Noworoczne życzenia

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: Aro »

Kasiu bo jesteś nowa, a z tego, co wiem maile zostały wcześniej spisane z forum. :)
Magdaa
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:13
Lokalizacja: mazury

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: Magdaa »

Bylam bardzo zaskoczona, ale oby więcej takich niespodzianek :) Edi, dziękuję. Z mojej strony życzę Ci przede wszystkim SIŁY i MIŁOŚCI przyjaciół i rodziny, którą już chyba odnalazłaś. Bądź szczęśliwa. Buziak :grin:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: Piter »

To bardzo miły gest ze strony Edyty. Od siebie chciałbym tytlko dodać, że nie każde słowo w jej kierunku musi być ciepłe, bo czasem lepiej powiedzieć coś przykrego, jeśli się ma na uwadze dobro danej osoby.

Nie wiem, czy Edyta czyta co my tu piszemy, ale jeśli tak, to chciałbym Ci Edytko życzyć wszystkiego co najlepsze w tym roku. Mam ogromną nadzieję, że ten rok będzie dla Ciebie weselszy, że odnajdziesz spokój także poza swoim domem i najbliższymi, no i zabieraj się do pracy- czekamy na płytę! :)
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: Wiolinka »

Byłam w szoku jak otworzyłam e-maila ze słowami Edytki, jakie to miłe móc czytać zyczenia od Niej, wiedzieć że ona mysli o nas :grin: Edytko duzo dobrego, samych radosnych chwil w Nowym Roku :!: :!: :!: :grin:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: Michael »

Dostałem życzenia dzisiaj o 2:00 :lol: Na początku myślałem,że to jakiś żarcik,bo oficjalna strona jest przecież zamknięta,ale po przeczytaniu nie miałem już żadnych wątpliwości,ze to od Edyty :grin:Dla mnie bomba-totalne zaskoczenie :D
Bardzo miło z Jej strony,że nie zapomniała o nas.Edytko,dziękuje bardzo,bardzo serdecznie :D Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym Roku;niech zamilkną na zawsze Ci,którzy Cię skrzywdzili 8) Dużo zdrowia dla całej Twojej rodzinki.I jak pisał Piter zabieraj się do roboty,żebyśmy mogli znowu
"cieszyć uszy"
:lol:
anecia
Sit down
Sit down
Posty: 54
Rejestracja: 10 gru 2004, 20:46
Lokalizacja: busko zdrój

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: anecia »

Jestem bardzo mile zaskoczona i przyłączam się do podziękowań.Edyciu życzę Ci dużo siły i pozytywnej energii na cały rok.
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: alicja »

Dopiero teraz przeczytałam życzenia od Edytki... ale jestem szczęśliwa!!! :D

Edytko! Bardzo serdecznie dziękuję za te noworoczne życzenia! jest mi niezmiernie miło, że i ja zostałam wyróżniona i dostałam życzenia od Ciebie!

Ja również chciałam Ci życzyć wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, więcej spokoju i radości, siły do pokonywania wszelkich trudnosci (życzę aby było ich jak najmniej!), niezachwianej wiary w siebie, swoje możliwości i marzenia, które nadają sens naszemu życiu...

Edytko trzymaj się cieplutko! Jestem z Tobą całym serduchem i myślami! Ten rok MUSI być lepszy od poprzedniego! wierzę w to mocno i Ty też uwierz! :) DUUUUŻY BUZIAK!
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: kinga »

Edyś, jesteś wielka :grin: Dziękuję, że o nas myślisz, bo dajesz nadzieję, że nawet najgorsze chwile kiedyś miną i wyjdzie słońce. Odkąd pamiętam czerpałam siłę od Ciebie, teraz Ty skorzystaj z naszej :grin: Bądź szczęśliwa i oby ten Nowy Rok był dla Ciebie najwspanialszy :grin: Z całego serducha Cię przytulam! Do zobaczenia, Słoneczko! :grin: Jeszcze raz dziekuję...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: Aro »

A może My coś (życzenia) napiszemy Edycie i jeśli Mariusz będzie miał możliwość to przekaże :?:
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: Grzechu »

ArO pisze:A może My coś (życzenia) napiszemy Edycie i jeśli Mariusz będzie miał możliwość to przekaże :?:
Dobry pomysł :!: Cza by było pomyśleć nad tym :)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: Monika23 »

wow zyczenia od samej Edzi :D sliczne,madre i dodajace sily i wiary w to ze 2005 bedzie lepszy :-)) zyczenia dla Edzi jak najbardziej,przylaczam sie :)

Kocham Cie Edi !!
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: Marek »

Również dziękuje Edycie za życzenia... :) i niech rok2005 dla Ciebie Edytko i Twojej Rodziny będzie pełen radości, szczęścia i miłości :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 02 sty 2005, 22:14 przez Marek, łącznie zmieniany 2 razy.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: marlena »

Ja też byłam bardzo miło zaskoczona życzeniami :oops:

dziękuję bardzo Edytko

jesteśmy z tobą :grin:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: Kasia »

Tak, już mam życzenia! Ją wspaniałe. Naprawde jestem szczęśliwa. Oczywiście dołączam się do życzeń. Wszystkiego dobrego, a przedewszystkim dużo siły, wytrwałości żeby wszystko dobrze posło. :)
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Noworoczne życzenia

Post autor: mancia »

Serdecznie podziękowania Pani Edyto za życzenia i jkże miły element zaskoczenia.

:) A co ważniejsze pozostało to życzyć , mhh.....zawodowo nie wiem jak to nazwać pewnie szczęścia , fuksa, bo tego pewnie tylko Pani czasami potrzeba aby nowa płyta zawojowała Poskę , Świat?. Bo to ,że talent ,głos i pasja są, niewątpimy i tego jednego gdzieś czasami brak. Więc nadzieja że w końcu się znajdzie. :grin:
A prywatnie , nie wtrącając się myślę ,że Pani już sama wie. Tegoż też życzę.

Jak to wszystko będzie to oczywiście zdrowia , wytrwałości konsekwencji dla Edyty i Wszystkich
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ