Kariera Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Kariera Edyty

Post autor: lena7 »

Slawku, chyba inaczej pojmujesz troskę o idola. Jak Edyta wyląduje w psychiatryku, odrzucona i traktowana jak wyrzutek społeczny w wieku powiedzmy 50+ (bo to jeszcze potrwa i będzie się nasilać), to też napiszesz że byliśmy frustratami bo mówiliśmy głośno ze źle się z nią dzieje i potrzebuje pomocy? Pozyjemy i zobaczymy kto widzi bardziej wyraźnie, Ty czy my.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Kariera Edyty

Post autor: SLAVEK »

lena7 pisze:Slawku, chyba inaczej pojmujesz troskę o idola. Jak Edyta wyląduje w psychiatryku, odrzucona i traktowana jak wyrzutek społeczny w wieku powiedzmy 50+ (bo to jeszcze potrwa i będzie się nasilać), to też napiszesz że byliśmy frustratami bo mówiliśmy głośno ze źle się z nią dzieje i potrzebuje pomocy? Pozyjemy i zobaczymy kto widzi bardziej wyraźnie, Ty czy my.
Leno, jestes wlasnie przykladem takiej osoby o ktorej napislaem. Z gory zakladsz SCENARIUSZ, ze idol wyladuje w psychatryku jako wyrzutek spoleczny. Ba, zyczysz jej tego. I dlaczego? Tylko po to, zeby udowodnic kto mial racje. Gdzie sie podziala Twoja empatia i tolerancja? Upadek cywilizacji i moralnosci. Zycze Ci przebudzenia i sily do opuszczenia wlasnej strefy komfortu.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Kariera Edyty

Post autor: lena7 »

Uważaj bo zacznę myśleć, że profil SLAVEK to jeden z profili "przebudzonej i umocowanej" Edyty. Mylisz się. Ja jej życzę by znów wybrała drogę Artysty a nie jakiejś Guru. Życzę jej i nam by nagrała jeszcze co najmniej kilkanaście albumów z muzyką godna jej wokalu. I by ludzie jeszcze mieli szansę znów dostrzec w niej ten talent który widzieli w latach 90. By dała im szansę swą twórczością zapomnieć o statystach, kosmitach, krwi niemowląt itp itd. Tego jej życzę, ale nadziei na to to ona mi nie daje zbyt wiele.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kariera Edyty

Post autor: rav33 »

SLAVEK pisze:Czytam te komentarze i jestem w szoku! Ile tu jadu, sarkazmu, zlosliwosci i nienawisci! Wiekszosc ludzi na tym forum jest niezadowolona, sfrustrowana i przekazujaca negatywna energie. Czy odizolowanie, zaraza i propaganda zupelnie i nieodwracalnie zniszczyla psychike niektorym z Was? Jestesmy wolnymi ludzmi. Mamy prawo wierzyc w nasze przekonania. Nie nam to oceniac i krytykowac . To forum nie ma prawa nazywac sie forum fanow. To forum frustratow i hejterow!
nie widzisz swojego jadu? :)
sam jesteś hejterem, hejtujesz, "hejtujących" nazywając ich m.in. frustratami.
hipokryzja w najczystszym wydaniu :) :PP 8P :P
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Kariera Edyty

Post autor: ChristopherP »

SLAVEK pisze:To forum nie ma prawa nazywac sie forum fanow.
Wcale sie tak nie nazywa. Nazywa sie po prostu 'Edyta Gorniak - Forum Dyskusyjne' 8P
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kariera Edyty

Post autor: endeven »

Mysle ze jak Ed pojedzie nawet w trasę i założmy że sprzeda bilety, znajdzie sie przed publicznosciá, wiec jakby idealne warunki do spiewania, to Ona zwyczajnie zrobi z tego TEDx owà pogadankę. Juz przed tym przebudzonym nowym swiatem paplanina na trasie akustycznej zajmowala prawie 1/3 koncertu, więc teraz gdy kariera alternatywna przejela jej uwage i kontrole, to nie oszukujmy się, proporcje bylyby odwrocone. I tak oto wyglada kariera Edyty.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Kariera Edyty

Post autor: wodawodnista »

Generalnie to Edyta sama ten jad prowokuje suma sumarum. Wystarczy tylko powiedzieć prawdę na temat płyty a nie od prawie 10 lat bezczelnie okłamywać ludzi z których pieniędzy żyje. Ot co. Ale nie, trzeba iść w zaparte a potem robić prowokacje z dziennikarzami na temat swojego celebryctwa. Ciężko w ogóle nazwać pracę Edyty jako karierę, poza Eurowizją kobieta nie ma praktycznie żadnych osiągnieć. Sprzedażowo lipa, artystycznie lipa, wizualnie lipa, wizerunkowo lipa.

Ja rozumiem, że Edzia lubi eksperymentować, ale nie ona jedna. Madonna i Xtina też lubią a jednak mają za swoimi plecami katalog muzyki, nie musi się ona każdemu podobać, ale jest "jakaś". Jest to ciało artystyczne zrobione i wydane.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Kariera Edyty

Post autor: addar »

Chętnie bym posłuchał nagrań ze śpiewanymi mantrami przez Edytę. Jak się wyleguje w wannie lubię takie klimaty: misy tybetańskie, ambient muzyka....powiem wam że brakuje w tym segmencie produkcji na wysokim poziomie . Gdyby Edyta się zdecydowała pójść w tym kierunki jej szepty, pojekiwania, "mmmmmmm" mogły by być szczalem w dziesiątkę dodatkowo okraszone delikatnym podspiewywaniem. widze potencjal :edi: :PP
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Kariera Edyty

Post autor: wodawodnista »

To dobrze, że widzisz. Ona takich fanów potrzebuje.
wracamtuznów
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2019, 1:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kariera Edyty

Post autor: wracamtuznów »

Podobała mi się jedna rzecz, którą Edyta dziś stwierdziła na live ,,przez 30 lat wypracowałem sobie taką pozycję, że teraz mogę robić wyłącznie to, co chcę... nawet jak wielu, to denerwuje [...] teraz chcę odpoczywać to odpoczywam, nikt za mnie nie sprawił, że mogę sobie na to pozwolić.''
Uważam to za kwintesencje obecnej sytuacji :edi: i tak naprawdę my możemy tylko zazdrościć (lub cieszyć się z tego), że ona już nic nie musi.
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Kariera Edyty

Post autor: AS »

wracamtuznów pisze:Podobała mi się jedna rzecz, którą Edyta dziś stwierdziła na live ,,przez 30 lat wypracowałem sobie taką pozycję, że teraz mogę robić wyłącznie to, co chcę... nawet jak wielu, to denerwuje [...] teraz chcę odpoczywać to odpoczywam, nikt za mnie nie sprawił, że mogę sobie na to pozwolić.''
Fajne to.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Kariera Edyty

Post autor: Flux »

Niech odpoczywa, skoro chce/może/potrzebuje. Nikt jej tego nie ma za złe. Tylko po co było latami ściemniać, jaka to jest wiecznie zapracowana i poświęca się dla świata. Skoro nic nie musi, nie musi też kłamać.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Kariera Edyty

Post autor: lena7 »

Na Eurowizję pojedzie jeszcze raz - wtedy gdy będzie kończyć już swą karierę. Niestety Rafał nie dał jej wytłumaczyć kiedy to będzie choć chciała to zrobić.
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kariera Edyty

Post autor: Robert »

Obstawiam 2044
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Kariera Edyty

Post autor: keraj »

Flux pisze:Niech odpoczywa, skoro chce/może/potrzebuje. Nikt jej tego nie ma za złe. Tylko po co było latami ściemniać, jaka to jest wiecznie zapracowana i poświęca się dla świata. Skoro nic nie musi, nie musi też kłamać.
No przecież wczoraj powiedziała że była tak wyczerpana praca, że gdyby nie ten zeszły rok kiedy pierwszy raz w życiu mogła odpocząć to na pewno umarłaby.... :shock: 8P
ODPOWIEDZ