Ja chcę płytę :(

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: B@r »

Danielsss pisze:Z resztą i tak nie wiadomo jak było mimo kontraktu z EMI i Virgin "ślimaczyła się" troszeczkę
BO kontrakty czesto sa na zasadzie "2 plyty + skladanka w ciagu 5 lat". Tak wiec w pierwszym roku wyda plyte, poitem dlugo nic, potem plyta i za chwile jakies "best of".
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Invisible »

Ale czy Edka nie miała w kontrakcie 5 płyt :?... Nawet gdyby heh skoro muzyka to jej życie, ma możliwości i czas to powinna tworzyć. Niestety ale nie jest konsekwentna w swoich działaniach...
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: kyle »

Ja tez chce plyte... :!: bo ostatnio juz mam awersje do starych piosenek Edyty-musze troche odpoczac od niej. ;(
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: max28 »

to jest pewne, że Edyta uczy nas cierpliwości, a ta cecha w życiu jest bardzo potrzebna. miejmy nadzieję, iż na początku przyszłego roku doczekamy się singla promującego nową płytę..... :-)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: B@r »

max28 pisze:to jest pewne, że Edyta uczy nas cierpliwości, a ta cecha w życiu jest bardzo potrzebna.
Nie mnie, ja cierpliwosc dawno stracilam. :d
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Cypix »

Ten rok odpada na 100%, to może dostanę od Edytki prezent na urodziny, premiera koło marca :?: A co tam, cierpliwośc dobra rzecz, Edyta chce (będzie chciała) zadowolić nas wszystkich na raz, prmiera będzie 24 grudnia 2007 :lol3:
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: kyle »

max28 pisze:miejmy nadzieję, iż na początku przyszłego roku doczekamy się singla promującego nową płytę.....
Mam dosyc singli. JUZ DOSYC!!! ;( Ja prosze o plyte z kilkunastoma pelnowartosciowymi utworami a nie CD z jedna piosenka i remixem. :P
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Cypix »

kyle pisze:
max28 pisze:miejmy nadzieję, iż na początku przyszłego roku doczekamy się singla promującego nową płytę.....
Mam dosyc singli. JUZ DOSYC!!! ;( Ja prosze o plyte z kilkunastoma pelnowartosciowymi utworami a nie CD z jedna piosenka i remixem. :P

Nie pyskuj, bo Edyta nawet singlem nas nie uraczy :hellobaby:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Aro »

kyle pisze:Mam dosyc singli. JUZ DOSYC!!!
No, ale single promują płytę. :D Muszą być! Wciąż mnie boli to, że tak olano "Cygańskie serce". Widzom sie podobało skoro piosenka zajęła 2 miejsce w Opolu. Usłyszałem ten kawałek potem już tylko na koncercie w Sosnowcu i potem zupelna cisza. A przecież Edyta w tym czasie miała go nagrywać w Krakowie. Mówiła po koncercie. Od czerwca minęło już trochę. :(

Teraz trzeba czekać na singla do filmu animowanego. Powinien pojawić się przed 10 listopada.
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: kyle »

Aro pisze:No, ale single promują płytę. :D Muszą być!
Byly juz dwa a plyty jak nie ma tak nie ma. :? Ja po prostu chcialbym zeby Edyta przestala rzucac nam jakies pojedyncze piosenki bo one tylko na chwile zaspokoja nasze potrzeby. :hellobaby: Lepiej gdyby zebrala caly material wydala plyte a single wydawala w trakcie promocji plyty.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Titter »

kyle pisze:Ja po prostu chcialbym zeby Edyta przestala rzucac nam jakies pojedyncze piosenki bo one tylko na chwile zaspokoja nasze potrzeby.
Jak to dobrze, ze kto inny zaspokaja moje potrzeby i nie jestem uzalezniona od Edyty 8P Ja na ta plyte juz od dawna nie czekam, bedzie to bedzie, nie bedzie? plakac nie zamierzam - sa przynajmniej dwie wokalistki ktorych plyt slucham chetniej i czesciej od Edyty.
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: kyle »

Magda pisze:chociaz przykro sie robi, ze to miala byc plyta Edy... Naparwde - kto tu wolno pracuje??!!

naprawde zal du_pe sciska i tyle!!!! ale to pokazuje tez jak szybko mozna nagrac plyte z pomoca duzej firmy. 8)
ultra
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 19 paź 2006, 18:51
Lokalizacja: wawa

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: ultra »

1. Jak czuja sie chlopcy z nowym glosem?
2. Czy na plycie bedzie jakas wersja z glosem EDyty?
Moze cos wiesz na temat Edyty - kiedy planuje nagrac plyte?
Albo chociaz singiel?

I wreszcie - skoro nie lubisz Edyty to co robisz na tym forum?
1. Nowych głosów będzie dużo, więc nie ma się co wypowiadać na temat jednego z wielu. Juz niedługo premiera, sami ocenicie. Poza tym to ma być w końcu Mathplanete feat... a nie odwrotnie.
2. Nie. Nie sądzę, żeby coś szybko nagrała, bo nie bardzo ma materiał na nową płytę. Chyba, że coś się zmieniło w ostatnim czasie. Singiel, dwa ok, ale na płyte będziecie pewnie musieli poczekać. Chociaż kto wie.... Zdarzają się niespodzianki takie jak z Mathplanete.
Ale Ultra napisala gdzies ze wiesci czerpie od kogos kto zna Edyte. Mam racje???
Czerpię sama i od wielu wielu ludzi, którzy naprawdę dużo wiedzą na te tematy :hellobaby:

Co robie na forum? Sama do końca nie wiem :)

A o privie pomyślę. Naprawdę nie ma sie co tak ekscytować i zarywać nocy, nie jestem bynajmniej nikim ważnym.
Poprostu wiem trochę więcej niz inni na temat ostatnich kilku lat. Ale to nie znaczy,że wiem wszystko i że zawsze mam rację.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Monika23 »

ultra pisze:2. Nie. Nie sądzę, żeby coś szybko nagrała, bo nie bardzo ma materiał na nową płytę.
Chyba sie pare osob zalamie :P
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: kyle »

ultra pisze:Nie sądzę, żeby coś szybko nagrała, bo nie bardzo ma materiał na nową płytę.
:( No ale przeciez mowila ze ma fajne piosenki od amerykanskich kompozytorow. Klamala??
ultra pisze:A o privie pomyślę. Naprawdę nie ma sie co tak ekscytować i zarywać nocy, nie jestem bynajmniej nikim ważnym.
Ale jestes tajemnicza :hellobaby:
ODPOWIEDZ