Edyta i Playboy?

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Edyta i Playboy?

Post autor: aduja »

Rozmywa mi sie ten temat w innych topikach, wiec pisze tutaj.

Nie wiem, czy pomysl sesji w tym magazynie to prawda, czy nie.
Wiem jednak, ze jesli to nastapi, takie komentarze, jak te, beda przewazac.
onet.pl pisze:
Nie zaczyna się od nagości nowego etapu
Powrót na scenę i do serc fanów/-ek nie powinien zaczynać się striptizem. Pani Edyta jest nadal piękną kobietą... po trzydziestce.
Widziałem już w "P" zdjęcia pani Skrzyneckiej (kilka lat temu) i przeżyłem zawód. Obawiam się, że będzie tak z p. E.G. Proszę śpiewać, a nie obnażać się przed plebsem!
~Wahacz, 2005-12-15 14:28


Nic dodać, nic ująć!
Każdy kiepski artysta chwyta się ostatniej deski ratunku jak już głosem nie może zarobić na chleb. A Edytka sama chyba nie wie czego chce.
~bu, 2005-12-15 14:43


To juz jest koniec
Jesli piosenkarz nie ma nic do zaspiewania, to sie rozbira. Edytko! Minela Twoja era...
~wizja, 2005-12-15 14:43

Opinie w sieci stanowia jedno ze zrodel na temat gustow i preferencji przecietnego obywatela. Zarabianie cialem to tylko jeden z aspektow tych opinii... Ze nie wspomne o braku konsekwencji ze strony Edyty czy innych sprawach.

Ja nie wiem, czy ktos, procz Edyty, pracuje obecnie nad jej wizerunkiem, ale zycze mu owocnej i przemyslanej pracy.

Oby nowy singiel i wszystkie medialne ruchy na jej temat nie staly sie przyslowiowym gwozdziem do trumny, ktora, zdaje sie, czeka.

Ja bym tego w kazdym razie nie chciala.

A mialo byc tak pieknie, piosenki dla dzieci, itp. :roll:

Calosc:

http://muzyka.onet.pl/mr,1213142,1,wiadomosci.html
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Estratos »

czy wy nie widzicie tego skojarzenia:

sexuality - sex - intymnosc - playboy ??

sesja bedzie pomyslana zapewne w kierunku promocj singla, ktory mowi o seksualnosci. Chyba to lepsza gazeta do mowienia o seksie niz "dobre rady" :P

poza tym poczekajcie na teledysk :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Piter »

A czy Edyta nie może się rozbierać dla Playboya? Niektóre gwiazdy robiły to już wielokrotnie i jakoś nie budziło to emocji. Nie wiem co rządzi Edytą, czy rzeczywiście tego chce, czy może przez kasę, czy może dlatego, że będzie to fajne połaczenie promocyjne piosenki o erotycznym tytule i sesji dla gazety o erotycznym charakterze. Mam nadzieję, że sesja będzie w Edyty stylu, czyli bez wulgarności, za to z subtelnym pięknem. A komentarze... cóż, niektórzy będą mieli okazję by zmienić płytę, bo ta o hymnie już mi i pewnie im samym się przejadła- jak się chce psa uderzyć, to kij się znajdzie, prawda?
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: KrzysiekF »

Michal pisze:
poza tym poczekajcie na teledysk :P
Jak wogóle będzie...Mam nadzieję że nie powtórzy się sytuacja z LUNATIQUE...tzn singiel a póżniej długo długo nic...
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: aduja »

Michal pisze:czy wy nie widzicie tego skojarzenia:

sexuality - sex - intymnosc - playboy ??
Ja moze i widze, ale reszta narodu?

Watpie. Watpie, by takie skojarzenia i sesje pomogly Edycie odbudowac dawno spalony wizerunek.
Michal pisze:poza tym poczekajcie na teledysk :P
Taaa, juz widze teledysk... Jak to bylo z czolgiem lub kaktusem? :roll:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Piter »

aduja pisze:Watpie. Watpie, by takie skojarzenia i sesje pomogly Edycie odbudowac dawno spalony wizerunek.
A ją wątpię czy cokolwiek pomogłoby odbudować wizerunek zniszczony przez jakże pamiętny hymn!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Estratos »

ja mysle, ze po prostu powinna zachowywac sie powsciagliwie, robis swoje, popierac akcje charytatywne (ale nie nachalnie), predzej czy pozniej ludzie by to docenili...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Piter »

Michal pisze:ja mysle, ze po prostu powinna zachowywac sie powsciagliwie, robis swoje, popierac akcje charytatywne (ale nie nachalnie), predzej czy pozniej ludzie by to docenili...
Wątpię. Przy każdym newsie na portalach internetowych byłoby o hymnie, o tym, że jest głupia itp. To społeczeństwo jest pamiętliwe, w tym kraju się zbyt wiele nie dzieje, większość skandali jest na 5 minut.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: aduja »

Piter pisze:A czy Edyta nie może się rozbierać dla Playboya? Niektóre gwiazdy robiły to już wielokrotnie i jakoś nie budziło to emocji.
Ale ktore gwiazdy? I ktorym gwiazdom w Polsce wyszlo to na dobre? Jakies przyklady?
Piter pisze:A komentarze... cóż, niektórzy będą mieli okazję by zmienić płytę, bo ta o hymnie już mi i pewnie im samym się przejadła- jak się chce psa uderzyć, to kij się znajdzie, prawda?
Tu nie chodzi o same komentarze w sieci. Chodzi o to, co ludzie mysla o Edycie i jak ja postrzegaja. A komentarze w sieci sa jednym z najlepszych zrodel badania ich opinii. Niestety 99,9% tych komentarzy, jesli chodzi o Edyte, sa na nie! Jeslibys zrobil ankiete wsrod ludzi, pytajac ich na zywca, co sadza o Edycie, pewnie bys mial podobny wynik, jesli chodzi o procenty.
Ostatnio na pewnej imprezie dowiedzialam sie, m.in., ze Edyta to "zarozumiala panienka". :roll: Czy ktos z tych ludzi kupi plyte, tfu, singla Edyty (bo o plycie to jeszcze mozemy pomarzyc)? Watpie.
Piter pisze:A ją wątpię czy cokolwiek pomogłoby odbudować wizerunek zniszczony przez jakże pamiętny hymn!
Nie tylko hymn.

http://wiadomosci.gazeta.pl/aliasy/mod/ ... xx=2187431

:roll:

Czego jak czego, ale sesji w Playboyu, to bym Edycie nie polecala. :| I to nie dlatego, ze jestem przeciwniczka sesji w tego typu pisemkach. Nie kazdej kobiecie ujdzie na sucho taki "wyczyn", a Edyta do tej grupy z pewnoscia sie nie zalicza. Pomysleliscie, co sie bedzie dzialo w szmatlawcach? Przeciez to woda na ich mlyn.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: KrzysiekF »

aduja pisze:


Nie kazdej kobiecie ujdzie na sucho taki "wyczyn", a Edyta do tej grupy z pewnoscia sie nie zalicza. Pomysleliscie, co sie bedzie dzialo w szmatlawcach? Przeciez to woda na ich mlyn.
Kolejne wydarzenie, które sprawi że Edyta będzie na językach wszystkich. Nie wiem czy tędy droga...Edyta jest w showbiznesie kilkanaście lat...Nie wiem jaki jest sens sesji w PLAYBOY...Mogę się jedynie domyślać, Szmatławe dzienniki wykorzystają ten fakt przeciwko Edycie, nie wiem czy to jest dobry pomysł :roll:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Piter »

Cóż, chociażby Kayah kilka razy pozowała dla Playboya i jej to nie zaszkodziło. Promowała się i do tego powstała całkiem fajna sesja. :)
Ja nie wiem czego dowodem są komentarze internautów. Ja gdy je czytam mam wrażenie, że ci wszyscy ludzie to albo dzieci albo debile, niestety!
I być może masz racje, może to woda na młyn, może Edyta akurat nie powinna... ale to decyzja Edyty. Chce się rozbierać to się rozbiera, mi to nie przeszkadza, a jak sądzę, szmatławcom przeszkadzałoby wszystko i do wszystkiego mogliby się przyczepić. Generalnie niech Edyta robi swoje, dla mnie liczy się jej twórczość, na resztę mogę przymknąć oko!
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Bob »

Taka Maryla Rodowicz galopowała na koniu z Danielem Olbrychskim /nie mylić z organem wybitnego artysty/po okolicach Drohiczyna , po nabrzeżach rzeki Bug/czy jakiejs innej tam płynące, nie mam mapy , żeby sprawdzić/ i kariera jej sie nie załamała.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2007, 11:22 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: B@r »

Edyta juz byla w Playboyu i w Maximie i swiat sie nie zawalil. Wg mnie taka sesja pasuje do singla, bardzo to sprytnie pomyslane. A ludzie beda na Edycie psy wiedzac cokolwiek by nie zrobila.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Titter »

aduja pisze:

Czego jak czego, ale sesji w Playboyu, to bym Edycie nie polecala. :| I to nie dlatego, ze jestem przeciwniczka sesji w tego typu pisemkach. Nie kazdej kobiecie ujdzie na sucho taki "wyczyn", a Edyta do tej grupy z pewnoscia sie nie zalicza. Pomysleliscie, co sie bedzie dzialo w szmatlawcach? Przeciez to woda na ich mlyn.
Podpisuje sie Aduja pod tym co napisalas.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: B@r »

Czy gdzies jest wspomniane czy to na pewno rozbierana sesja?!
ODPOWIEDZ