Never will I

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Never will I

Post autor: monia80 »

Cudna piosenka-to jest dla mnie ulubiona piosenka Edyty :razz: -przepiekny tekst!
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Never will I

Post autor: Bob »

never will I-written by A.Roman, T. Leah, R. DoSalvo, published by Romanesque Music/ Annotation music/ASCAP/, Warner Bros Music Corp., Titania Music/BMI/, EMI April Music Inc, Magnetic false Music, , Virgin Music america Inc, ORCA BV. Okladka Jeremy Plumb, Photography by MARLENE, Toshiba EMI limited Made in Japan TOCP 40074
One and one, coming back to Love, Never will I, 1997 rok
Jestem po drugim słuchaniu i tak jak się spodziewałem nagranie w oryginale wbija w fotel dynamiką i niesamowitą pozytywna energią. Boże dlaczego Edyta tego utworu nie wykonuje, przeciez to Hymn taki jak One moment in time, czy Power of Love.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Never will I

Post autor: Estratos »

Bob pisze:never will I-written by A.Roman, T. Leah, R. DoSalvo, published by Romanesque Music/ Annotation music/ASCAP/, Warner Bros Music Corp., Titania Music/BMI/, EMI April Music Inc, Magnetic false Music, , Virgin Music america Inc, ORCA BV. Okladka Jeremy Plumb, Photography by MARLENE, Toshiba EMI limited Made in Japan TOCP 40074
One and one, coming back to Love, Never will I, 1997 rok
Jestem po drugim słuchaniu i tak jak się spodziewałem nagranie w oryginale wbija w fotel dynamiką i niesamowitą pozytywna energią. Boże dlaczego Edyta tego utworu nie wykonuje, przeciez to Hymn taki jak One moment in time, czy Power of Love.
Podobnie myslalem, jest to jedna z niewielu optymistycznych piosenek Edyty. Ona podobno za nia nie przepada. Zreszta pelno jest zapewne takich perelek, ktore byly 'odrzutami' z sesji nagraniowej do "EG" :-( Czy bedzie nam kiedykolwiek dane je poznac?
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Never will I

Post autor: monia80 »

Estratos pisze:
Bob pisze:never will I-written by A.Roman, T. Leah, R. DoSalvo, published by Romanesque Music/ Annotation music/ASCAP/, Warner Bros Music Corp., Titania Music/BMI/, EMI April Music Inc, Magnetic false Music, , Virgin Music america Inc, ORCA BV. Okladka Jeremy Plumb, Photography by MARLENE, Toshiba EMI limited Made in Japan TOCP 40074
One and one, coming back to Love, Never will I, 1997 rok
Jestem po drugim słuchaniu i tak jak się spodziewałem nagranie w oryginale wbija w fotel dynamiką i niesamowitą pozytywna energią. Boże dlaczego Edyta tego utworu nie wykonuje, przeciez to Hymn taki jak One moment in time, czy Power of Love.
Podobnie myslalem, jest to jedna z niewielu optymistycznych piosenek Edyty. Ona podobno za nia nie przepada. Zreszta pelno jest zapewne takich perelek, ktore byly 'odrzutami' z sesji nagraniowej do "EG" :-( Czy bedzie nam kiedykolwiek dane je poznac?
obawiam ,sie ,ze jednak nie szkoda wiec lez :sad:
Marius
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 10 gru 2004, 22:04
Lokalizacja: ni stąd ni zowąd

Re: Never will I

Post autor: Marius »

Never will I jest kapitalne, to prawda! W tylu gwaiozd wielkiego formatu typu Mariah czy Whitney ( z dawnych lat, przed era narkotykowa w jej zyciu:( ). Ale mnie jeszcze bardziej podoba sie Under her spell, ta pisoneka ma niesamowity klimat, drugiej takiej Edyta tez nie ma, moge słuchac tej pisoneki bez konca! I jak Edi w Under her spell przepieknie moduluje głos spiewajac! REWELACJA!!!
Bob - gartuluje zakupu, masz racje - taki rarytas wart jest kazdej ceny:) !

[ Dodano: 2005-01-06, 12:35 ]
A co do odrzutów przy nagrywaniu płyty Edyta Gorniak... Pamietam, jak edyta mowila, ze juz po nagraniu plyty zglsilo sie kilku kompozytorow z gotowymi piosnenkmi, specjalnie dla EDi, i ze niby te piosneki zostały zatrzymane na nastepna płyte... Tak wtedy mowila Edi... Szkoda, ze te zatrzymane na nastepna płyte pisonki nie doczekaly sie publikacji, bo przeciez Perla/Invisible jest juz w zupelnie innym stylu i nie ma na niej na pewno pisoenek zatrzymanych wowczas... A szkoda... Kiedy zapytalem Edi, czemu nie było jakby kontynuacji płyty EG, powiedziala, ze sie zmienila, ze chciala nagrywac inna muzyke... No coz... Ja tam załuje!
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Never will I

Post autor: Bob »

[quote="Marius"]Never will I jest kapitalne, to prawda! W stylu gwiazd wielkiego formatu Bob - gartuluje zakupu, masz racje - taki rarytas wart jest kazdej ceny:) !
Dzis dopatrzyłem sie , że jest to egzemplarz not for sale, posiada oddzielny grzbiecik na którym jest nadruk z autografem /Edyta/. W srodku One and one z tekstem po japonsku, chyba najpiękniej wydany singiel Edyty / z 32 jakie mam/.Marzenia sie spełniają, trzeba w nie wierzyć-singielek upolowałem po baaaaardzo długich przeszukiwaniach netu.Mam cichą nadzieję, ze kiedyś Edyta zaśpiewa Never will I live. Tak na marginesie -na płycie Live 99 zabrakowało mi wręcz do bólu One and one oraz Szczęśliwej drogi juz czas.Ale z tego co wiem nie tylko mi...
W jakimś wywiadzie Edyta stwierdziłą , że w sesji do Kiss me, feel me zostało zarejestrowanych 19 nagrań, z moich obliczeń wynika, że jeszcze jedno nie zostało nigdzie opublikowane, może ktoś posiada blizsze informacje?
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Never will I

Post autor: marlena »

Bob pisze: Dzis dopatrzyłem sie , że jest to egzemplarz not for sale, posiada oddzielny grzbiecik na którym jest nadruk z autografem /Edyta/. W srodku One and one z tekstem po japonsku, chyba najpiękniej wydany singiel Edyty / z 32 jakie mam/.Marzenia sie spełniają, trzeba w nie wierzyć-singielek upolowałem po baaaaardzo długich przeszukiwaniach netu.
W takim razie stan na głowie i spełnij nasze - a na pewno moje marzenie i zrób dokładne zdjecia singlu wraz z japonskim tekstem ON&ONe i cała resztą(krązkiem itp) :lol:

Bob pisze:Mam cichą nadzieję, ze kiedyś Edyta zaśpiewa Never will I live. Tak na marginesie -na płycie Live 99 zabrakowało mi wręcz do bólu One and one oraz Szczęśliwej drogi juz czas.Ale z tego co wiem nie tylko mi...
tak, tak mi tego nagrania też brakuje na LIVE99 - ale mam również cicha nadzieję że edyta nagra jeszcze kiedyś jakieś LIVe i DVD i umiesci te 2 piosenki to by było super! poza tym ten nowy zespół Edyty nieżle gra - daja takiego pawera ze az sie włos jezy - jestem ciekawa wykonania przez zespół i Edytę piosenki Linger - bo ta piosenka tez ma dosyć mocne brzmienie! - no i jej też zabrakło na LIVE99

Bob pisze:W jakimś wywiadzie Edyta stwierdziłą , że w sesji do Kiss me, feel me zostało zarejestrowanych 19 nagrań, z moich obliczeń wynika, że jeszcze jedno nie zostało nigdzie opublikowane, może ktoś posiada blizsze informacje?

no własnie mnie też to zastanwai - bo mi tez brakuje tej 19 piosenki ( a wywiad ten jest na singlu when you........)


poza tym jestem ciekawa jak to było dokładnie z piosenka Never will I - dlaczego wydana została tylko w Japonii i kto zadecydowała ze to własnie ta piosenak a nie inna ma sie tam ukazac??????? niektórzy piszą ze edyta jej nie lubła :?:

może ktoś wie?, może Edyta to umiesci w biografii - no albo jezeli ktos bedzie miała sznase porozmawiac z edytą zapyta się jej o to i nam przekaze ;) (np mariusz - wiadomo który :mrgreen: )


zastanawiam sie jeszcze nad tym czy ta piosenka podoba się nam tylko dlatetgo ze nie wydana została w Polsce i w związku z tym była trudna do zdobycia, posłuchania - podobno to co zakazana kusi i pociąga najbardziej :)


eeeeeeeetam ta piosenka jest genialne :) i podba mi się określenie " hymn miłosci" :oops: :lol:
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Never will I

Post autor: Wiolinka »

marlenka, Ty mi lepiej o hymnach miłości nie wspominaj bo mi sie na płacz zbiera :( :( :( :( :( :( :(
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Never will I

Post autor: marlena »

Wiolinka pisze:marlenka, Ty mi lepiej o hymnach miłości nie wspominaj bo mi sie na płacz zbiera :( :( :( :( :( :( :(

jeżeli cię to pocieszy to mi też na myśł o hymnach miłosci robi się :(

ale mam nadzieję ze niebawem będziemy mogły o tym pomyłsec z uśmiechem na twarzy :grin:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Never will I

Post autor: B@r »

"Never will I" dynamika przypomina mi "One Moment In Time" Whitney Houston. Mysle, ze malo rozsadnym rozwiazaniem bylo nie zamieszczenie tej piosenki na plycie i nie wydanie jej na singlu! Edyta zaspeiwala to znakomicie. Co to tekstu - jak dla mnie bardzo przeslodzony i bardzo prosty tekst o milosci, zupelnie nic szczegolnego. Ale ten wokal... Rewelacja.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Never will I

Post autor: Monika23 »

ten kawalek moglby byc wielkim hitem,gdyby jeszcze dodac fajny teledysk to przeboj murowany !! szkoda ze takie fajne piosenki zostaly odrzucone :sad: nawet mojej siorze -ktora za Edyta nie przepada niestety :-(-spodobal sie ten utworek :D :D
pav graham
Make it happen
Make it happen
Posty: 161
Rejestracja: 21 gru 2004, 11:55
Lokalizacja: London
Kontakt:

Re: Never will I

Post autor: pav graham »

Edyta nie lubi tej piosenki (a szkoda)
x
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Never will I

Post autor: homerowa »

marlena pisze:W takim razie stan na głowie i spełnij nasze - a na pewno moje marzenie i zrób dokładne zdjecia singlu wraz z japonskim tekstem ON&ONe i cała resztą(krązkiem itp)
czy jest to jeszcze mozliwe czy Bob nas czyta?
Bardzo sie przylaczam do prosby.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Never will I

Post autor: baker »

Bob jest na wakacjach daaaaaleko. :)
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Never will I

Post autor: coctu »

baker pisze:Bob jest na wakacjach daaaaaleko
ja wiem gdzie... w tasmanii :lol3:
ODPOWIEDZ