Dedykuję Edycie Górniak.

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: B@r »

Wow, pomysł jest genialny tylko trzeba dużo nad nim popracować.
Spróbuje włączyc moją wene i cos naskrobać, moze dołączyc do tej ksjążki szkice tylko co one miały by przectawiać. Nie mam talentu pisarskiego z tego co przeczytałem inni tez mają z tym problem. Chciałbym wnieść wkład w tą książke :!:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: monia80 »

a bedzie mozna na przyklad dolaczyc swoje zdjecie :?:

bo ja wiem ,ze edycie byl ofiarowany taki album ze zdjeciami wszystkich fanow mnie tam zabraklo, bo nie wiedzialam wtedy o tym nie wiem czy bedzie taka mozliwosc nadeslac tez zdjecie :?:

bo tu widze Adas o dolaczeniu szkicow pisze :)

Adas pracuje pracuj bierz sie do roboty , bo mnie naprzyklad tydzien zajelo cale to "dzielko" :D nie takie proste wbre pozorom.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: B@r »

monia80 pisze:
Adas pracuje pracuj bierz sie do roboty , bo mnie naprzyklad tydzien zajelo cale to "dzielko" :D nie takie proste wbre pozorom.
Co masz na myśli?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: B@r »

Myślę, że jak najbardziej można będzie dołączyć jakieś szkice, a co do zdjęcia, to albo musielibyśmy się umówić, że wszyscy do swojego tekstu dajemy zdjęcie, albo nikt, bo jak jeden da, a drugi nie, to będzie głupio wyglądało.
Co teraz....Hmm.....Myślę, że należy poczekać trochę, aż wszyscy, którzy chcą wnieść swój wkład w rozwój książki, skończą swoje teksty. Jak zapewne wiesz MONIA, dużo jest na tym forum studentów, a teraz są kolokwia i egzaminy. Dlatego napisałem wcześniej, żeby dać sobie czas do Walentynek, ale jeżeli skończymy wcześniej, to będziemy się brać do dalszej roboty odpowiednio wcześniej. Co do dalszej pracy z tymi tekstami proponuję wyznaczyć kilka osób, które je otrzymają i zaproponują wydawcom (drukarniom) w swoim mieście wydanie naszej książki. Chyba, że ktoś ma inny, lepszy, pomysł. Jednocześnie, trzeba mieć na uwadze, że E. Górniak musi wyrazić zgodę na publikację. Wysłałem PW do Mariusza, aby przekazał wiadomość o naszej inicjatywie Edycie i przekazał nam Jej opinie na ten temat, ale chyba nie wziął mnie poważnie. Spróbuję jeszcze raz.
Jeżeli otrzymamy zgodę, będziemy myśleć co dalej, O.K.? Jednocześnie ja swoje stanowisko w sprawie dalszej pracy przedstawiłem powyżej. Teraz czas na Was :-)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: ANETA »

Aidan pisze:Co do dalszej pracy z tymi tekstami proponuję wyznaczyć kilka osób, które je otrzymają i zaproponują wydawcom (drukarniom) w swoim mieście wydanie naszej książki. Chyba, że ktoś ma inny, lepszy, pomysł.
Ja chyba mam lepszy pomysł bo głupio bedzie jesli kilka wydawnictw by się zgodziło a potem trzeba by było którejś odmówić i zdecydować sie na jedną. Dlatego proponuje aby znaleźć jakas dobrą w Warszawie i tam popróbowac, jak nie będa chcieli to lecimy dalej, ale ważne aby było po koleji bo mówie jak sie kilka zgodzi to bedzie głupio troche im odmówić.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: Estratos »

ANETA pisze:...bo głupio bedzie jesli kilka wydawnictw by się zgodziło a potem trzeba by było którejś odmówić i zdecydować sie na jedną.
Aneta, rozbroilo mnie to co napisalas. Musisz byc urodzona optymistka, bo o naiwnosc Cie nie podejrzewam :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: B@r »

Estratos pisze:
ANETA pisze:...bo głupio bedzie jesli kilka wydawnictw by się zgodziło a potem trzeba by było którejś odmówić i zdecydować sie na jedną.
Aneta, rozbroilo mnie to co napisalas. Musisz byc urodzona optymistka, bo o naiwnosc Cie nie podejrzewam :P
Która da wiecej ta dostanie prawa tu chodzi o szczytny cel wiec kasy potrzebujemy duźo oj duźo
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: ANETA »

Hahhaha Estratos, ja wogóle nie przyjmuje takiej opcji, że ta książka nie znajdzie wydawnictwa które nie chciałoby ja wydac :grin: Jesli Edyta sie zgodzi i sprawę lekko nagłosni w wywiadach, że takowa ksiązka jest w planach to napewno drukarnie się nią zainteresują :grin: Nie ma bata ! Hahah :grin:
Choć może najpierw niech biografia nas uraczy :grin: bo te wszystkie kFaki napiszą, że obiecuje wiele ale nie daje nic
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: B@r »

Wczoraj jadąc autobusem do domu zaczołem myśleć nad wierszami ułozyłem 4 wersy. To straszna robota. W nocy obudziłem się i niemogłem zasnoć miałem piękny sen i kolejną wene brakuje mi kilka wersów i wierszyk w całości. Mam pytanie komu i do kiedy mam przesłać te moje wypociny. Ze szkicami to chyba za wysokie progi jak dla mnie, ale pomyśle jeszcze nad tym ;)

A propo pomysł naprawde jest genialny :!: Tylko musi być starannie wykonany :!:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: monia80 »

Skoro jest jeszcze trochu czasu to ja choc skonczylam to robie jeszcze przerobki, zeby wszystko bylo super.

Mysle ,ze z tymi zdjeciami to dobry by byl pomysl nie musi byc duze niewileki srednie zdjecia Edzia przynajmniej miala by wyobrazenie jakies o osbie , ktora do niej napisala :)

Na walentylki faktycznie dobra data , ale to juz by trzeba bylo zaczac dzialac.

Nie wiem czy w tej kwestii nie jest nadmierna optymistka , ale wierze jednak ,ze pomysl wypali :D :D :D

Wkoncu dla Edzi bylby to cudowny prezent :razz:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: Kasia »

A ja wczoraj właśnie postanowiłam że nie napisze żadnej histori ani nic innego. Chociaż mam co napisać ale na razie nie wiem jak to ładnie ująć, a poza tym myślę, że pomimo że mam 16 lat a Edyty słucham od 9 to wszystko co naprawde dała mi Jej muzyka i wszystko inne dotrze do mnie troche później, za kilka lat. Jak wtedy nadarzy się okazja to może coś naskrobię, ale teraz sobie odpuszczę, choć żałuję bardzo. Chociaż mogę jeszce zmienic zdanie, bo ostatnio czesto to robie. Jeszcze się zastanowię.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: B@r »

Powiem tak. Ja już zgupiałem po co mamy wydawać jakąś książke w której będą opisywane czyjeś osobiste historie "Jak to się stało że jestem fanem Edyty"
Kto to kupi!!! Myślałem że to ma być poezja nie koniecznie na temat Edyty ale aluzje takie moga być. Bo jesli ktoś nie jest fanem to nie kupi tej ksjążki, po to tylko żeby przeczytać czyjeś och i ach do jej osoby. Niewiem czy ten tomik czy jak to zwał rozchodził by się jak gąrace bułeczki, a przecież kasiorka ma pójść na szczytny cel, więc jak pisałem wyżej w innym poscie musi być sporo.
Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem!!!
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: Kasia »

No, teraz ja tez juz nic nie wiem. Tak właściwie to te przezycia wolałabym zostawic dla siebie, a raczej naskrobac jakis wiersz. Raczej nie mający nic wspólnego z Edytą, bo nie umie pisać na temat który ktoś narzuci.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: ANETA »

Trzeba coś wymyslić bo rzeczywiście te historie "Jak to się stało że jestem fanem Edyty" byłyby nudne dla nas a co już mówiąc dla tych którzy za Edyta nie przepadają. Wiersze to chyba byłby lepszy pomysł. Nie wiem, może ktos ma jakiś lepszy ??? :wink: Możnaby było wierszyk albo jakąś myśl, miłe słowa dla Edytki, podziękowania czy cos w tym stylu a obok zdjęcie Fan+ Edyta :wink: Ludzie, myślcie bo ja już się wyczerpałam
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Dedykuję Edycie Górniak.

Post autor: Kasia »

No ja myślę, że wiersze to najlepszy pomysł. Każdy ma coś w zanadrzu i wystarczy , że wytęży swój umysł, a na pewno coś stworzy. Wiem, że wiersza nie da się napisać na rządanie, ja nie mogłam wymyślić na lekcje wiersza o Ślązku. Myślę też, że możnaby załączyć jakieś wiersze dzieci, bo one najlepiej pisza, a ludzie pewnie ny to chętniej kupili niż nasze historie, tym bardziej, że pieniądze mają iść na szczytny cel. Może na Dom Dziecka? Wtedy dzieci z Domu Dziecka mogłyby cos napisać (jeśli ktoś ma możliwość skontaktowania sie z nimi). Ja jak byłam w 3 klasie SP to pisałam wiersze, takie rymowanki, i jak teraz je czytam to mi się śmieszne wydawały, a kiedyś były to moje Arcydzieła. Dzieci też by się ucieszyły, że Ich wiersze zostaną wydane i kupią je tysiące osób. Nie mam innych pomysłów. A co wy o tym myślicie?
ODPOWIEDZ