Ja chcę płytę :(

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ultra
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 19 paź 2006, 18:51
Lokalizacja: wawa

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: ultra »

Samych propozycji wiele, ale trzeba mieć chęci i siłę, żeby się zmobilizować do pracy. A z tym jest ciężko. Nie będę kłamać, że wiem dokładnie co się w tej chwili dzieje. To co wiem to to, że kilka miesięcy temu nie było żadnego sensownego materiału. Nie wiem jak sprawa rozwija się aktualnie.
W każdym bądź razie stańcie na miejscu Edyty. Trąbiła od roku o nowej płycie, więc dalej musi to robić, bo inaczej straciłaby twarz. Nie ma się co załamywać, bo od jakiegoś czasu wieści nie mam - więc może faktycznie coś się dzieje.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Angel »

Aro pisze: A i bedzie jeszcze bonus. Kolęda na Boze Narodzenie.
ALe to juz bylo... I nie wroci wiecej... :wink:
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Angel »

Ultra mam jeszcze male pytanko: czy znasz Edyte osobiscie? Moze wiesz wiec dlaczego Edyta mowila publicznie o plycie jesli nie miala materialu?
Ostatnio zmieniony 21 paź 2006, 0:53 przez Angel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Estratos »

Angel pisze:Ultra mam jeszcze male pytanko: czy znasz Edyte osobiscie? Moze wiesz wiec dlaczego Edyta mowila publicznie o plycie jesli nie miala materialu?
bo edyta wiecej pieprzy niz robi....ups..mialo byc... soli :D
ultra
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 19 paź 2006, 18:51
Lokalizacja: wawa

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: ultra »

Moze wiesz wiec dlaczego Edyta mowila publicznie o plycie jesli nie miala materialu?
Patrz wyżej.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Angel »

Patrze i nic nie widze. :o
ultra
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 19 paź 2006, 18:51
Lokalizacja: wawa

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: ultra »

W każdym bądź razie stańcie na miejscu Edyty. Trąbiła od roku o nowej płycie, więc dalej musi to robić, bo inaczej straciłaby twarz.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Angel »

ultra pisze:
W każdym bądź razie stańcie na miejscu Edyty. Trąbiła od roku o nowej płycie, więc dalej musi to robić, bo inaczej straciłaby twarz.
Tu jest tylko odpowiedz na pytanie ktorego nie bylo - dlaczego Edyta ma dalej mowic o plycie. Nie ma natomiast odpowiedzi na to dlaczego - Twoim zdaniem - tak mowila wczesniej jesli -zakladajac Twoja wersje - nie miala materialu ani checi na nagranie.
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: kyle »

Cytat:
W każdym bądź razie stańcie na miejscu Edyty. Trąbiła od roku o nowej płycie, więc dalej musi to robić, bo inaczej straciłaby twarz.
Edyta traci za to u nas obiecujac i nie dotrzymujac slowa. Bo my czekamy(a przynajmniej niektorzy). Moglaby powiedziec ze chce tylko spiewac dla biznesu a fanow ma tam gdzie slonce nie dochodzi (tylko ujac w to w jakies mile slowa).
ultra
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 19 paź 2006, 18:51
Lokalizacja: wawa

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: ultra »

Najpierw był materiał, potem wydawało się, że jest nadal, ale nikt nie będzie czekał wiecznie, aż Edyta weźmie się do pracy, a nie będzie zaprzęgała tylko wszystkich dookoła.
Chęci pewnie są, ale najlepiej nic nie robić, a być na topie.
Może teraz zbiera jakis materiał, ale kiedy wyda? Uh... Ja wam tego nie powiem. I nie wiem czy ktokolwiek powie - nawet sama Edyta.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: Angel »

ultra pisze:Może teraz zbiera jakis materiał, ale kiedy wyda? Uh... Ja wam tego nie powiem. I nie wiem czy ktokolwiek powie - nawet sama Edyta.
DObra pani juz dziekujemy... :P

Nie strasz dziewczyno. :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: vanity »

ultra pisze:Najpierw był materiał, potem wydawało się, że jest nadal, ale nikt nie będzie czekał wiecznie, aż Edyta weźmie się do pracy, a nie będzie zaprzęgała tylko wszystkich dookoła.
Chęci pewnie są, ale najlepiej nic nie robić, a być na topie.
Może teraz zbiera jakis materiał, ale kiedy wyda? Uh... Ja wam tego nie powiem. I nie wiem czy ktokolwiek powie - nawet sama Edyta.
dziwne to wszystko, mówiła, że materiał jest i leci do Lądka Zdroju by z jakimś producentem wybierać utwory i pomyśleć nad aranżacjami. co prawda ta informacja pachniała jeszcze "wiecznym czekaniem" bo tego się hop siup nie robi, ale wydawało się że płyta bliżej niż dalej.
tymczasem ty mówisz, że materiał był.... ale się zmył.... za bardzo tego nie rozumiem.... rozumiem że muzycy sesyjni mogli mieć dość i woleli PRACOWAĆ z kimś innym niż obijać się z obijającą się Górniak, ale jak to materiał mógł zniknąć skoro ma go od kompozytorów z zagranicy? jakiś limit na nagranie dostała czy co?
kyle
Make it happen
Make it happen
Posty: 149
Rejestracja: 27 sie 2006, 5:27
Ulubiony album: Perła-Invisible
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: ***
Kontakt:

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: kyle »

vanity pisze:mówisz, że materiał był.... ale się zmył.... za bardzo tego nie rozumiem.
Moze chodzi o material ktory napisali chlopaki z Mathplanete...po rozstaniu wszystko zabrali. I Edyta zostala na lodzie....
ultra
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 19 paź 2006, 18:51
Lokalizacja: wawa

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: ultra »

Dokładnie o to mi chodziło.
Nie wiem jak jest teraz z materiałem (czy jest czy go nie ma), ale można mieć różne domysły wiedząc jak długo czekało się na płytę z Mathplanete i co z tego później wynikło. Od czasu tamtej historii (jak już pisałam) nie wiem co się dzieje i mogę się tylko domyślać tak jak Wy.
Może być tak samo, a może wszyscy łącznie z moją sceptyczną osobą zostaną zaskoczeni. Poczekamy zobaczymy. Ale z wierzeniem we wszystko co mówi Edyta to bym uważała. Trzeba wziąć poprawkę, że to co dla was oznacza rok dla niej może stanowić 2 lata.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Ja chcę płytę :(

Post autor: vanity »

kyle pisze:ultra napisał/a:
Nie sądzę, żeby coś szybko nagrała, bo nie bardzo ma materiał na nową płytę.



No ale przeciez mowila ze ma fajne piosenki od amerykanskich kompozytorow. Klamala??
ultra pisze:Samych propozycji wiele, ale trzeba mieć chęci i siłę, żeby się zmobilizować do pracy. A z tym jest ciężko. Nie będę kłamać, że wiem dokładnie co się w tej chwili dzieje. To co wiem to to, że kilka miesięcy temu nie było żadnego sensownego materiału. Nie wiem jak sprawa rozwija się aktualnie.
mathplanette swoją drogą. już w początkach jej zapowiedzi że z nimi pracuje mówiła że równocześnie robi drugą płytę...
świra można dostać ...

[ Dodano: 2006-10-21, 01:57 ]
ultra pisze:Dokładnie o to mi chodziło.
Nie wiem jak jest teraz z materiałem (czy jest czy go nie ma), ale można mieć różne domysły wiedząc jak długo czekało się na płytę z Mathplanete i co z tego później wynikło. Od czasu tamtej historii (jak już pisałam) nie wiem co się dzieje i mogę się tylko domyślać tak jak Wy.
Może być tak samo, a może wszyscy łącznie z moją sceptyczną osobą zostaną zaskoczeni. Poczekamy zobaczymy. Ale z wierzeniem we wszystko co mówi Edyta to bym uważała. Trzeba wziąć poprawkę, że to co dla was oznacza rok dla niej może stanowić 2 lata.
oks

Posty przeniesione z działu Inna muzyka temat "Mathplanette"...

Danielsss
Ostatnio zmieniony 21 paź 2006, 20:12 przez vanity, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ