Miss World i Edyta

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Gucio
Make it happen
Make it happen
Posty: 111
Rejestracja: 26 mar 2006, 9:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miss World i Edyta

Post autor: Gucio »

Ciesze sie ze sa jeszcze ludzie ktorzy znaja sie na dobrej wartosciowej muzyce brawo niech Edi sie zastanowi nad ta piosenka I Have Notging to by bylo dopiero cos :grin:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Miss World i Edyta

Post autor: ANETA »

Nie bądźcie smieszni, nie zaspiewa I have nothing. Cud jesli wogole wystapi i zaspiewa cos ładnego i swojego. Jesli juz to napewno cos po angielsku bo po polsku Jej nie zrozumieją
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Miss World i Edyta

Post autor: Monika23 »

Jeszcze nikt nie potwierdzil, ze Edka wystapi, a Wy juz jej dobieracie utwor. Sami sie nakrecacie, a pozniej macie pretensje niewiadomo do kogo ..
Gucio
Make it happen
Make it happen
Posty: 111
Rejestracja: 26 mar 2006, 9:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miss World i Edyta

Post autor: Gucio »

Moniko23 ja do nikogo nie mam pretensj a to ze napisalem ze fajnie by bylo uslyszec I have Nothing w Edi wykonaniu to moja sprawa i moje odczucia.
Anetko nie wydaje mi sie zebym byl smieszny.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miss World i Edyta

Post autor: B@r »

przeciez napisalismy tylko ze chcielibysmy uslyszec jej wersje tych utworow a nie za ma to zaspiewac na wyborach miss.nikt tu sie na nic nie napala
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Miss World i Edyta

Post autor: monia80 »

Marek pisze:Żarty, żartami ale jaki jest cel wyjazdu Edyty na taką impreze? Co innego jeżeli wyda swój kolejny album za granicą, wtedy będzie miała co promować ale tak wyjazd jest bez sensu! :roll:
Oczywiście z każdego występu Edyty fani będą się cieszyć... :)
Nie wiem kto decyduje o możliwości występu artysty na tej imprezie ale ostatnio Jopek wydała płytę za granicą Polski, miałaby co promować :)
Ani Marii Jopek caly tydzien odbywa sie wlasnie teraz trasa koncertowa po Londynie(w siedmiu miejscach koncertuje po Anglii) u mnie jest w ta sobote (10 minut mam doslownie od miejsca gdzie ma wystapic)cena 17 funtow za bilet-nie ide, bo choc bardzo lubie ja jako czlowieka ,ale nie umiem sluchac jej muzyki kompletnie do mnie nie przemawia.
Tylko wielkie lzy po policzku spywaja ,gdy widze na witrynach sklepu polskiego plakat w tamtym tygodniu Maryli w tym Jopek a mojej edusi wzciaz nie ma :(

Jest nawet wywiad caly z jopek w angielskiej prasie.Wszedzie jej plakaty widze po angielsku nawet porozwieszane -nie wiem czy ktos ja tu kojarzy poza Polakami :shock: ,bo na to wyglada ,ze ona tu dosc znana.

[ Dodano: 2006-04-25, 14:05 ]
DYZIO_MARZYCIEL pisze:NIE NARZEKAC I NIE MARUDZIC TYLKO PISAC , A POKAZANIE SIE Z DOBREJ MUSYCZNEJ STRONY JESZCZE NIKOMU NIE ZASZKODZILO , A NIE WIDZE GODNYCH RYWALI DO WYSTAPIENIA NA TEJ GALI DLA EDYTY , CHYBA NIE CHCECIE ZEBY WYSTAPILO ICH 3 :) CHOC JAK NIEDAJBOZE WYGRAJA EUROWIZJE TO MOGA ICH ZAPROSIC. POZATYM ORGANIZATOREM JEST MISS POLONIA I MISS WORLD WIEC POLACY COS DO POWIEDZENIA W SPRAWIE GALI NA BANK MAJA I NAPEWNO BEDA WYSTEPOWAC POLACY ( TAK SADZE) WIEC DO ROBOTY PISAC BEZ ZBEDNEGO KOMENTOWANIA SPRAWY
ja wlasnie napisalam na oba :D zobaczymy czy cosik to da :)
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2006, 14:03 przez monia80, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1126
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miss World i Edyta

Post autor: Pawel »

Marek pisze:
Pawel pisze:Poki co nie wiadomo w ktorym miejscu odbeda sie wybory, a co mowic o tym czy Edyta wystapi :P
To już potwierdzone. Dzięki staraniom organizatorów Miss Polonia, tegoroczne wybory Miss Świata odbędą się w Polsce!
We wrześniu 2006 roku najpiękniejsze kobiety ze 120 krajów świata przybędą do Polski, by konkurować o koronę Miss Świata roku 2006. Tę fantastyczną decyzję podjęła 13 stycznia Julia Morley, prezes Miss World Ltd. W dniach 11–13 stycznia przebywała ona w Polsce na zaproszenie Biura Miss Polonia. Towarzyszyła jej nowa Miss Świata - Islandka Unnur Birna Vilhjalmsdottir. Obie panie zachwyciły się Polską.

więcej tu: www.misspolonia.com.pl/?document=372

Nie wiadomo czy przyjedzie i wystąpi Edyta 8) nic nie napisali na ten temat
To że odbędą się w Polsce to nie nowość, ale chodzilo mi że nie wiadomo w którym miejscu będą zorganizowane. Teraz już coś wiadomo :P http://fakty.interia.pl/news?inf=741904
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Miss World i Edyta

Post autor: 1316gosiaczek »

Aguss pisze:przeciez napisalismy tylko ze chcielibysmy uslyszec jej wersje tych utworow a nie za ma to zaspiewac na wyborach miss.nikt tu sie na nic nie napala
pomarzyc zawsze mozna :P :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Miss World i Edyta

Post autor: Marek »

Pawel pisze:
Marek pisze: To już potwierdzone. Dzięki staraniom organizatorów Miss Polonia, tegoroczne wybory Miss Świata odbędą się w Polsce!
We wrześniu 2006 roku najpiękniejsze kobiety ze 120 krajów świata przybędą do Polski, by konkurować o koronę Miss Świata roku 2006. Tę fantastyczną decyzję podjęła 13 stycznia Julia Morley, prezes Miss World Ltd. W dniach 11–13 stycznia przebywała ona w Polsce na zaproszenie Biura Miss Polonia. Towarzyszyła jej nowa Miss Świata - Islandka Unnur Birna Vilhjalmsdottir. Obie panie zachwyciły się Polską.

więcej tu: www.misspolonia.com.pl/?document=372

Nie wiadomo czy przyjedzie i wystąpi Edyta 8) nic nie napisali na ten temat
To że odbędą się w Polsce to nie nowość, ale chodzilo mi że nie wiadomo w którym miejscu będą zorganizowane. Teraz już coś wiadomo :P http://fakty.interia.pl/news?inf=741904
Sala kongresowa jest największym w Polsce pomieszczeniem widowiskowym więc można było się tego spodziewać że właśnie tu odbędzie się Miss World :) aż wstyd że nie mamy większej :oops: Sala Kongresowa pomieści 2897 osób. Ciekawe co zrobią jak I3 wygrają Eurowizję, pewnie wybudują nową, większą :D ;)
P.s. mnie się podoba SK :)
Obrazek
Asia
Invisible
Invisible
Posty: 9
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:42
Lokalizacja: :)

Re: Miss World i Edyta

Post autor: Asia »

Chciałabym tylko napisać to, czego dowiedziałam się dzisiaj - a są to informację z pierwszej ręki od organizatorów, bo rozmawiałam w Julią Morley - prezes biura Miss World, Elżbietą Wierzbicką - prezes biura Miss Polonia i Tadeuszem Deszkiewiczem - dyrektorem biura promocji Warszawy.
Finał 30 września odbędzie się w Warszawie, ale jeszcze nie wiadomo czy w Teatrze Wielkim czy w Sali Kongresowej, bo ona ma być w tym czasie remontowana i nie wiadomo czy uda się przełożyć remont.
Nie wiadomo jeszcze jakie gwiazdy wystąpią - ani zagraniczne, ani polskie - są prowadzone rozmowy, ale biuro organizacyjne imprezy czeka na propozycje. Może więc warto dostarczać im argumentów za Edytą - to dopiero byłby dla niej COME BACK.
Konkurs będzie szeroko promowany na świecie - już zgłosiło się 500 dziennikarzy z całego świata, którzy spędza tu cały wrzesień, a z pewnością Polska będzie przez jakiś czas we wszystkich dziennikach TV i na okładkach gazet. Finał ogląda średnio 2 miliardy ludzi.
no i tylko jeszcze tylko napiszę, że rozmawiałam też z Miss World 2005 - jest naprawdę piękna !
buziaki dla wszystkich :lol:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Miss World i Edyta

Post autor: Bob »

Osobiscie wierzę w cuda. Mam nadzieję, że jeśli ja zaproszą to nie odmowi. Podejrzewam, że większość polskich gwiazdeczek zaśpiewałoby nawet za darmo przed takim audytorium.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Miss World i Edyta

Post autor: magda s »

Asia pisze:Chciałabym tylko napisać to, czego dowiedziałam się dzisiaj - a są to informację z pierwszej ręki od organizatorów, bo rozmawiałam w Julią Morley - prezes biura Miss World, Elżbietą Wierzbicką - prezes biura Miss Polonia i Tadeuszem Deszkiewiczem - dyrektorem biura promocji Warszawy.
Finał 30 września odbędzie się w Warszawie, ale jeszcze nie wiadomo czy w Teatrze Wielkim czy w Sali Kongresowej, bo ona ma być w tym czasie remontowana i nie wiadomo czy uda się przełożyć remont.
Nie wiadomo jeszcze jakie gwiazdy wystąpią - ani zagraniczne, ani polskie - są prowadzone rozmowy, ale biuro organizacyjne imprezy czeka na propozycje. Może więc warto dostarczać im argumentów za Edytą - to dopiero byłby dla niej COME BACK.
Konkurs będzie szeroko promowany na świecie - już zgłosiło się 500 dziennikarzy z całego świata, którzy spędza tu cały wrzesień, a z pewnością Polska będzie przez jakiś czas we wszystkich dziennikach TV i na okładkach gazet. Finał ogląda średnio 2 miliardy ludzi.
no i tylko jeszcze tylko napiszę, że rozmawiałam też z Miss World 2005 - jest naprawdę piękna !
buziaki dla wszystkich
wszytko fajnie,ale jak się skontaktowąc z ta odpowiednią osobą :?:
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Miss World i Edyta

Post autor: 1316gosiaczek »

Bob pisze:Osobiscie wierzę w cuda.
ja niestety nie. Wydaje mi sie,ze sa male szanse zeby zaprosili Edyte-zwlaszcza po ostatnich sensacjach-chyba,ze do wrzesnia sie cos sie zmieni (czytaj nowy hit w wykonaniu Edyty,ktory "powali" cala polska publicznosc na kolana :D ). Uwazam,ze wieksza szanse maja artysci, ktorzy maja wsparcie ze strony firm fonograficznych lub tez maja ugruntowana pozycje na rynku muzycznym np.Kayah.Moim zdaniem niestety Edyta(w obecnej chwili) nie posiada ani jednego z w/w agumentow, ktore przemawialyby za udzialem Edi w tym konkursie.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Miss World i Edyta

Post autor: Bob »

Moim zdaniem powinniśmy ujawnić swiatu to co w tej chwili najlepsze czyli klaszczącego
Rubika, dupencje Józefowicza -Nataszę U. z piórami w pewnej części ciała, wyuzdaną do granic mozliwości Dodę z perlistym śmiechem, Mandarynę z balecikiem,typuje równie,ż Kayah i Steczkowską, bo bez nich zadna impra nie moze się obyć no i mają stałe nielimitowane wejścia w TVP.
Edyta pewnie musiałaby ucałować pierścień Niny T., żeby sie załapać , ale myslę,ze mogłaby być największa ozdoba tej imprezy, wykonując np WIT ....
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Miss World i Edyta

Post autor: monia80 »

Bob pisze:Moim zdaniem powinniśmy ujawnić swiatu to co w tej chwili najlepsze czyli klaszczącego
Rubika, dupencje Józefowicza -Nataszę U. z piórami w pewnej części ciała, wyuzdaną do granic mozliwości Dodę z perlistym śmiechem, Mandarynę z balecikiem,typuje równie,ż Kayah i Steczkowską, bo bez nich zadna impra nie moze się obyć no i mają stałe nielimitowane wejścia w TVP.
Edyta pewnie musiałaby ucałować pierścień Niny T., żeby sie załapać , ale myslę,ze mogłaby być największa ozdoba tej imprezy, wykonując np WIT ....
heheh to bylo mocne :lol: niewatpliwe Edytka musialaby z wielka pokora unizyc sie do stop pani Niny idac w slady Kayah i innnych pseudo gwiazdeczek-ale naszczescie to nie w stylu mojej Edytusi :)
ODPOWIEDZ