dzifne zapytanie..

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

dzifne zapytanie..

Post autor: baker »

Kochani,
z dziwną sprawą się do was zwracam, ale potrzebuję porady.
Jak sądzicie która z piosenek Edyty najbardziej nadaje się na.... wesele.

Przyjrzałam się jej twórczości pod tym kątem i mimo, że nasza gwiazda w większości śpiewa o miłości, to jednak zazwyczaj o smutnej jej stronie. A mnie jest potrzebna piosenka z pozytywnym miłosnym przesłaniem, do tego nagrana studyjne (odpada więc Somebody loves you itp), i najlepiej po 94 (choć Dotyk jest jak najbardziej brany pod uwagę) oraz - co najważniejsze! - posiadająca rytm przy którym da się tańczyć.

Dodam, że "Loving you" nie lubię, zresztą takie "wyjące" piosenki będą drażniły gości..


Pomożecie? :)
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: kinga »

Dziękuję Ci?
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: Joan »

kinga pisze:Dziękuję Ci?
Też jestem za tą piosenką
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: Magda M »

Hope for us albo Sleep with me :hellobaby:


Ps. Dumka.. i Dziekuje Ci :)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: Marrcino »

magdamiecz pisze:Hope for us
nieeeeeeeee goscie moga nie przezyc Carrerasa :P
magdamiecz pisze:Sleep with me
za wolne :PP
magdamiecz pisze:Dziekuje Ci
chyba najlepsza propozycja :D

oprocz tego: Jestem kobietą, Dumke, One&One, Dotyk - czyli takie ktore goście raczej znają i beda sie dobrze przy nich bawic :D

baker, wychodzisz za mąż :?: :>
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: Dobi »

"Cygańskie Serce" jest dobre do tańca! :taniec2:

Poza tym zależy jaki ma to być taniec. Wolny czy raczej coś szybkiego? A piosenka po polsku czy po angielsku?

Ze swojego doświadczenia wiem, że na weselach goście tańczą raczej przy "swojskich" utworach.
Chociaż z drugiej strony po pewnym czasie przy wszystkim można tańczyć... ;)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: DeathlySilence »

A więc tak...

Pierwszy taniec (panna młoda & pan młody, lub pan młody & pan młody, lub panna młoda & panna młoda): Dumka na 2 serca (Miecio & Edzia) - idealny do walca - kroki nietrudno przyswoić (takt 3/4). :taniec: A na koniec piękny całus. :589: Oczywiście w trakcie mogą dołączyć rodzice obu stron. :)

Chyba, że ktoś jest na tyle odważny, charaktyrny i chce wypróbować wszystkie sztuszki podejrzane w Tańcu z Gwiazdami... :hellobaby: To proponuje ten pliczek:
http://www.youtube.com/watch?v=21F7FP3_54M

Nie zapominajmy, że modzież też lubi sobie pochasać te swoje dyskotekowe pląsy -> Anything & 1&1 :taz:
Wersja Live'99 Anything - spokojny początek i dyskotekowa końcówka może zaskoczyć starszych gości (konsternacja) i mogą zejście z parkietu, a nie z tego świata.

Jeśli ślub ma być tym jedynym (czego życze, różnie bywa) to można się wykosztować i zaprosić :edi: ($$$), aby odśpiewała w kościele Ave Maria. :diva:
Jeśli mamy ograniczony budżet - idealnym może być -> Perfect Moment

Jeśli impreza ma być alkoholowa - to wujkowi z zadupia po kilku głębszych spodoba sie nawet Hymn w wykonaniu Edyty. 8P Więc co za różnica co puścisz.

Acha i niezapomniany song - lubiany przez starszych i młodych -> Wrzuć grosik do grającej szafy :taniec2:

Nie ograniczałbym się tylko do piosenek o miłości (bo u Edyty, jak sama wspomniałaś, trudno się wpasować w weselną atmosferę), chyba że to ma być dedykacja, a nie tylko taniec/rozrywka. :wink:

Przed powiedzeniem Tak/Nie można wyrecytować słowa z 'Be Good Or Be Gone' :czytaj:

Pomogłem :?: :wink2:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: B@r »

Ja jeszcze rozważyłabym "Whatever it takes" do takiego bardziej romantycznego tańca :-)
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: Matiz99 »

Dumka
Coming Back To Love :d
The Day I Get Over You (pasująca muzyka i klimat ale tutuł troche nie teges :PP więc raczej nie)
Soul Boy (do wolnego :) )
Nie proszę o więcej
Whatever It Takes
Cygańskie Serce
Dziękuję Ci
Jestem Kobietą (dla panny młodej :P )
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: alicja »

Błękit myśli

moim zdaniem nadaje się nawet na pierwszy taniec, bo to bardzo romantyczna piosenka, w sam raz dla zakochanych :-)
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: baker »

marrcino pisze:baker, wychodzisz za mąż :?: :>
tak.
marrcino pisze:Jestem kobietą, Dumke, One&One, Dotyk - czyli takie ktore goście raczej znają i beda sie dobrze przy nich bawic
DeathlySilence pisze:Dumka na 2 serca (Miecio & Edzia) - idealny do walca - kroki nietrudno przyswoić (takt 3/4). :taniec: A na koniec piękny całus. :589:
:nienie: Dumki już słuchać nie mogę! Zresztą mój Oblubieniec ma alergię na Miecza, chyba jeszcze większą niż na Edytę. Jestem kobietą odpada bo ta piosnka jest o niczym. Ale całus to wspaniały pomysł! :cool2:
DeathlySilence pisze: Jeśli ślub ma być tym jedynym (czego życze, różnie bywa) to można się wykosztować i zaprosić :edi: ($$$), aby odśpiewała w kościele Ave Maria.
Niestety nie będzie ani Edyty, ani Ave Maryja, ani Kościoła, bo - odpowiednio - chciałabym, żeby to mój małżonek był dla mnie :guru: tego dnia, nie lubię tej nudnej pieśni :glowaboli: , jestem niewierząca. :paker:
DeathlySilence pisze:Perfect Moment
now you're talking!! :581:


Mam problem z Edytowymi piosenkami, bo mój facet nie znosi Edyty i chcę go przekonać czymś w miarę neutralnym i (przepraszam za słowo) nie kiczowatym (Wiec odpadają lubiane przeze mnie piosenki typu: Cygańskie serce). A ponieważ chciałam także by to było takie ..wzniosłe, to trudno mi coś znaleźć (odpada np. One&one). Do Błękitu myśli nie da się tańczyć, a Dziękuję Ci wybitnie mnie razi infantylnością. :(

Pewnie się skończy na Dotyku lub Ready for love. I wtedy tez nie będę narzekać. :) :)

Niemniej bardzo dziękuję Wam za propozycje!! Jak zwykle można na was liczyć!

:winko:

[ Dodano: 2008-02-23, 16:23 ]
aha, mam nadzieję, że się nie gniewacie, że tak grymaszę, ale w końcu to moje wesele :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: DeathlySilence »

Syndrom Wrednej Panny Młodej...wybaczam-y. :lol3: joke nr. 1

To jeśli przyszły małżonek nie przepada za Edką, to może zmień kandydata - wtedy wszystko będzie perfect...w kontekście wesela :hellobaby: joke nr. 2

A poważnie - musi to być Edyta :?: Może jest artysta/zespół Wam obojgu bliski :?: Vader :?: (joke nr. 3) Pamiętam te ciężkie dźwięki, którymi mnie zarzuciłaś na gg. 8P

Jak masz czas, możesz ze ślubem poczekać do 20** roku, na nową płyte Edyty. Może tam coś będzie idealnego. (joke nr. 4)
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: baker »

:szok: ooooo jaki ty wredny dla mnie jesteś!!!


:boshe: Edyta być musi!! Bo jakże to tak? Była ze mną od zawsze! ZA-WSZE! więc jak to teraz tak bez niej.. to jak bez Pana Młodego.. :ojeju:

vader..powiadasz ... :rockon:

....w tym sęk, że oboje jesteśmy tacy :evilbat: muzycznie - tym trudniej wybrać nam muzykę na wesele.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: DeathlySilence »

baker pisze::szok: ooooo jaki ty wredny dla mnie jesteś!!!
To dobrze :?: Bo już się gubię. :wink:
Ciężko sprostać twoim preferencjom - robię wszystko byś czuła satysfakcję. :lol3:
baker pisze::boshe: Edyta być musi!! Bo jakże to tak? Była ze mną od zawsze! ZA-WSZE! więc jak to teraz tak bez niej.. to jak bez Pana Młodego.. :ojeju:
Raczej bez drużby-przapsiółki...
baker pisze:....w tym sęk, że oboje jesteśmy tacy :evilbat: muzycznie - tym trudniej wybrać nam muzykę na wesele.
Ale będziesz miała jakiś zespół, czy stawiasz na 'szafę grającą' :?:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: dzifne zapytanie..

Post autor: Titter »

A moze NEVER WILL I?
ODPOWIEDZ