Kariera Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kariera Edyty

Post autor: Piter »

Flux pisze:Niech odpoczywa, skoro chce/może/potrzebuje. Nikt jej tego nie ma za złe. Tylko po co było latami ściemniać, jaka to jest wiecznie zapracowana i poświęca się dla świata. Skoro nic nie musi, nie musi też kłamać.
Może nie każdy efekt jej pracy do nas dociera? Może inaczej rozumiemy - ona i my - pracę?

Kiedyś czekałem na płytę, ale mi przeszło. Edyta samą sobą pomaga osiągać stan nirwany, uczy cierpliwości, dystansu, tolerancji. Już mi wszystko jedno. :)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Kariera Edyty

Post autor: IgaAga »

Całe lata leserowała, to że poderwała się do tej trasy akustycznej to był jakiś cud. nie znam ani jednego jej projektu, żeby był na wysokim poziomie, dopracowany w najmniejszym szczególe. Na miarę jej talentu. Leniwe dziewczątko, uwielbiające kasę niestety. inni artyści naprawdę inwestują w swoje projekty niezależnie od zasięgu z pasji. Edyta inwestuje w spiskowe dzieje losu. :beczy: :beczy:
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Kariera Edyty

Post autor: keraj »

Edyta znalazła się na 6 i 7 miejscu w rankingu 50 najlepszych marek kobiecych w mediach tradycyjnych i internetowych. Jak na taką uladłą gwiazdę to całkiem nieźle

https://dziendobry.tvn.pl/a/iga-swiatek ... sl-na-mnie
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Kariera Edyty

Post autor: lena7 »

Kariera Gorniak jest na tym etapie, ze zamiast wystepowac na festiwalach w Opolu czy Sopocie, ona woli przyjac zaproszenie na biesiade disco polo albo tak jak teraz na festiwal antyszczepionkowcow organizowany przez Viole Kolakowska. Zaspiewa i da wyklad. Bravo.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kariera Edyty

Post autor: KrzysiekF »

lena7 pisze:Kariera Gorniak jest na tym etapie, ze zamiast wystepowac na festiwalach w Opolu czy Sopocie, ona woli przyjac zaproszenie na biesiade disco polo albo tak jak teraz na festiwal antyszczepionkowcow organizowany przez Viole Kolakowska. Zaspiewa i da wyklad. Bravo.

ta a hitem jest, że Pan Karolak właściciel Imki ? , aktor , były ? partner Violi reklamuje Polkomtela z 5G....

Pieniądze nie śmierdzą .

Oni są wszyscy siebie warci.

Oby na jesieni nie musieli żegnać dziesiątki swoich znajomych przez Deltę... ( szczególnie w górach).
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Kariera Edyty

Post autor: Margaret »

Dodaję ten wpis tutaj. Jeśli ktoś z adminów uważa, że powinien znaleźć się w innym dziale to proszę o przeniesienie :)

trafiłam dziś na wywiad z Violettą Villas (moim zdaniem bardzo smutny), ale co najważniejsze - obejrzyjcie go od 14:42 do 15:12 .... czy czegoś Wam to nie przypomina? Dokładnie te same słowa, kropka w kropkę mówi Edyta :shock: :hmmm: czyżby inspiracja?

https://www.youtube.com/watch?v=I1t_9PcJDBg
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Kariera Edyty

Post autor: wodawodnista »

Tak sobie pomyślałem, że jedyne co mógłbym zechcieć posłuchać od Edyty jeszcze w jej życiu to bardzo chętnie przygarnąłbym płytę (xd) inspirowaną muzyką cygańską. Mogłaby sięgnąć do tych korzeni tak koooooooooooooonkretnieeeeeeeeeeeee. Troche ore ore szabadaba serce cygańskie a troche jakies pieknej balladki.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Kariera Edyty

Post autor: addar »

Nie. Cyganeria to w głównej mierze biesiada. Nie znosze. Ja. Chce płytę "covers od my life" xd
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Kariera Edyty

Post autor: wodawodnista »

Można przearanżować, chodzi mi po prostu o jakiś mix folklorystyczny. Może być też klimat Błękitu Myśli pomiędzy cygańskim ore ore.

Jeżeli covery to może Celine Dion? :edi: :edi: :edi: :edi:
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Kariera Edyty

Post autor: SLAVEK »

wodawodnista pisze:Tak sobie pomyślałem, że jedyne co mógłbym zechcieć posłuchać od Edyty jeszcze w jej życiu to bardzo chętnie przygarnąłbym płytę (xd) inspirowaną muzyką cygańską. Mogłaby sięgnąć do tych korzeni tak koooooooooooooonkretnieeeeeeeeeeeee. Troche ore ore szabadaba serce cygańskie a troche jakies pieknej balladki.
Plyta Cyganska jak najbardziej. Plyta inspirowana poezja i zyciem Papuszy. Plyta Edyty z coverami, ktore na przestrzeni lat zaspiewala fenomenalnie poczynajac od Stop a konczac na Wicked game. I na koniec, nowa plyta Edyty z jej nowymi inspiracjami i marzeniami.
Bratnik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 202
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:05
Lokalizacja: Polska

Re: Kariera Edyty

Post autor: Bratnik »

Było by cudownie
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Kariera Edyty

Post autor: mpjp »

wodawodnista pisze:Tak sobie pomyślałem, że jedyne co mógłbym zechcieć posłuchać od Edyty jeszcze w jej życiu to bardzo chętnie przygarnąłbym płytę (xd) inspirowaną muzyką cygańską. Mogłaby sięgnąć do tych korzeni tak koooooooooooooonkretnieeeeeeeeeeeee. Troche ore ore szabadaba serce cygańskie a troche jakies pieknej balladki.
Na gorzowskim Romane Dyvesa 2021 wystapi Justyna Steczkowska i Natasza Urbanska. Gdziezby tam Edyta...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Kariera Edyty

Post autor: Kopaneek »

mpjp pisze:
wodawodnista pisze:Tak sobie pomyślałem, że jedyne co mógłbym zechcieć posłuchać od Edyty jeszcze w jej życiu to bardzo chętnie przygarnąłbym płytę (xd) inspirowaną muzyką cygańską. Mogłaby sięgnąć do tych korzeni tak koooooooooooooonkretnieeeeeeeeeeeee. Troche ore ore szabadaba serce cygańskie a troche jakies pieknej balladki.
Na gorzowskim Romane Dyvesa 2021 wystapi Justyna Steczkowska i Natasza Urbanska. Gdziezby tam Edyta...
Nie ma Edyty to wzięli zawsze gotowe wyrobnice.
Michał
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 21 cze 2021, 12:29
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kariera Edyty

Post autor: Michał »

Kopaneek pisze:
mpjp pisze: Na gorzowskim Romane Dyvesa 2021 wystapi Justyna Steczkowska i Natasza Urbanska. Gdziezby tam Edyta...
Nie ma Edyty to wzięli zawsze gotowe wyrobnice.
Z całym szacunkiem do Ciebie i Twojej wypowiedzi, ale proszę nie nazywaj Justyny Steczkowskiej "wyrobnicą". Edyta mogłaby się wiele od niej nauczyć, a przede wszystkim pokory i szacunku do fana.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kariera Edyty

Post autor: Piter »

Ja bym ją nazwał chodzącą, napastliwą reklamą.
Co nie znaczy, że jej nie lubię czy nie szanuję ;)
ODPOWIEDZ