No more drama

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: No more drama

Post autor: Alita »

Myślę że to jednak zły pomysł, może Edzia ma jakies plany co to tego utworu i byśmy Jej wszystko popsuli... nie wiem, trzeb by było wybadac :wink:
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: No more drama

Post autor: Robert »

na soulseeku jakis gosciu z hiszpanii sciagal ode mnie nine simone, zaczelismy cos tam gadac ja mowie ze akurat slucham coveru no more drama w wykonaniu edyty, on edyty oczywiscie nie znal, no to poznal :) palant stwierdzil ze dalej woli wersje mary j :P ale zaciekawila go edyta i sciagnal ode mnie ejszcze pare kawalkow :P wyslalem go do sklepu po plyte bo powinny gdzies tam w hiszpanii lezec EG w koncu to byl tam jako-taki sukces.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: No more drama

Post autor: ANETA »

Wielkiej kariery chyba tam nie zrobiła jeśli ten gość Jej nie zna :? I dziwię się, że wersja Mary J podoba mu się bardziej. Edytka świetnie to śpiewa i o niebo lepiej od MJB :grin:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: No more drama

Post autor: Piter »

Edyta śpiewa to dobrze, ale osobiście trudno mi osądzić, która z pań śpiewa to lepiej, bo wersję Mary J Blige też bardzo lubie. Poza tym sądzę, że studyjna wersja tej piosenki w wykonaniu Edyty na pewno powaliłaby Hiszpana na kolana, sądzę, że same chórki wiele by tu dały...
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: No more drama

Post autor: karol »

Piter pisze:Edyta śpiewa to dobrze, ale osobiście trudno mi osądzić, która z pań śpiewa to lepiej, bo wersję Mary J Blige też bardzo lubie. Poza tym sądzę, że studyjna wersja tej piosenki w wykonaniu Edyty na pewno powaliłaby Hiszpana na kolana, sądzę, że same chórki wiele by tu dały...
Tez tak mysle...Chorki w tym utworze odgrywaja istotna rolę.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: No more drama

Post autor: kinga »

Ja się w ogóle trochę zdziwiłam w Toruniu,że nie ma chórków... Nie wiem czy to jest juz na stałe ale mam nadzieje że nie. Edytka radzi sobie sama całkiem nieźle, no ale...
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: No more drama

Post autor: alicja »

Mi sie wydaje że ten brak chórków to z pewnością przejściowa sprawa, zobaczcie Edyta właściwie zaczyna wszystko od nowa tak naprawde, nowy skład zespołu, który musi się zgrać (i tak brzmią dobrze wg mnie jak na tak krótki czas grania ze sobą)... jak dla mnie to jest taka na razie rozgrzeweczka przed tym co Edyta chce zrobić i co dla słuchaczy szykuje:)

Właściwie decyzję o powrocie podjęła chyba dość niedawno, także musi sobie wszystko "poukładać", zgrać z zespołem, poza tym według mnie cały czas szuka nowych brzmień, inspiracji... mi się podoba ten kierunek w którym teraz idzie, chyba duża zasługa w tym Darka:) mam tylko nadzieję ze wszystkie nowe utwory jakie Edyta zaczyna śpiewać nie będą coverami, ma ogromny talent i zasługuje w 100% na fantastyczne utwory napisane specjalnie dla niej
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: No more drama

Post autor: B@r »

alicja pisze:Mi sie wydaje że ten brak chórków to z pewnością przejściowa sprawa, zobaczcie Edyta właściwie zaczyna wszystko od nowa tak naprawde, nowy skład zespołu, który musi się zgrać (i tak brzmią dobrze wg mnie jak na tak krótki czas grania ze sobą)... jak dla mnie to jest taka na razie rozgrzeweczka przed tym co Edyta chce zrobić i co dla słuchaczy szykuje:)

Właściwie decyzję o powrocie podjęła chyba dość niedawno, także musi sobie wszystko "poukładać", zgrać z zespołem, poza tym według mnie cały czas szuka nowych brzmień, inspiracji... mi się podoba ten kierunek w którym teraz idzie, chyba duża zasługa w tym Darka:) mam tylko nadzieję ze wszystkie nowe utwory jakie Edyta zaczyna śpiewać nie będą coverami, ma ogromny talent i zasługuje w 100% na fantastyczne utwory napisane specjalnie dla niej
no mądre słowa, a co do chorkow to uwazam ze sa koniecznie potrzebni zwlaszcza w takim utworze jak "Nie prosze o wiecej",bez chorkow to nie ta sama piosenka.Mam nadzieje ze powroca,chetnie w tym samym skladzie co poprzednio :wink:
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: No more drama

Post autor: karol »

Najbardziej odpowiadały mi głosy: Patrycji,Beatki i Krzysia
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: No more drama

Post autor: B@r »

karol pisze:Najbardziej odpowiadały mi głosy: Patrycji,Beatki i Krzysia
czy to te osoby z koncertu w Krakowie?bo jesli tak to sie przylaczam
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: No more drama

Post autor: karol »

Aguss pisze: czy to te osoby z koncertu w Krakowie?bo jesli tak to sie przylaczam
Nie...to osoby z Opola 2002 i z łysych koni(Beata i Patrycja) :wink:
ps.jedynie Krzysiu byl w Krakowie
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: No more drama

Post autor: Alita »

a ja lubię jak Edytka wykonuje covery :D zawsze jak podoba mi się jakaś piosenka zastanawiam się jak Edytka by sobie z nią poradziła :wink:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: No more drama

Post autor: B@r »

karol pisze:
Aguss pisze: czy to te osoby z koncertu w Krakowie?bo jesli tak to sie przylaczam
Nie...to osoby z Opola 2002 i z łysych koni(Beata i Patrycja) :wink:
ps.jedynie Krzysiu byl w Krakowie
no ale Krzysiu byl mmm... :wink:
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: No more drama

Post autor: Grzechu »

Racja , piosenki z chórkiem mają zupełnie lepsze brzmienie :!: Nie yobrażam sobie nowych piosenek Edyty bez chórków.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: No more drama

Post autor: Piter »

karol pisze:Najbardziej odpowiadały mi głosy: Patrycji,Beatki i Krzysia
Mi również, zwłaszcza, że dziewczyny miały takie fajne soulowe brzmienie... "Jak najdalej" z nimi mnie po prostu rozwalało mimo iż nie lubię tej piosenki.
ODPOWIEDZ