Warsztaty Wokalne!!!

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: vanity »

Marek pisze:Wy macie jeszcze nadzieje że warsztaty się odbędą? Jakoś trudno mi w to uwierzyć, mamy sierpień i nic nie słychać na temat warsztatów... tym którzy wysłali @ z deklaracją że są chętni do wzięcia udziału w szkoleniach życzę aby spełniła się tak kolejna obietnica Edyty, choć wątpię w to..... dużo szumu i nic poza tym.
teraz to ona "pracuje na płytą" i nie znajdzie czasu na jakies tam warsztaty....
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: coctu »

Marek pisze:Wy macie jeszcze nadzieje że warsztaty się odbędą? Jakoś trudno mi w to uwierzyć, mamy sierpień i nic nie słychać na temat warsztatów... tym którzy wysłali @ z deklaracją że są chętni do wzięcia udziału w szkoleniach życzę aby spełniła się tak kolejna obietnica Edyty, choć wątpię w to..... dużo szumu i nic poza tym.
Pozdrawiam
prawdopodobnie okaze sie ze bylo za malo chetnych, wiec zrezygnowala z warsztatow. :P :lol3:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: DeathlySilence »

Za mało chętnych :?: nawet ja co nie potrafie spiewać wysłałem zgłoszenie :lol: Jak warsztaty to warsztaty, może bym się nauczył :-)

Edyta sama na siebnie kręci bata - już w nic nie wierze, co wychodzi z Jej ust - wszystkie Jej piękne słówka przechodzą prze filtr i pozostają nagie, biedne i bez pokrycia 8)

Pewnie doszła do wniosku, że jeśli sama niewyrabia wokalnie, to najpierw zajmie się własnym, a później czyimś :hellobaby: A w rezultacie, ani swoim, ani innych.
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: coctu »

edytowe niespelnianie obietnic dobrze pasuje do opisu angela z showbiznesu o niecheci wytworni plytowych do nazwiska edyty. nikt nie chce brac pod opieke niepowaznych ludzi. :d

zastanawiam sie tylko, dlaczego ona z taka sadystyczna premedytacja ruinuje swoj tak dlugo i ciezko zapracowany image. :?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: Aro »

DeathlySilence pisze:nawet ja co nie potrafie spiewać wysłałem zgłoszenie
Serio? Ze też nie pomyslałem o tym. :D Myśle, ze Edyta szybko by zrezygnowała widząc (a raczej słysząc) jakich "zdolnych" ma uczniów. :lol3:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: vanity »

coctu pisze:zastanawiam sie tylko, dlaczego ona z taka sadystyczna premedytacja ruinuje swoj tak dlugo i ciezko zapracowany image.
bo
1. podobno wyciska jak cytrynę tych którzy jej pomagają a potem zrywa kontakty - kurczy się grono profesjonalistów którzy jeszcze z nią nie pracowali
2. może myśli że sama wie najlepiej
3. może myśli, że jak sie ktoś z nią niezgadza, to chce jej zaszkodzić na zasadzie niby polskiego kociołka/piekiełka czyli zawiści.
4. rozumiem, że skoro sama się wydziera to nikt jej nie będzie pieśni wybierać, ale w kewstii promocji, reprezentacji swojej osoby tez chce mieć monopol - i to jej zguba, masa głupich posunięc na poziomie Frytki, która poza skandalami niczym się nigdzie nie wybije -> brak talentu. typ autokratyczny - tacy sami się pogrążają.
5 podobno ufa tylko Darkowi. oks to miłe. ale jako że dzielą też zycie prywatne może być cięzko... stresy zawodowe przechodzą do sypialni. nie chcę krakać, ale to może się źle skończyc.
6. ostatnio mówi się o Ostrachu, któremu nie płaciła za pracę, jeśłi tak traktuje prcowników, to oni w końcu odchodzą, bo nie każdy lubi się męczyć z autokratycznym szefem który nie płaci...
ani się obejrzy a zostanie sama być może z Darkiem, z kulejącą karierą typu Violetta Villas, skłócona z branżą, prasą, telewizją, i fanami którym ciągle obiecuje cuda które cudami nie są (skoro innym się udaje spełniac cuda), a skandale kolejne już na nikim robić wrażenia nie będą bo się je przerabiało miliony razy... i nawet nie będzie miała za co tego baru z naleślikami założyć...
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: coctu »

nic dodac, nic ujac. trafnie to podsumowalas. mam podobne skojarzenia jesli chodzi o jej dalsza kariere.
zycze jej dobrze chociazby ze wzgledu na jej niespotykany glos, ale w dzisiejszych czasach to stanowczo za malo. no, ale to jej kariera i ona wie co robi. :?

moze jej nawazniejsza kariera obecnie jest jej rodzina i syn, a reszte robi na pol gwizdka? :P
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2008, 18:58 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: B@r »

Ółgarz pisze:Ciekawe jak smakują nalesniki edyty :P :mniam:
To tylkod eklaracje, watpie by je robila. :d
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2008, 18:58 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: vanity »

coctu pisze:moze jej nawazniejsza kariera obecnie jest jej rodzina i syn, a reszte robi na pol gwizdka?
nie można tego wykluczyć, nie od dziś wiadomo, że jak pojawia się dziecko (nawet nie mąż, bo jego zawsze można zmienić :P) to świat się przewartościowuje. ale nie jedna szprycha (i to bez męża, po przykrym rozwodzie, bez względu na to jakiego się miało męża - Kayah, Kasia Kowalska itd) potrafi świetnie pogodzić rodzinę i karierę - czyli ma wszystko co kocha, dziecko i scenę.
Ółgarz pisze:Ciekawe jak smakują nalesniki edyty :P :mniam:
kiedyś w jakimś wywiadzie, chyba u Niedźwiedzia mówiła, że robiła raz naleśniki przez telefon (z mamą w Opolu i Edytą w Londynie) i że wyszły drogo ale były dobre :D
Ółgarz pisze:A może Edyta cały ranek spedza w łóżku a Darek na skrzydełkach przynosi jej naleśniczki i kacioszki :P
o boshe mąż pantoflarz... okropność :D :P
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: kinga »

vanity pisze:nie można tego wykluczyć, nie od dziś wiadomo, że jak pojawia się dziecko (nawet nie mąż, bo jego zawsze można zmienić ) to świat się przewartościowuje. ale nie jedna szprycha (i to bez męża, po przykrym rozwodzie, bez względu na to jakiego się miało męża - Kayah, Kasia Kowalska itd) potrafi świetnie pogodzić rodzinę i karierę - czyli ma wszystko co kocha, dziecko i scenę.
Edyta nie jest Kasią K. albo Kayah tylko Edytą. Każdy inaczej znosi rozląkę z dzieckiem, zwlaszcza z takim malutkim. Być może Edyta nie potrafi pogodzić nagrywania plyty z rozstaniem z dzieckiem, moze szkoda jej każdej chwili rozląki, każdego momentu, który moglaby spędzić ze swoim synkiem. Male dzieci bardzo szybko się rozwijają, bardzo latwo ominąć najważniejsze momenty w życiu maluszka, pierwszy krok, każde nowe slowo... Myślę, że rodzina jest dla Edyty najwazniejsza i moim zdaniem świetnie zdaje sobie sprawę, że zaniedbuje swoje sprawy zawodowe (nad czym ja osobiście ubolewam bardzo), ale to nie zmienia faktu, że woli czas spędzać ze swoim dzieckiem, niż siedzieć calymi godzinami w studio nagraniowym, w którym zresztą i tak nie moze się skupić, bo tęskni za synem. Takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: B@r »

kinga pisze:woli czas spędzać ze swoim dzieckiem, niż siedzieć calymi godzinami w studio nagraniowym, w którym zresztą i tak nie moze się skupić, bo tęskni za synem. Takie jest moje zdanie.
To jest jej zawod, taki sobie wybrala. miliony kobiet na swiecie codziennie chodza do pracy. Takie jest zycie, trzeba sobie radzic.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: vanity »

kinga pisze:Edyta nie jest Kasią K. albo Kayah tylko Edytą. Każdy inaczej znosi rozląkę z dzieckiem, zwlaszcza z takim malutkim. Być może Edyta nie potrafi pogodzić nagrywania plyty z rozstaniem z dzieckiem, moze szkoda jej każdej chwili rozląki, każdego momentu, który moglaby spędzić ze swoim synkiem. Male dzieci bardzo szybko się rozwijają, bardzo latwo ominąć najważniejsze momenty w życiu maluszka, pierwszy krok, każde nowe slowo... Myślę, że rodzina jest dla Edyty najwazniejsza i moim zdaniem świetnie zdaje sobie sprawę, że zaniedbuje swoje sprawy zawodowe (nad czym ja osobiście ubolewam bardzo), ale to nie zmienia faktu, że woli czas spędzać ze swoim dzieckiem, niż siedzieć calymi godzinami w studio nagraniowym, w którym zresztą i tak nie moze się skupić, bo tęskni za synem. Takie jest moje zdanie.
wiesz masz sporo racji, ale nagrywanie w studio to powrót do domu na noc. zresztą kto powiedział, że trzeba cały dzień w studio siedzieć. natomiast jeśli potrafi na tydzień pojechać na wakacje bez dziecka, to i parogodzinne wypady do studia nie powinny być problemem
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: kinga »

Magda pisze:To jest jej zawod, taki sobie wybrala. miliony kobiet na swiecie codziennie chodza do pracy. Takie jest zycie, trzeba sobie radzic.
Magda, tak, to jest jej zawód, ale wybrala go ZANIM urodzila dziecko :smile: A wtedy, jak ktoś już napisal, wszystko sie przewartościowuje. Ale masz rację oczywiście, że trzeba sobie radzić. Myślę, że Edyta w końcu się przelamie :smile:
vanity pisze:ale nagrywanie w studio to powrót do domu na noc. zresztą kto powiedział, że trzeba cały dzień w studio siedzieć. natomiast jeśli potrafi na tydzień pojechać na wakacje bez dziecka, to i parogodzinne wypady do studia nie powinny być problemem
Vanity... Edyta nagrywa w Krakowie, więc to nie powrót do domu na noc i nie parogodzinne wypady do studia. Ja też niecierpliwię się już, mimo że jestem względem Edi bardzo cierpliwa :P , ale staram sie ją zrozumieć, mimo wszystko...
Ostatnio zmieniony 05 sie 2006, 21:22 przez kinga, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ