Kariera Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Kariera Edyty

Post autor: wodawodnista »

Zaciekawił mnie ten wątek, więc się wypowiem. Generalnie rzeczywiście pod względem czysto muzycznym oraz czysto promocyjnym Edyta raczej nie miała szans się przepracować, no ale... pamiętacie o tym, że jak sami idziecie do pracy to raczej podróży do pracy jeśli jej miejsce jest na drugim końcu miasta raczej nie zaliczacie do swojego czasu wolnego. Patrząc na to, że w swoim życiu mnóstwo podróżowała, ciągle zmieniała swoją ekipię i menadżerów to być może rzeczywiście poza okresem świeżo po urodzeniu dziecka nie miała nie wiadomo jak wiele czasu dla siebie. Zyliony rozmów biznesowych i kolejne inne zyliony projektów nad którymi pracowała a one nawet nie ujrzały światła dziennego. Na pewno miliony głupot jak autoryzacja wywiadów i jakieś spotkania zajmują kupę czasu. Zresztą Edyta to chyba jedna z najczęściej pojawiających się gwiazd w jakiś jury programów rozrywkowych - to tak tylko ładnie wygląda w tv, ale to na pewno kupa godzin na planie. Patrząc na to, że jeżeli tak często zmienia się ekpię i zostaje się często z rękami w nocniku przez to, to pewnie nawet znalezienie kreacji na jakąś głupią ściankę zajmuje dużo czasu i nerwów :lol3:

Z tym stwierdzeniem, że nie miała przerwy od szkoły średniej to oczywiście gruba przesada, ale myślę, że Edzia zajmuje się wieloma rzeczami niemuzycznymi albo i muzycznymi, które przez swój trudny charakter chce kontrolować pod względem produkcji do takiego stopnia, że być może rzeczywiście nie ma czasu - a jest to jakiś rodzaj pracowania.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Kariera Edyty

Post autor: audarya »

wodawodnista pisze: Z tym stwierdzeniem, że nie miała przerwy od szkoły średniej to oczywiście gruba przesada, ale myślę, że Edzia zajmuje się wieloma rzeczami niemuzycznymi albo i muzycznymi, które przez swój trudny charakter chce kontrolować pod względem produkcji do takiego stopnia, że być może rzeczywiście nie ma czasu - a jest to jakiś rodzaj pracowania.
a ja mysle, ze nie ma w tym zadnej przesady, ja tez zatrzymalam sie pierwszy raz od 2007 roku wlasnie w czasie pandemii, cudowny psychiczny odpoczynek od ludzi, chwale sobie pomimo ryzyka zarazenia :D
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kariera Edyty

Post autor: Pawel »

Czy to prawda, że Edyta rozstała się z Wieczorkiem?
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Kariera Edyty

Post autor: Michael »

Pawel pisze:Czy to prawda, że Edyta rozstała się z Wieczorkiem?
Raczej nie. Przez kilka dni nie pojawiały się na instagramie Wieczorka żadne informacje na temat Edyty, ale dzisiaj zamieścił wzmiankę o jej urodzinach. Chyba, że chce się podlizać i wrócić po rozstaniu :lol:.
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Kariera Edyty

Post autor: anet97 »

Wygląda to na chwilową przerwę we wapółpracy ;-)
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Kariera Edyty

Post autor: miłek »

Na ostatnim live powiedziała, że prawie 2 miesiące temu zakończyła z nim współpracę. Podkreśliła, że jest dla niej młodszym bratem i będzie mu przychylna i serdeczna. Ale może ostatnie wydarzenia spowodowały, że znowu go potrzebuje i wznowili współpracę. Poza tym życzenia na ig mogą być po prostu wynikiem sympatii.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kariera Edyty

Post autor: B@r »

Nie pracują teraz ze sobą na 100%.
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Kariera Edyty

Post autor: anet97 »

A ktoś wie dlaczego Sowa odeszła do Rozenek ? To pewnie cios w plecy dla Edyty ...
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Kariera Edyty

Post autor: lena7 »

Tak wiem, to w ogole nie jest smieszne co sie dzieje z Edyta.
Pomyslalam jednak, ze w tym momencie tylko jedna osoba moglaby uratowac jej kariere - ''menadzerka gwiazd'' :roll:
Moze wyciagna do siebie reke na zgode. Desperate times, desperate measures. 8P :edi:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kariera Edyty

Post autor: Gosia1423 »

anet97 pisze:A ktoś wie dlaczego Sowa odeszła do Rozenek ? To pewnie cios w plecy dla Edyty ...
To proste. Sprawdzają się plotki o złym traktowaniu współpracowników. Przyznaj sama, ile lat możesz być na skinienie czyjegoś palca? W nocy, o północy być wiecznie gotowym do pracy. Ile lat można być totalnie odartym z życia prywatnego? Nigdy nie mieć czasu dla rodziny czy przyjaciół? Przypominam, iż Edyta nawet u Magdy pomieszkiwała...
Myślę, że kolejny motywem było "przebudzenie się" Edyty. Sama mówi, że chce mieć w swoim gronie tylko "przebudzonych". Tak że pozbyła się "śpiącej" asystentki.
W końcu nadchodzi moment, w którym się widzi, że król jest nagi.
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Kariera Edyty

Post autor: anet97 »

Czyli jednak,jakaś prawda w tych wszystkich plotkach jest... Zauważcie ,że ostatnio nie ma też jakoś Allana przy Edycie ...
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kariera Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Odnośnie złego traktowania współpracowników coraz więcej osób o tym głośno mówi. Historie typu, że tuż przed rozpoczęciem trasy koncertowej zwolniła muzyka, z którym już był podpisany kontrakt, oczywiście nic mu nie płacąc.

Teraz tak sobie myślę, że muzycy, z którymi miała nagrywać płytę akustyczną, specjalnie jej powiedzieli, że nie mają terminów (nie mają terminów w pandemii, dobre), bo po prostu nie chcieli z nią już dłużej współpracować.

Tak samo zastanawia, co się stało z Gromeem? Przecież on tak dobrze się o niej wypowiadał, że taka pracowita, ochy i achy. Miał być producentem jej płyty i co? I cisza. Myślę, że chociaż publicznie o tym nie powiedział, miał swoje powody, żeby się z tego projektu jak najszybciej wymiksować.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Kariera Edyty

Post autor: wodawodnista »

Ja nie kapuje za bardzo o czym wy rozmawiacie, przecież takie sprawy są szeroko opisane w "Bez cenzury" nieautoryzowanej biografii Edyty. Od omdleń na zawołanie skończywszy na niewypłacalności. Nie wiem co was tak szokuje, to jak się prowadzi Edyta jest znane od wieków.
Sreberko
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 03 gru 2012, 14:33
Ulubiony album: Perłą
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Włocławek

Re: Kariera Edyty

Post autor: Sreberko »

B@r pisze:Nie pracują teraz ze sobą na 100%.
B@r powiedz nam o co w tym wszystkim chodzi? :edi: od jakiegoś czasu robi dziwne ruchy, roszady. Skąd nagle te rozstania, wyprowadzki, nawracanie ludzi???
Wiem, że zawsze taka była, ale ostatnio jest tego kumulacja, przyznasz :roll:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kariera Edyty

Post autor: Blur »

Jak to o co chodzi, straciła już resztki rozumu.

Co prawda pozbycie się takiego asystenta powinno być dobrą decyzją, ale ona go nie zastąpiła profesjonalistą, pozbyła się po prostu reszty ludzi z którymi miała jakąkolwiek relację i siedzi sama w górach.
ODPOWIEDZ