Edyta i Playboy?

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: B@r »

aduja pisze:
Magda pisze: Ale to nie Edyta mowi, tylko czesc fanow tak stwierdzila.
No tak. :roll: Edyta mowi "Moje plyty zawsze beda sie zmieniac tak, jak zmienia sie i rozwija moja osobowosc".

A to nie to samo...
No tak, faktycznie mowila. :oops:
Zobaczymy, jak sie rozwinela, gdy wreszcie ukaze sie plyta.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: vanity »

monia80 pisze:Vanity apropos ty chyba jeszcze nie widzialas prawdziwej sesji na maksa Cool Laughing Laughing
szczerze mówiąc nie jestem fanką oglądania nagich zdjęć kogokolwiek. to na maxa dotyczyło Edyty nie zdjęć wogóle. bo choć nie oglądam tego typu gazet to czasem jakieś perwersyjne zdjęcie mnie dopadnie w necie czy gdzieś tam. no ale źle się wyraziłam. :D

Waldy pisze:współczuję tym wszystkicm fanom, którzy doznali zawodu czy zgorszenia
zgorszenia nie - tylko rozczarowania że leci kontrowersją zamiast piosenką...

DeathlySilence pisze:Muzyka staje się dodatkiem...i tu ubolewam
przecież to było do przewidzenia.
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Waldy »

Na litość Boską nie bądżmy tacy drobiazgowi. Nawet Pan Marcinkiewicz nie wywiązuje się w 100% z danych wcześniej obietnic przedwyborczych. A tu mamy do czynienia z artystką, więc..... Podobał mi się fragment wypowiedzi Czesława Niemena, który przytoczyła Edyta w Pleyboyu: " Muzyka będzie gotowa wtedy kiedy będzie gotowa". Nic dodać nic ująć. :grin:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: monia80 »

aduja pisze:
monia80 pisze: :shock: :shock: :evil: dwa slabe single :evil:
Niestety, slabiutkie jak niedzwiedz na zime...
Sprytnie wycielas dwa zdanie z calego konekstu -super nadalbys sie do pracy tam przy tym wydawaniu super gowna i fakciora.Tak to wycielas, ze wyszlo na to ,ze ja pisze, iz edzi single sa slabe, wiec moze nie urywaj w polowie calej wypowiedzi -Single Edzi sa genialne zarowno lunatigue i sexuality!!!!!!!!
Jezli kos stanal na etapie dotyku, pada snieg to mysle ,ze pora sie zbudzic i otworzyc na to co Edyta Gorniak ma do przekazania dzis a nie 12 lat temu.

[ Dodano: 2006-02-08, 19:32 ]
Aduja-ODWAGI!!!
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: aduja »

monia80 pisze:
aduja pisze: Niestety, slabiutkie jak niedzwiedz na zime...
Sprytnie wycielas dwa zdanie z calego konekstu -super nadalbys sie do pracy tam przy tym wydawaniu super gowna i fakciora.Tak to wycielas, ze wyszlo na to ,ze ja pisze, iz edzi single sa slabe, wiec moze nie urywaj w polowie calej wypowiedzi -Single Edzi sa genialne zarowno lunatigue i sexuality!!!!!!!!
Jezli kos stanal na etapie dotyku, pada snieg to mysle ,ze pora sie zbudzic i otworzyc na to co Edyta Gorniak ma do przekazania dzis a nie 12 lat temu.

[ Dodano: 2006-02-08, 19:32 ]
Aduja-ODWAGI!!!
Tak, Moncia, odwagi sobie zycze, gdy czytam twoje posty...

Juz spiesze z odpowiedzia.

Po pierwsze, nie dwa zdania, ale co najwyzej 3 slowa. Wiecej sie nie dalo.

A po drugie: a kto, jesli nie ty, napisal:
monia80 pisze: :shock: :shock: :evil: dwa slabe single :evil:
???

I dodam: Moncia, UWAGI! Uwagi ci trzeba!!

8)

A na marginesie: single cienkie jak szczypiorek! Nie, niedogotowany makaron.
I obawiam sie, ze Edyta Gorniak 8) ma do przekazania jeszcze mniej niz 12 lat temu...
Obym sie mylila.

Ide na obiad, Monciu, smacznego. 8)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Estratos »

Z czata dla Wp.pl (18 III 2005r.):

~hiv: Czy gdyby zaproponowano pani sesję w "Playboy'u", to jaka byłaby pani odpowiedź???
E_Gorniak: Chcielibyście taką grubaskę?? Jestem wokalistką, nie aktorką, nie sprzedaję swojego ciała, tylko umysł.

:lol: :lol:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: monia80 »

aduja kuzwa nie wkurzaj mnie ty napisals ze single edzi ci sie nie podobaja i ja na to sie oburzylam i napisal ze single edzi sa slabe tylko braklo pytajnika i dlatego tak pewnie zrozumials wez cofnij sie i przeczytaj co :evil: moja wypowiedz bo chyba jest tam wyraznie napisane ze sxuality jest genialne a ja grozna i zdziwona minke robie ze ty uwazasz ze sa slabe i to mnie zdzwilo i zezloscilo.to moze sprostuje singile suxeality jest beznadziejny :shock: ????? moze tak to powinnam napisac z pytajnikiem ze nie dowiezam ze komus moga sie nie podobac lunatigue i sexuality czytaj caly tekst a nie pierwszy wyraz.zreszta ja wiem ze ty dobrze wiesz co mialam namysli tylko specjalnie chcials zaplac za slowko ,bo ci chyba sie nudzi osatnio.
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Krystian »

monia80 pisze:Jezli kos stanal na etapie dotyku, pada snieg to mysle ,ze pora sie zbudzic i otworzyc na to co Edyta Gorniak ma do przekazania dzis a nie 12 lat temu.
a co ma do przekazania? po 2 singlach za cholere nie moge sie zorientowac :roll: . moze po 10 singlu zaskocze :roll:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: monia80 »

skoro jeszcze nie zaskoczyles to obawiam sie ,ze w twoim przypadku nie nastapi to nigdy.zmien lepiej idola moze cos ci sie pomylilo i sluchasz nie wlasciwej osoby 8) :lol: -jesli jeszcze nic muzyka Edzi Gorniak Ci nie zdolala przekazac :shock: :roll: to znaczy ,ze jednak jestes fanem nie tej gwiazdy co trzeba.

nie wiem moze Kayah bedzie miala znacznie wiecej do przekazania spiewajac fleciki,wolalabym zebys byla chlopcem czy supremenka- no nie wiem do kazdego przemawia co innnego.Jest tylu innych artystow-sprobuj szkoda ,zebys mial sie meczyc sluchajac Edytki.Dla mnie na przyklad gdybym po 12 latach dopiero odkryla ,ze muzyka danego artysty do mnie nie przemawia to pomyslabym kurcze chyba cos nie tak ze mna 8)
bo to jakby zaraz po pierwszej plycie czuje sie -kurcze to jest to co do mnie przemawia :) ja przynajmniej tak mialam z Dotykiem i trwa do dzis kazda plyta jest inna i co innego przekazuje a mi to odpowieda i doskonale odnajduje sie w tym co Edzia tworzy i stara sie przekazac .
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: Krystian »

monia80 pisze:skoro jeszcze nie zaskoczyles to obawiam sie ,ze w twoim przypadku nie nastapi to nigdy.zmien lepiej idola moze cos ci sie pomylilo i sluchasz nie wlasciwej osoby -jesli jeszcze nic muzyka Edzi Gorniak Ci nie zdolala przekazac to znaczy ,ze jednak jestes fanem nie tej gwiazdy co trzeba.

nie wiem moze Kayah bedzie miala znacznie wiecej do przekazania spiewajac fleciki,wolalabym zebys byla chlopcem czy supremenka- no nie wiem do kazdego przemawia co innnego.Jest tylu innych artystow-sprobuj szkoda ,zebys mial sie meczyc sluchajac Edytki.Dla mnie na przyklad gdybym po 12 latach dopiero odkryla ,ze muzyka danego artysty do mnie nie przemawia to pomyslabym kurcze chyba cos nie tak ze mna
bo to jakby zaraz po pierwszej plycie czuje sie -kurcze to jest to co do mnie przemawia ja przynajmniej tak mialam z Dotykiem i trwa do dzis kazda plyta jest inna i co innego przekazuje a mi to odpowieda i doskonale odnajduje sie w tym co Edzia tworzy i stara sie przekazac .
chodzilo mi o ostatnie dwa single. wystarczylo UWAZNIE przeczytac. reszta bez komentarza
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: B@r »

http://audience.pl/prasa/wiadomosci/2097

[ Dodano: Wto Lut 14, 2006 12:32 am ]
http://www.patoleta.pl/blog2.htm
To tylko przyklad, ze sesje w Playboyu niewtajemniczeni moga odebrac jako skok na kase. :?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: vanity »

Jak się okazuje względy komercyjne wzięły górę. Decyzja Edyty może być tłumaczona promocją najnowszego singla pod znamiennym tytułem "Sexuality". Co do sukcesu najnowszego numeru "Playboya" można być w sumie spokojnym, gorzej sprawa się ma z krążkiem gwiazdy.
no i tak to wygląda....
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: magda s »

Obrazek
to zdjęcie pochodzi z gazety ELLE,ale że ma dobry cytat umieszczam tutaj :D
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: aduja »

Moncia, milo mi sie z toba gawedzilo. 8) Do nastepnego razu! 8)
Michal pisze:Z czata dla Wp.pl (18 III 2005r.):

~hiv: Czy gdyby zaproponowano pani sesję w "Playboy'u", to jaka byłaby pani odpowiedź???
E_Gorniak: Chcielibyście taką grubaskę?? Jestem wokalistką, nie aktorką, nie sprzedaję swojego ciała, tylko umysł.

:lol: :lol:
To samo w ELLE wyzej zacytowanym. I to jest wlasnie ta sprzecznosc info, jesli chodzi o to, co mowi Edyta w mediach. Raz tak, raz siak. Szkoda gadac... Bo muchy tse-tse znowu zaatakuja. :razz:
Krystian pisze:a co ma do przekazania? po 2 singlach za cholere nie moge sie zorientowac :roll: . moze po 10 singlu zaskocze :roll:
Czyli, biorac pod uwage czestotliwosc nagrywania, za 10 lat bedziemy miec cala plyte. Tylko czy nowa? :lol: A jesli ktos dalej nie zaskoczy, co nowego ma do przekazania Edyta, to zawsze bedzie mozna liczyc na Moncie. :o
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta i Playboy?

Post autor: B@r »

aduja pisze:Moncia, milo mi sie z toba gawedzilo. 8) Do nastepnego razu! 8)
Michal pisze:Z czata dla Wp.pl (18 III 2005r.):

~hiv: Czy gdyby zaproponowano pani sesję w "Playboy'u", to jaka byłaby pani odpowiedź???
E_Gorniak: Chcielibyście taką grubaskę?? Jestem wokalistką, nie aktorką, nie sprzedaję swojego ciała, tylko umysł.

:lol: :lol:
Widocznie Darek jej wyperswadowal takie myslenie. :D:D:D
ODPOWIEDZ