Wspomnienia z Edytą

czyli co najmilej wspominasz :)

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Wspomnienia z Edytą

Post autor: Steffie »

Forum ledwo ciągnie, nie mówiąc o twórczości Edyty. :P
Jeśli komuś się chce pisać, może chcecie napisać, jakie są Wasze najlepsze wspomnienia z Edytą. 8P
Moje to oczywiście płyty, koncerty oraz Eurowizja. :edi: Tak pokrótce mówiąc.
Może macie jakieś miłe wspomnienia sprzed pandemii?
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Wspomnienia z Edytą

Post autor: pijej1 »

ja pamiętam spotkanie w 2002 roku chyba w radio rmf fm (mogę mylić lata) gdzie zaprezentowała nam mixy impossible i jedliśmy niezły tort.

Dzis przypadkowo przerzucając kanały trafiłem na klip dumki - aż się łza w oku zakręciła z powodu jej straconej szansy na światową karierę. W tamtym momencie swojego życia miała wszystko - oszołamiającą urodę, głos i młodość. Bezpowrotnie wszystko minęło...
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Wspomnienia z Edytą

Post autor: audarya »

To moze ja zaczne nie po kolei: od Sopotu 2010:

https://www.youtube.com/watch?v=VsK-ZdCTF1o

Bylo tam sporo osob z forum, wlasnie gdzie Edka w tej pieknej kiecce zaspiewala Nam Never Will I, przytulala placzaca kolezanke (widac placz/przytulanie wyciete) z Kotliny Klodzkiej (kochana, przepraszam,moze zapomnialam juz Twoje imie, Ty na pewno mnie pamietasz - razem jechalysmy pociagiem na ten koncert).
Wycinanie serduszek na lawkach gdzies okolo Molo, zrzuta na biale frezje i rozne takie - potem drugie spotkanie z Edka juz w kapciach i kocyku - i moje poswiecenie wytrzymania calego wieczoru na 12cm butach :lol3:

Paula Kozub chyba tez tam byla? - Paula przepieknie spiewa... super czas! :edi: :edi: :edi:

A zazdro dla osob, ktore poznaly Edyte za czasow Metra - to musial byc sztos. Ja mialam dopiero 7lat lat w 1990...

Dodano po 9 minutach 21 sekundach:
Steffie pisze:Forum ledwo ciągnie, nie mówiąc o twórczości Edyty. :P
Jeśli komuś się chce pisać, może chcecie napisać, jakie są Wasze najlepsze wspomnienia z Edytą. 8P
Moje to oczywiście płyty, koncerty oraz Eurowizja. :edi: Tak pokrótce mówiąc.
Może macie jakieś miłe wspomnienia sprzed pandemii?
Moj pierwszy koncert Edki Rzeszow 2009 - i od razu dlugie spotkanie po koncercie na kanapach w hotelu:
https://www.youtube.com/watch?v=4bfcT3fInIY

jest łza :beczy:
ODPOWIEDZ