Never will I

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Re: Never will I

Post autor: Marcin »

homerowa pisze:
marlena pisze:W takim razie stan na głowie i spełnij nasze - a na pewno moje marzenie i zrób dokładne zdjecia singlu wraz z japonskim tekstem ON&ONe i cała resztą(krązkiem itp)
czy jest to jeszcze mozliwe czy Bob nas czyta?
Bardzo sie przylaczam do prosby.
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Tu mozecie zobaczyc skany wiekszosci wydawnictw. Wkrotce zaktualizuje strone o kilka nowych rzeczy.
www.egorniak.bighost.pl
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Never will I

Post autor: Bob »

Wracając do wątku , nie spiewanie tego numeru na koncertach czy w tv jest przejawem jakiegoś maksymalnego ignoranctwa w najgorszym wydaniu.Dzieki temu numerowi mogłaby ponownie być Nr 1.Niech zaufa gustowi Fanów, kilkaset osób dobrze jej życzącym nie może się przecież mylić.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2007, 20:51 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Never will I

Post autor: baker »

Bob!! wrociles!! :) cały i zdrowy.. :) juupiii :)

[beda w koncu zdjecia? :> ]

p.s.
dlaczego Edyta nie lubi tej piosnenki,. skoro wszyscy fani ja uwielbiaja?
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Never will I

Post autor: coctu »

baker pisze:dlaczego Edyta nie lubi tej piosnenki,. skoro wszyscy fani ja uwielbiaja?
bo nie lubi i juz! :P czyzby nie byl tobie znany stosunek naszej edzi do swoich fanow? :shock:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Never will I

Post autor: kinga »

baker pisze:dlaczego Edyta nie lubi tej piosnenki,. skoro wszyscy fani ja uwielbiaja?
Trochę nie rozumiem tego pytania. Czy to, że fani uwielbiają piosenkę musi oznaczać, ze Edyta też ma ją uwielbiac? Skoro mówi, że nie lubi, to nie lubi. Trudno, ja też bym chciala ją uslyszeć na koncercie, bo bardzo mi sie podoba, ale nie zmusimy Edyty do śpiewania jej, jesli ona sama nie będzie chciała.
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Never will I

Post autor: coctu »

kinga pisze:Trochę nie rozumiem tego pytania. Czy to, że fani uwielbiają piosenkę musi oznaczać, ze Edyta też ma ją uwielbiac? Skoro mówi, że nie lubi, to nie lubi. Trudno, ja też bym chciala ją uslyszeć na koncercie, bo bardzo mi sie podoba, ale nie zmusimy Edyty do śpiewania jej, jesli ona sama nie będzie chciała.
kinga, uwielbiac jej nie musi i nikt jej nie karze ja lubiec lub ja zmusza do spiewania jej, ale edzia spiewa dla nas i z naszych pieniedzy zyje. wiedzac o tym, ze wielu fanow lubi ta piosenke mogla by ja - jesli rzeczywiscie jak mowi fani leza jej na sercu - od czasu do czasu zaspiewac. korona by jej z glowy nie spadla :P
nie robiac tego pokazuje swoj stosunek do nas. :( inaczej nie potrafie sobie tego wytlumaczyc jak tylko lekcewazeniem swego fana. my tutaj na forum mamy rozne zdanie na jej temat, ale kazdy z nas wydaje pieniadze na jej plyty, dvd, wystepy lub nawet smsy i mamy prawo dziwic sie jej postepowaniem i zastanawiac sie dlaczego ona mowi jak jej to na nas zalezy, a robi przeciwienstwo tego.


kinga, to co napisalam nie jest zarzutem w twoja strone, ja po prostu nie potrafie zrozumiec niektorych posuniec edyty. :shock: :(
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Never will I

Post autor: baker »

oj,

tak naprawde to cicialam powitac Boba, bo sie ucieszylam ze juz wrocił z baaaaardzo daleka, ale zeby nie bylo zupełnie nie na temat walnelam taka uwage o piosence.
Sorki, juz sie nie czepiajcie.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Never will I

Post autor: kinga »

Coctu, nie traktuję tego, co napisałaś jako zarzutu w moją stronę. I po części sie z Tobą zgadzam. Po części. Tylko razi mnie trochę takie ciągłe stawianie sprawy, że my jesteśmy fanami i wymagamy a Edyta ma robić, co my chcemy. Wg mnie to trochę nie tak, ale to tylko moje zdanie. Zgadzam sie natomiast, że korona by z głowy Edycie nie spadła, gdyby raz czy dwa zaspiewała tą piosenkę (chociaz większość ludzi, która teraz przychodzi na jej koncerty nie ma nawet pojęcia, że taka piosenka istnieje, a większość z Was nie chodzi na koncerty albo bywa na nich bardzo rzadko). A co do tego:
coctu pisze:dlaczego ona mowi jak jej to na nas zalezy, a robi przeciwienstwo tego.
to nie uważam, żeby tak było. Przykładem może być chociażby "To nie ja", której Edi też nie lubi już od dłuższego czasu i przestała spiewać, ale nasze systematyczne namowy (no...jęczenie, żeby to jeszcze zaśpiewała :PP ) odniosły skutek :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Never will I

Post autor: B@r »

Bob pisze: nie do przełknięcia dla zachodnich braci było to, ze Polacy wybrali sie przez niemieckie biuro podróży na koniec świata , do tego tylko w celach turystycznych nie na handel...
No prosze...

Bob mam nadzieje, ze przygode miales niezapomniana!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Never will I

Post autor: grzechoo »

coctu pisze:kazdy z nas wydaje pieniadze na jej plyty, dvd, wystepy lub nawet smsy
Coctu z tym dvd to się zagalopowałaś. Fajnie by bło gdyby Edi wydała jakieś dvd ale do tego to daleko droga.To Pomaton wydał Box a Edyta (ponoć!) nie miała z tego żadnego zysku
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Never will I

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2008, 18:23 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Never will I

Post autor: coctu »

grzechoo pisze:To Pomaton wydał Box a Edyta (ponoć!) nie miała z tego żadnego zysku
ja wiem o tym, ale faktem jest ze to jest dvd z piosenkami edzi i na nie min wydajemy pieniazki, a ze edzia ma problemy z pomatonem to juz nie nasza wina. jesli byla by madrzejsza i podpisala lepszy kontrakt to teraz profitowala by i dostawala z tego tantiemy. :wink2:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Never will I

Post autor: vanity »

grzechoo pisze:Coctu z tym dvd to się zagalopowałaś. Fajnie by bło gdyby Edi wydała jakieś dvd ale do tego to daleko droga.
Edyta zwykłej płyty nie potrafi wydać, a wy marzycie o dvd..... :lol3:
coctu pisze:rzechoo napisał/a:
To Pomaton wydał Box a Edyta (ponoć!) nie miała z tego żadnego zysku


ja wiem o tym, ale faktem jest ze to jest dvd z piosenkami edzi i na nie min wydajemy pieniazki, a ze edzia ma problemy z pomatonem to juz nie nasza wina. jesli byla by madrzejsza i podpisala lepszy kontrakt to teraz profitowala by i dostawala z tego tantiemy.
sądząc po tym ile zarobiła na poprzednich płytach (choćby po Dotyku) kontrakt nie jest zły. nawet jeśli kontrakt się skończył, to tantiemy autorskie nie - bo one obowiązują przez wiele lat. jeśli popełniła błąd kontraktowy to tylko z "przynależności do Kubiaka" (tzn za długi kontrakt). choć i to jest względne. 5 płyt można wydać w 5 lat jak ktoś chce i nad tym pracuje a nie się obija....
po drugie: to jest box - ile tam jest 5 płyt w cenie jednej tak? (tak mniej więcej). a więc mamy wytłoczenie tych 5 płyt (nie ważne czy teraz czy zalegały magazyn - ale tak czy siak koszt wytłoczenia jest) do tego nalezy doliczyć to że sprzedało się tego - ile 1000 szt? taż to ludzie żaden zysk..... słabo się sprzedało to na czym miałaby zarobić.....
kiedyś (ale to było jeszcze za czasów lepszej sprzedaży płyt) gdzieś czytałam, że aby na płycie zarobić trzeba było sprzedać jej więcej niż 10 000 szt (tzn te 10 000 "szło" na zwrot kosztów sesji, teledysków, promocji, tłoczenia, okładki itd itp). tutaj mamy małą ilość sprzedanych płyt i to jeszcze po zmniejszonej cenie....
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Never will I

Post autor: kinga »

Bardzo prosze o powrót do tematu, czyli Never will I :-)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Never will I

Post autor: homerowa »

Dzieki Marcin, musze sie spytac kolezanki moze mi zalatwi ta plyte z Chin, tylko chwila ona wyszla w Chinach czy w Japonii?

[ Dodano: 2006-07-13, 13:49 ]
Chyba w Japonii, kurcze to gorzej bo ona jest z Chin. Ale co tam i tak spytam.
ODPOWIEDZ