"Pokonamy falę"

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: B@r »

dorota pisze:a co zaśpiewał?
"Maryna" jakby niemiał innej bleeeee
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: dorota »

no to faktycznie przegiął,
może nie ma :?: :lol:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: Kasia »

Mógł zaśpiewać tą z Borysewiczem. Zapomniałam tytuł. :?

[ Dodano: 07-02-2005, 21:20 ]
O juz mam "Bo tutaj jest jak jest". ale czy to jest tytuł? :roll:
Beata
Sit down
Sit down
Posty: 95
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:03
Lokalizacja: Łódź

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: Beata »

To fakt piosenka Kukiza mnie zdziwiła i to dość mocno ale może taki był tego zamiar,jeśli chodzi o to co powiedział na koniec zgadzam się z Nim w 100%,tylko Jego było stać na taką odwagę i prawdę. Wszyscy wiemy jak jest w Naszym kraju,ilu ludzi żyje na skraju ubóstwa,ilu ludzi jest bezdomych,pokrzywdzonych przez los.Do tej pory są ofiary powodzi z 97r o tych ludziach nikt nie myśli.My jako kraj zawsze jesteśmy bardziej hojni dla obcych aniżeli dla rodaków.Dlaczego stacje TV nie poprowadzą tak pięknego koncertu na rzecz Naszych,bo cóż by to była dla nich za reklama...Wygodniej pokazać się na zewnętrz,tymbardziej,że było to transmitowane również przez TvPolonia.
Oczywiście współczujmy bo to tragedia,dramat jakich nie mało,pomóżmy bo to Nasz obowiązek,ale nie zapominajmy,że tuż za ścianą "Nasze" dzieci płaczą z głodu.
Serdeczna i ciepła dłoń dla Kukiza.
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: fajna »

Hmm...Kukiz zaimponował mi bezpośredniością i odwagą w wyrazeniu opinii.Ja także uważam,że jego uwaga była słuszna.Może to da do myślenia panom 'na stołkach' i zastanowią się czy nie zrobic coś dla naszych pokrzywdzonych w różny sposób ludzi. :x
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: B@r »

W sumie Kukiz miał racje!!! Nasza pomoc finansowa dla poszkodowanych przez falę to jest kropla w Oceanie. Dużo osób w naszym kraju ledwo wiąże koniec z koncem, żyjąc w ubustwie :sad: . Natomiast co do utworu który zaprezentował niezmienie zdania jeszcze raz bleeeeee :P
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: monia80 »

ja piernicze Kasia skad masz to zdjecie edzi przepiekne :shock:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: Kasia »

Monia80, a o które ci chodzi. Domyslam sie że o to z avartka. Masz jak chcesz fotka Mam to w fotach prywatnych z "Impossible"

[ Dodano: 08-02-2005, 14:51 ]
Ale jak chcesz zrobić sobie avrtek to poczekaj aż ja mój zmienie. :D ;)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: Piter »

A ja mam jeszcze inne zdanie na temat całej pomocy dla ofiar tsunami. Obawiam się, że spora częśc datków nie trafi wcale do potrzebujących tylko do rąk osób, które wzbogacą się całą akcją pomocy. Mimo wszystko doceniam jednak solidarność naszego społeczeństwa i artystów z Azją- to piękny gest!
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: monia80 »

Piter pisze:A ja mam jeszcze inne zdanie na temat całej pomocy dla ofiar tsunami. Obawiam się, że spora częśc datków nie trafi wcale do potrzebujących tylko do rąk osób, które wzbogacą się całą akcją pomocy. Mimo wszystko doceniam jednak solidarność naszego społeczeństwa i artystów z Azją- to piękny gest!
e tam znowu nie ma sie co doszukiwac wszedzie tego typu machlojek badzmy bardziej ufni.

wiem ,ze swiat jest pokretny teraz , ale miejmy choc nadzieje , ze jeszcze istnieje choc cos sprawiedliwosc, bo inaczej zgupiejemy i we wszystki bedziemy doszukiwac sie zla.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: Bob »

Mam podobne zdanie co Kukiz, polska bieda jest niestety zastraszająca, a jej obszary co roku powiększają się.Osobiście wysłałem kilka SMS-ów przy akcji TVN-u i w.w., tak dla uspokojenia sumienia, zeby nie mieć kaca moralnego.Oczywiście , tego typu akcje mają sens, ale jestem sercem głównie z polskim społeczeństwem, którego spora część żyje w warunkach opisywanych w powieściach ,żywcem wyjetych z Chłopów i Ziemi Obiecanej Reymonta, Konopielki Redlińskiego.Jeśli organizatorzy tego typu akcji zechcą poznać warunki życia na polskiej prowincji i nie tylko ,służę pomocą , pewne klimaty będą im się snić jak najgorszy koszmar senny.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Pokonamy falę"

Post autor: B@r »

Bob pisze:Jeśli organizatorzy tego typu akcji zechcą poznać warunki życia na polskiej prowincji i nie tylko ,służę pomocą , pewne klimaty będą im się snić jak najgorszy koszmar senny.
Znam bardzo dobrze takie warunki mam z tyczność z takimi ludzmi, mieszkam na wsi popegerowskiej i widze jak niektórzy sie męczą by przetrwać do kolejnego zasiłku :!:
Zablokowany