 2021, 14:24

Flux pisze:Niech odpoczywa, skoro chce/może/potrzebuje. Nikt jej tego nie ma za złe. Tylko po co było latami ściemniać, jaka to jest wiecznie zapracowana i poświęca się dla świata. Skoro nic nie musi, nie musi też kłamać.

Może nie każdy efekt jej pracy do nas dociera? Może inaczej rozumiemy - ona i my - pracę?

Kiedyś czekałem na płytę, ale mi przeszło. Edyta samą sobą pomaga osiągać stan nirwany, uczy cierpliwości, dystansu, tolerancji. Już mi wszystko jedno. :)

IgaAga
The story so far
The story so far
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one

Postautor: IgaAga » 03 maja 2021, 13:42

Całe lata leserowała, to że poderwała się do tej trasy akustycznej to był jakiś cud. nie znam ani jednego jej projektu, żeby był na wysokim poziomie, dopracowany w najmniejszym szczególe. Na miarę jej talentu. Leniwe dziewczątko, uwielbiające kasę niestety. inni artyści naprawdę inwestują w swoje projekty niezależnie od zasięgu z pasji. Edyta inwestuje w spiskowe dzieje losu. :beczy: :beczy:

Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij

Postautor: keraj » 21 cze 2021, 20:31

Edyta znalazła się na 6 i 7 miejscu w rankingu 50 najlepszych marek kobiecych w mediach tradycyjnych i internetowych. Jak na taką uladłą gwiazdę to całkiem nieźle

https://dziendobry.tvn.pl/a/iga-swiatek ... sl-na-mnie

lena7
The story so far
The story so far
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone

Postautor: lena7 » 11 lip 2021, 10:44

Kariera Gorniak jest na tym etapie, ze zamiast wystepowac na festiwalach w Opolu czy Sopocie, ona woli przyjac zaproszenie na biesiade disco polo albo tak jak teraz na festiwal antyszczepionkowcow organizowany przez Viole Kolakowska. Zaspiewa i da wyklad. Bravo.

Awatar użytkownika
KrzysiekF
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby

Postautor: KrzysiekF » 12 lip 2021, 14:07

lena7 pisze:Kariera Gorniak jest na tym etapie, ze zamiast wystepowac na festiwalach w Opolu czy Sopocie, ona woli przyjac zaproszenie na biesiade disco polo albo tak jak teraz na festiwal antyszczepionkowcow organizowany przez Viole Kolakowska. Zaspiewa i da wyklad. Bravo.

ta a hitem jest, że Pan Karolak właściciel Imki ? , aktor , były ? partner Violi reklamuje Polkomtela z 5G....

Pieniądze nie śmierdzą .

Oni są wszyscy siebie warci.

Oby na jesieni nie musieli żegnać dziesiątki swoich znajomych przez Deltę... ( szczególnie w górach).

Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby

Postautor: Margaret » 04 sie 2021, 3:21

Dodaję ten wpis tutaj. Jeśli ktoś z adminów uważa, że powinien znaleźć się w innym dziale to proszę o przeniesienie :)

trafiłam dziś na wywiad z Violettą Villas (moim zdaniem bardzo smutny), ale co najważniejsze - obejrzyjcie go od 14:42 do 15:12 .... czy czegoś Wam to nie przypomina? Dokładnie te same słowa, kropka w kropkę mówi Edyta :shock: :hmmm: czyżby inspiracja?

https://www.youtube.com/watch?v=I1t_9PcJDBg

Wróć do „Edyta”