Edyta na składankach

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta na składankach

Post autor: sexuality »

Martynkaa pisze:Kupuje ktoś z Was tą płytę ?
Ja nie wiem jeszcze. Mam Dyskografie, więc...
Ja na pewno nie kupię tego wydawnictwa. Już prędzej skłonię się ku "The Best Of", gdzie utwory będą w innych wersjach i mają być zaplanowane 2 nowe piosenki.
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Edyta na składankach

Post autor: milencia1992-mk »

Kupuje ktoś z Was tą płytę ?
Ja nie wiem jeszcze. Mam Dyskografie, więc...
Ja nie mam nawet zamiaru kupić Dyskografi, a co dopiero to ;D
Moim jedynym błędem to był zakup "Złotej kolekcji. Dotyk" :/ Bo i tak teraz posiadam"Dotyk" to nie wiem na co mi była złota kolekcja;|

sexuality pisze:mają być zaplanowane 2 nowe piosenki.
Oby tym razem na planach się nie skończyło ;)
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Edyta na składankach

Post autor: perła6 »

Słuchajcie. ! Mam wielką prośbę. Jeżeli ktoś z was będzie lub jest w posiadaniu tej Kolekcji 20. lecia Pomatonu to baardzo prosilabym o zrobienie fotek jak to wygląda od środka. Bardzo mi zależy. ! Pozdrawiam :ha:
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta na składankach

Post autor: strzalka21 »

sexuality pisze: Już prędzej skłonię się ku "The Best Of", gdzie utwory będą w innych wersjach i mają być zaplanowane 2 nowe piosenki.
Ciekawe czy wyda tą płytę, dla mnie to jakieś dziwne Pomaton wydał teraz złotą kolekcję, a Edyta ma wydać praktycznie to samo + coś nowego, myślę, że z The Best Of nic nie wypali,nom ale mogę się mylić :wink:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta na składankach

Post autor: KrzysiekF »

strzalka21 pisze:
sexuality pisze: Już prędzej skłonię się ku "The Best Of", gdzie utwory będą w innych wersjach i mają być zaplanowane 2 nowe piosenki.
Ciekawe czy wyda tą płytę, dla mnie to jakieś dziwne Pomaton wydał teraz złotą kolekcję, a Edyta ma wydać praktycznie to samo + coś nowego, myślę, że z The Best Of nic nie wypali,nom ale mogę się mylić :wink:
Wielce prawdopodobne , że nie wypalil...za tydzień mamy listopad :) więcej nie wiem niby kiedy, no chybą że spełni się mój scenariusz TzG i Edi zrezygnuję oddając wygraną w ręce "przyjaciółki" Patrycji K.

Zostanie Edycie miesiąc na pracę w studio i w grudniu na mikołaja odda w Nasze ręce piekny box Cd 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta na składankach

Post autor: vanity »

KrzysiekF pisze:Zostanie Edycie miesiąc na pracę w studio i w grudniu na mikołaja odda w Nasze ręce piekny box Cd
Myślę, że nic z tego nie będzie, bo musi przecież odpocząć po ciężkiej pracy na parkiecie. Raczej ogłosi na 1 stronie F lub Se, że dla fanów ma niespodziankę z okazji 20-lecia i wystąpi z medlejem na rynku w stolicy na sylwka. Choć ja bym podejrzewała, że niespodziankę zrobi ... sobie w portfelu.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta na składankach

Post autor: grzechoo »

Druga część składanki The Best Polish Songs... Ever! (4 cd). Płytę nr 1 otwiera To Nie Tak Jak Myślisz.
http://merlin.pl/The-Best-Polish-Songs- ... 01670.html
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Edyta na składankach

Post autor: diuk69 »

Chyba jeszcze nikt tego nie podawał.
Edyta trafiła w 2003 na składankę wydaną w Japonii.I to w fajnym towarzystwie,jak widać po track liście .Płyta nadal jest tam w sprzedaży .. :hellobaby: http://tower.jp/item/968496/ageHa-Vol-0 ... %5BCCCD%5D
Wydawnictwo EMI Music Japan,
TOCP-66156
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta na składankach

Post autor: vanity »

IMPOSSIBLE (MILK & SUGAR DUB MIX) / Edyta
Totalne zaskoczenie. Byłam pewna, że to coś z EG zanim kliknęłam linka. Czy wiadomo coś na temat powodzenia tej płyty (invisible) w kraju kwitnącej wiśni?
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Edyta na składankach

Post autor: diuk69 »

Jak widać na obecną chwile, EG, Dotyk i Live'99 są najpopularniejsze,obecnie Invisible na liście nie ma,aczkolwiek singiel Impossible jest dosyć popularny(zwłaszcza remiksy).No i ciekawostka... album E.K.G chyba też tam przypadł do gustu :) .Powiem tylko,że obserwuje ostatnio większe zainteresowanie Edytą nie tylko w Japonii,ale też na amazon.com ...fajnie,że ludzie mogą kupować mp3 i cały album EG w formie elektronicznej http://www.amazon.co.jp/s/ref=nb_sb_ss_ ... ta+gorniak
No i jeszcze o składankach, Edyta na płycie "Pure Voices",symboliczne to,myślę, i jest oznaką uznania http://www.discogs.com/Various-Pure-Voi ... se/1495585
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta na składankach

Post autor: dorota »

diuk69 pisze:Jak widać na obecną chwile, EG, Dotyk i Live'99 są najpopularniejsze,obecnie Invisible na liście nie ma,aczkolwiek singiel Impossible jest dosyć popularny(zwłaszcza remiksy).No i ciekawostka... album E.K.G chyba też tam przypadł do gustu :) .Powiem tylko,że obserwuje ostatnio większe zainteresowanie Edytą nie tylko w Japonii,ale też na amazon.com ...fajnie,że ludzie mogą kupować mp3 i cały album EG w formie elektronicznej http://www.amazon.co.jp/s/ref=nb_sb_ss_ ... ta+gorniak
No i jeszcze o składankach, Edyta na płycie "Pure Voices",symboliczne to,myślę, i jest oznaką uznania http://www.discogs.com/Various-Pure-Voi ... se/1495585

faktycznie miła to wiadomość, Tina Turner zaczęła karierę na maksa po 40, może i nasza Edyta wypłynie na szerokie,międzynarodowe wody po 40 :) 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta na składankach

Post autor: vanity »

Ciekawe, że cieszą się tam popularnością całkowicie polski: Dotyk, i częściowo polskie EKG i Live99.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta na składankach

Post autor: Kopaneek »

vanity pisze:Ciekawe, że cieszą się tam popularnością całkowicie polski: Dotyk, i częściowo polskie EKG i Live99.
A nasza Edytka postanowiła obecnie nagrywać disco-szajs...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta na składankach

Post autor: KrzysiekF »

Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Edyta na składankach

Post autor: Niekonwencjonalny »

Wczoraj miała miejsce premiera składanki "Lato Zet 2011", a tam... Edyta Górniak i "Teraz - tu"! :D

http://www.empik.com/radio-zet-lato-zet ... 9,muzyka-p
ODPOWIEDZ