O "nowej"Edycie M.Niedźwiecki

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

O "nowej"Edycie M.Niedźwiecki

Post autor: magda s »

nie wiem nawet czy może był już ten artykuł,ale spróbuję go umieśić,chociaż już w sumie nieaktulany,bo Edi wraca do korzeni :D

Edyta Górniak wraca
Tym razem jako glos w zespole Mathplanete. Piosenka „Lunatique” jest zapowiedzia calej plyty. Bardzo obiecujaca zapowiedz. Na dodatek Edyta Spiewa po francusku. Calosc brzmi chilloutowo i nowoczesnie. Trzymam za Nia kciuki! Obiecuje, ze nigdy nie naraze sie tym gazetom, które chcialy Ja zniszczyc, bo to nic milego czytac o sobie takie rzeczy. Piosenkarka nie jest juz zwiazana z zadna duza wytwórnia, mam nadzieje, ze to pomoze jej w podejmowaniu tylko dobrych decyzji artystycznych. Fryderyki rozdane! Po 3 statuetki dla Ani Dabrowskiej i Sidneya Polaka. Nie da sie ukryc, to byl ich rok. A moze to zmiany pokoleniowe na naszym malym ryneczku? Nie wiem. Ja sie najbardziej ucieszylem z nagrody dla Prince'a! Album Musicology uznano najlepszym zagranicznym albumem roku na naszym rynku. Grupa Ira spiewa w czolowce nowego polskiego serialu Egzamin z zycia. Piosenka Pare chwil wlasnie sie ukazala na singlu. Bedzie przebój. Jak nic! Na plycie Przeboje Romualda Lipko spiewaja tylko kobiety. Miedzy innymi: Anna Jantar, Izabela Trojanowska, Urszula, Zdzislawa Sosnicka, Irena Jarocka, Irena Santor, Maryla Rodowicz. Piekna podróz sentymentalna, no i jedno niepublikowane wczesniej nagranie Anny Jantar Uklad z zyciem. Romek w rozmowie ze mna powiedzial, ze nowy album Budki Suflera juz niedlugo. I to najwazniejsze. A kiedy przyjdzie wiosna? Tego chyba nie wie nikt. Bylo juz tyle slonca w calym miescie, ale na weekend zima wraca. Przynajmniej do nas To ja sobie bede sluchal zremasterowanych The Eagles. W boksie tylko jedna piosenka, której wczesniej nie mialem na CD Funky New Year, ale czego sie nie robi bedac fanem?

piatek 18 marca 2005

Marek Niedzwiecki
ODPOWIEDZ