Figura Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
kamelia
Invisible
Invisible
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Warszawa

Figura Edyty

Post autor: kamelia »

Był taki czas, że Edyta przytyła i była dosyć okrąglutka. Ostatnio schudła. Wygląda wspaniale. Podobno miała specjalną dietę. Jestem ciekawa, czy istnieje możliwość dotarcia do tej diety? :D
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Figura Edyty

Post autor: karolnow2 »

Edyta jest piękną kobietą i myślę, że swoim występem na "Miss World" wprawiła w kompleksy nie jedne "piękne" dziewcze z obczyzny (i Panią z szerokim uśmiechem z Polski pewnie też :D). Jej dieta to jej sprawa nie wiem czy ją ujawni, ale pewnie gdyby tak się stało to pewna firma zyskałaby na nazwisku, a edyta nie byłaby już artystką z pięknym głosem, ale także twarzą np. herbatki odchudzajacej jak mandaryna, a tego chyba nikt z Nas nie chce...
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Figura Edyty

Post autor: Marrcino »

Specjalnie dla naszych Czytelników gwiazda zdradza sekret diety, dzięki której schudła 26 kg. Niemożliwe? A jednak. - Efekt gwarantowany! - śmieje się piosenkarka, która sama jest najlepszym przykładem skuteczności diety.
1. Odstaw słodycze

- Kiedy podjęłam decyzję o tym, że chcę schudnąć, musiałam się pożegnać z ukochaną chałwą! - zdradza piosenkarka. Jak przyznaje, rozstanie nie obyło się bez łez. Dobrze o tym wiedzą fani Górniak, którzy wręczają jej po koncercie pudełka z chałwą. - Wszystkie trafiają pod klucz do spiżarni! - śmieje się gwiazda, która mimo to nie boi się stanąć z pokusą twarzą w twarz. - W najbliższym czasie zamierzam się wybrać z wizytą do fabryki chałwy w Brzegu! - zdradza.

Piosenkarka jest ciekawa procesu produkcji pokusy swojego podniebienia.

2. Polub hip-hop

- W powrocie do formy pomogła mi zwiększona aktywność fizyczna - mówi wokalistka, która przez ostatnie miesiące spalała dodatkowe fałdki tłuszczu w tańcu. Jaka muzyka najskuteczniej pobudza proces spalania kalorii? - Hip-hop! - śmieje się Edyta, która codziennie stara się znaleźć choć 30 minut na gimnastykę na parkiecie.

3. Zapisz się na basen

- Dzięki wodzie organizm szybciej pozbywa się zbędnego balastu - mówi Górniak. O zbawiennym wpływie wody przekonała się podczas krótkiego pobytu w jednym z polskich hoteli SPA. Codzienne wizyty na basenie pozwoliły wymodelować jej sylwetkę, która z powrotem nabrała kuszących kształtów.

4. Bądź optymistką

- Dobra energia, którą przekazujemy światu, wraca do nas spotęgowana - uważa piosenkarka. Jak wyznaje, stara się witać każdy dzień szerokim uśmiechem. - Optymizm to sposób na życie i najskuteczniejszy sprzymierzeniec w walce ze zbędnymi kilogramami - przekonuje. Kiedy z jej twarzy znikał uśmiech, wystarczyło, że spojrzała na swojego synka Allanka i męża Darka. - Dzięki nim jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie!

5. Naucz się mówić "nie"

- Odmawiaj, kiedy będąc z wizytą u przyjaciół, ktoś częstuje cię kalorycznymi przekąskami - radzi Górniak. Nauczyła się konsekwentnie przestrzegać reguł ścisłej diety. Na tę składały się owoce i warzywa w dowolnych ilościach, białe mięso i litry wody mineralnej. - Niegazowanej! - precyzuje gwiazda. Jak ostrzega, bąbelki gazu pobudzają soki trawienne i... apetyt.

6. Polub spacery

- Każda forma aktywności jest dobra - uważa gwiazda, która oprócz tańca w hip-hopowych rytmach polubiła także spacery. - Wystarczy, że wysiądziesz z tramwaju przystanek wcześniej - radzi Czytelnikom "Nowego Dnia". - Każdy krok przybliży cię do celu podróży i... wymarzonej wagi!

7. Zapisz się na zajęcia jogi

- Regularnie wykonywane asany [pozycje Jogi - przyp. red.] sprawią, że twoja sylwetka nabierze wyjątkowego kształtu i powabu! - przekonuje Górniak, której joga pomogła wrócić do formy po urodzeniu dziecka. - Ćwiczenia pomagają też odzyskać spokój ducha i pozytywne spojrzenie na świat - dodaje gwiazda, która stara się ćwiczyć w każdej wolnej chwili.

8. Niezależnie od efektów, które uda ci się osiągnąć - polub samą siebie

- Dzięki temu pokonasz każdy czyhający na ciebie w trakcie diety kryzys - radzi piosenkarka. - Nie musisz wpadać w przesadny samozachwyt, wystarczy, że niezależnie od efektów, które uda ci się osiągnąć, znajdziesz dla siebie chwilę czasu - w końcu jesteś swoją najlepszą przyjaciółką - dodaje piosenkarka.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 46002.html :)
kamelia
Invisible
Invisible
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Figura Edyty

Post autor: kamelia »

Dziękuję za szybką odpowiedź :)

Aj tam herbatki 8P
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Figura Edyty

Post autor: monia80 »

o kurde to cos dla mnie :d :) bo przesz Londyn przez to ich smierdzace jedzenie zgrublam 22 kilo!!! i nie moge sie teraz tego pozbyc :beczy: probuje kazde diety i nic teraz sprobuje ala Gorniak :)
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Figura Edyty

Post autor: karolnow2 »

W Londynie są pyszne zapiekane banany z syrpem klonowym. Ja je uwielbiam.
Ja się nie odchudzam, ale fajne porady od Edzi :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Figura Edyty

Post autor: vanity »

podstawą każdej diety jest: mniej żarcia, więcej ruchu.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Figura Edyty

Post autor: Matiz99 »

vanity pisze:podstawą każdej diety jest: mniej żarcia, więcej ruchu.
Dokładnie! Tyle że niektore osoby nie za bardzo temu wierza :wink2: Jesc mniej o stałych porach i systematyczny ruch a efekty muszą przyjść.

Zresztą odezwał sie grubas :ha: waże 64kg przy 174cm :PP
Ostatnio zmieniony 15 cze 2007, 23:30 przez Matiz99, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Figura Edyty

Post autor: vanity »

Matiz99 pisze:Tyle że niektore osoby nie zabardzo temu wierza
bo na efekty czeka się dłużej niż będąc na diecie tysiąc kcal czy kapuścianej....
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Figura Edyty

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Fajna dieta :) Ale podobna do wszystkich :) PO prostu prowadzić aktywne życie i dobrze się odżywiać...wszędzie to piszą :-D
Ale ja bym potrzebowala raczej utyć troszeczkę :smile: Czy jest na to jakaś specjalna dieta?? Bo ja jem co chcę i jakoś nie tyję ;(
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Re: Figura Edyty

Post autor: Marcin »

kamelia pisze:Jestem ciekawa, czy istnieje możliwość dotarcia do tej diety? :D
Pewnie 'juz wkrotce' w swojej autobiografii o tym napisze!
sarafina
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:56
Lokalizacja: hollandia

Re: Figura Edyty

Post autor: sarafina »

niezly komentarz...hihihi

a autobiografia sie ciagle pewnie pisze...moze lepiej...wiecej stron do poczytania

;)

@@** sarafina @@**
ODPOWIEDZ