No more drama

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: No more drama

Post autor: Marrcino »

Wydaje mi sie ze to Edyta lepiej wykonuje No more drama. Powinna powstac do tego wersja studyjna :D Tylko chyba Mary musialaby wyrazic zgode :P Ciekawe co by powiedziala o wersji Edyty 8)

Niektorzy twierdza ze Edyta te piosenke spieprzyla. :? Szczegolnie fani Mary sa oburzeni ze Edyta wogole zabrala sie za ten utwor. :P Ja rozumiem ze Mary to w pewnym sensie ikona ale nikt juz nie moze zaspiewac lepiej :?:
tomasz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 364
Rejestracja: 08 gru 2006, 21:27
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Śląskie

Re: No more drama

Post autor: tomasz »

ja ostatnio przez przypadek natrafiłem na teledysk do oryginalnego wykonania piosenki i moim skromnym zdaniem wykonanie Edyty jest dużo lepsze, takie głębsze, zaśpiewane z większą ilością emocji - mam na myśli wykonie Edyty z tegorocznych TopTrendów. Nawet porównując ze "Stop" z JOSia, "No More Drama" wypada dla moich uszu dużo lepiej, a "Stop" to przecież cudo :)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: No more drama

Post autor: kinga »

Ja raz postanowiłam sobie obejrzec chyba na youtubie wykonanie Mary z jakiegoś koncertu. Tak mniej więcej do połowy piosenki mi sie podobało, ale potem to ja nie wiem co to było... jakies piski, darcie na zmianę, jakiś skoki podskoki, jak małpka... Zdziwiłam się i już więcej nie chciało mi się tego oglądać. Uważam, że Edyta mocno wczuła się w ta piosenkę, dała jej duszę, wyposażyła w emocje, dzięki czemu ta piosenka ożyła... I dla mnie wykonanie Edyty nie ma sobie równych.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: No more drama

Post autor: B@r »

Czasem mam wrazenie, ze niektorym sie wydaje, ze jesli ktos nie jest "czekoladka" to nie zaspiewa lepiej niz czekoladka...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: No more drama

Post autor: Estratos »

ale nmd to signature song Mary. ona ja napisala w szczegolnym momencie swojego zycia i wydaje mi sie, ze to ona wie najlepiej jak ja zaspiewac.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: No more drama

Post autor: vanity »

Michal pisze:ona ja napisala w szczegolnym momencie swojego zycia i wydaje mi sie, ze to ona wie najlepiej jak ja zaspiewac.
być może. ale ja wole wersję Edki.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: No more drama

Post autor: kinga »

ale nmd to signature song Mary. ona ja napisala w szczegolnym momencie swojego zycia i wydaje mi sie, ze to ona wie najlepiej jak ja zaspiewac.
Ale to nie znaczy, ze inni, którzy też przeżyli dramat w swoim życiu nie wiedzą. Bo wkladają w tą piosenkę swoje emocje, które też idealnie pasują.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: No more drama

Post autor: grzechoo »

Mnie też bardziej podoba się wykonanie Edyty
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: No more drama

Post autor: Chill-out »

Znam dużo wersji tej piosenki zaśpiewanych przez Mary.W ogóle jest to jeden z moich ulubionych numerów zarówno Mary,jaki w ogóle.Niemniej jednak wolę wersje Edyty.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: No more drama

Post autor: Marcin A. »

Ja równiez zdecydowanie wolę wersję Edyty, co nie zmienia faktu, że szanuję także tych, na których większe wrażenie zrobiła wersja Mary.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: No more drama

Post autor: Piter »

Michal pisze:ale nmd to signature song Mary. ona ja napisala w szczegolnym momencie swojego zycia i wydaje mi sie, ze to ona wie najlepiej jak ja zaspiewac.
Nieprawda. Autorami piosenki są: J. Harris III, T. Lewis, B. Devorzan i P. Botkin Jr. Lubię Mary, ale wolę wykonanie Edyty, bo Edyta napieprza w nim emocjami jak karabin maszynowy. Na marginesie, wolałbym, żeby Edyta w ten sposób, a nie za pomocą wywiadów, rozliczała się publicznie z własnym życiem i problemami.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: No more drama

Post autor: B@r »

Też wolę wykonanie Edyty, ale obawiam się, że jesteśmy mało obiektywni jeśli chodzi o to która z Pań lepiej tę piosenkę zaśpiewała.
Każda inaczej ją zaśpiewała i zinterpretowała, każda dała coś z siebie i dlatego obu Paniom należą się brawa. :)
ODPOWIEDZ