Warsztaty Wokalne!!!

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: Grzechu »

coctu pisze: bedac fanka jej talentu nie jest dla mnie obojetne co edyta gada, poniewaz broniac ja przed zarzutami znajomymi czy rodzina osmieszam sie kiedy slucham takich zarzutow jak ten o ktorym napisal michael. takie paradoksy sa nie do wytlumaczenia, bo jak?
Owszem, masz racje, takie rzeczy nie powinny miec miejsca.
Ale mimo wszystko uwazam (przynajmniej ja tak do tego podchodze) ze to muzyka jest najwazniejsza, a artysta..hmm no coz, to po prostu zwykly czlowiek
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: grzechoo »

coctu pisze:to samo w sobie nie bylo by zle, poniewaz wiele gwazdek (nie gwiazd! ) sie rozbiera. tylko te zarzekanie sie przez lata, aby nastepnie ulec mocy pieniadza i podawac glupiutke wytlumaczenia, ktore osmieszaja nie tylko ja ale tez nas fanow.
No wiesz, jak możesz. Edyta zrobiła to dla Nas fanów, potrzebowała pieniędzy na nagranie płyty
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: Chill-out »

vanity pisze:
coctu pisze:Chill-out napisał/a:
Ci,którzy mieli się od Edyty odwrócić-już się odwrócili,natomiast Ci,którzy są z Nią do tej pory,myślę,że już z nią zostaną.


zgadzam sie z ta wypowiedzia. :-)
ja tez uwazam ze wsrod nas jest wystarczajaca ilosc masochistow, ktora z zamknietymi oczami lyknie wszystko co edzia poda nam na swoje usprawiedliwienie, :P :lol3:
a ja nie. nie mam wszystkich płyt (obojętnie co bierzemy pod uwagę, reedycje, single, maxi single). nie jestem zainteresowana przejechaniem 200 kilosów nawet na darmowy koncert. nie kupuję gazet, nawet tych wypasionych. jak jej nie zobaczę w tv - korona mi z głowy nie spadnie. płytę kupię - jak mi się spodoba.
Chyba trochę nie zrozumiałaś tego,co wcześniej napisałem.Ja powiedziałem tylko,że jesteśmy i zostaniemy z Edytą,a co do tego ma iloś płyt,czy artykułów,które posiadamy?Kolekcjonerstwo a uznanie to dwie odmienne rzeczy.
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: coctu »

No wiesz, jak możesz. Edyta zrobiła to dla Nas fanów, potrzebowała pieniędzy na nagranie płyty
hahaha, fajnie to ujeles. :lol3: ktora masz na mysli, ta czwarta czy ta piata? :P :lol3:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: B@r »

coctu pisze:hahaha, fajnie to ujeles. :lol3: ktora masz na mysli, ta czwarta czy ta piata? :P :lol3:
Te dwie w tym roku. 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: vanity »

Chill-out pisze:vanity napisał/a:
coctu napisał/a:
Chill-out napisał/a:
Ci,którzy mieli się od Edyty odwrócić-już się odwrócili,natomiast Ci,którzy są z Nią do tej pory,myślę,że już z nią zostaną.


zgadzam sie z ta wypowiedzia. :-)
ja tez uwazam ze wsrod nas jest wystarczajaca ilosc masochistow, ktora z zamknietymi oczami lyknie wszystko co edzia poda nam na swoje usprawiedliwienie, :P :lol3:

a ja nie. nie mam wszystkich płyt (obojętnie co bierzemy pod uwagę, reedycje, single, maxi single). nie jestem zainteresowana przejechaniem 200 kilosów nawet na darmowy koncert. nie kupuję gazet, nawet tych wypasionych. jak jej nie zobaczę w tv - korona mi z głowy nie spadnie. płytę kupię - jak mi się spodoba.


Chyba trochę nie zrozumiałaś tego,co wcześniej napisałem.Ja powiedziałem tylko,że jesteśmy i zostaniemy z Edytą,a co do tego ma iloś płyt,czy artykułów,które posiadamy?Kolekcjonerstwo a uznanie to dwie odmienne rzeczy.
hmm kolekcjonerstwo wiąze się tak jakby z uznaniem. po co ktoś miałby kolekcjonować rzeczy z jej wizerunkiem skoro jej nawet nie lubi. co nie znaczy oczywiście, że jak niekolekcjonuje to jej nie lubi.
natomiast ja za bardzo z Edytą nie jestem. zrobiła parę fajnych rzeczy i dlatego je mam. jeśli zrobi jeszcze coś co mi się spodoba to pewnie też sobie to coś sprawię - bo dlaczego nie. ale ona mnie bardziej odpycha jak przyciąga, tzn to się pogłebia z czasem, na obu płaszczyznach... a na początku było odwrotnie. hmm właściwie to na początku wogóle mnie nie odpychała :D
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2008, 19:02 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: ANETA »

Boze, do czego to doszło zeby ludzie którzy tak mocno ją kiedys kochali powoli czuli zniechęcenie... Ja je oczywiscie odczuwam ze wzgledu na niespełnione obietnice Edyty i chwilami głupie tłumaczenie sie ale poza tym ....to kocham nadal tą kobiete. I moja bezsilność wobec niej mnie dobija .... nie potrafie zamknąć 11 lat mojego zycia ot tak.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: Michael »

Ółgarz pisze:Może jakby Darek dał jej pożądnego klapsa w pupę to by sie otrzsnęła
Wątpię 8) Wydaje mi się, że on ma identyczny charakter jak Edyta, bo świetnie się rozumieją i pasują do siebie na tej płaszczyźnie, czego nie mogę już powiedzieć w kwestii wizualnej :P
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: ANETA »

Chill-out pisze:Ci,którzy mieli się od Edyty odwrócić-już się odwrócili,natomiast Ci,którzy są z Nią do tej pory,myślę,że już z nią zostaną. :)
Prawda ale nie do końca.. jakas czesc sie wyłamuje co jakis czas. Wystarczy looknąc na to forum.
coctu pisze:
Grzechu pisze:Ale w sumie nas to nie powinno interesowac
bedac fanka jej talentu nie jest dla mnie obojetne co edyta gada, poniewaz broniac ja przed zarzutami znajomymi czy rodzina osmieszam sie kiedy slucham takich zarzutow jak ten o ktorym napisal michael. takie paradoksy sa nie do wytlumaczenia, bo jak?
Dokładnie, znam to uczucie. Bronie jej a sama w środku nie jestem przekonana o słusznosci tego co mówie. Kilka osob juz udało mi sie ,,nawrócić na Edytę" i teraz po niej nie jadą ale jak Edyta rezygnuje z promocji Invisible bo jej kazali sie ,,rozbierać" a kilka lat później pozuje dla Playboya to mnie KREW ZALEWA!!!! Mysle ze to tłumaczenie ze kazali jej za duzo pokazac to tez debilne zapewnianie naszej Edyty. Poprostu płyta sie słabo sprzedała i wytwórnia zrezygnowała z dalszej promocji i wyrzucania kasy w błoto. Nie dziwie sie, Invisible to najsłabsza jej płyta. Nawet ja jakos jej fanka nie potrafie słuchac tej płyty. Tylko polskie numery z Perły mi przechodzą
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: vanity »

ANETA pisze:Dokładnie, znam to uczucie. Bronie jej a sama w środku nie jestem przekonana o słusznosci tego co mówie
ja Edkę mogę bronić wokalnie, na zarzut typu: ona nie potrafi śpiewać (sam zarzut jest debilny, no ale...). w pozosatałych przypadkach nawet nie próbuję, choćby dlatego, że w wielu przypadkach zgadzam się z zarzutami.
ANETA pisze:Mysle ze to tłumaczenie ze kazali jej za duzo pokazac to tez debilne zapewnianie naszej Edyty. Poprostu płyta sie słabo sprzedała i wytwórnia zrezygnowała z dalszej promocji i wyrzucania kasy w błoto.
to samo mi przeszło przez myśl. pozatym to tłumaczenie, że chcieli ją rozebrać do 2-go teledysku...? nie trzyma się kupy to wszystko. biega w mini do majtek po scenie, a tu nagle odmawia pokazania w teledysku coś więcej? musieliby jej zaproponować "rosół" by się tak oburzać, a "rosołu" by nie robili, bo by stacje nie chciały tego puszczać bo wiadomo golizna, a jak nie puszczają to nie ma promocji.
więc wygląda na głupią wymówkę (czyli zwalanie winy), zresztą podobnie jak i z tym Kwaśniewskim i klapą z jego powodu.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: DeathlySilence »

Wydaje mi się, że odnośnie sprawy 'golizny' jako punktu zwrotnego w promocji Invisible - Edyta nie kłamała, a przynajmniej wywarła na mnie takie wrażenie - nigdy wcześnij nie interweniowała na forum, nawet gdy wypisywane były gorsze spekulacje...

Jednakże niewątpliwie z biegem czasu coś się zmieniło i ciało posłużyło za promocje 'Sexuality', lub jak kto woli, 'Sexuality' - ciała :wink:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: B@r »

Edyta jest niekonsekwentna i sklada obietnice bez pokrycia, ale co do Playboya to mi sie wydaje, ze dojrzala do swojej kobiecosci poprzez macierzynstwo i malzenstwo. Takie doswiadczenia potrafia bardzo zmienic, poza tym z wiekiem moze chce sie zatrzymac mlodosc, a takie zdjecia bedzie sie milo Edzie ogladalo gdy bedzie babunia (obecnie nie uwazam bynajmniej, zeby "miala juz latka", no ale nie ma tez 20 lat.) Tutaj bym jej wiec tego Playboya nie wypominala, natomiast uwazam, ze powinna przestac klapac dziobem i wiecznie negatywnie sie wypowiadac o innych, bo potem moze jej sie odwidziec i robic cos, co wczesniej krytykowala i wyjsc na jedze.
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: Krystian »

Magda pisze:Edyta jest niekonsekwentna i sklada obietnice bez pokrycia
jak ladnie to ujete. ale trzeba napisac prawde- Ona klamie!!!! Dla fanatykow wersja lagodniejsza- Ona mija sie z prawda :lol3:
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty Wokalne!!!

Post autor: Invisible »

Ona nie kłamie tylko często zmienia zdanie i to co mówi mija się z prawdą. :D :D :D Ja podchodzę teraz do wszystkiego co Edka mówi z dystansem. Według mnie czuje się spełniona jako piosenkarka, żona, matka i co najważniejsze jako kobieta. Nie widzę nic dziwnego w tym, że chce być pewnie po prostu normalna... To jest jej życie i co z nim zrobi jej sprawa, jednakże nie powinna obiecywać tylu rzeczy i się nie wywiązywać z obietnic. Na pewno chce dobrze, skutki jednak są odwrotne i wychodzi na to, że jest niesłowna...
ODPOWIEDZ