Edyta w Rochstar Music & Management

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Rochstar Music & Management

Post autor: Madlen »

Jak nie ten Rinke, to znajdzie innego, spokojnie. No cóż. My możemy tylko się na to z boku przyglądać i czekać na rozwój sytuacji. Dzisiaj się rano budzę, dopiero co oczy otworzłam a słyszę w radiu na VOX'FM, że w Fakcie i Super Expressie piszą o tym, że Edyta staciła menagera, żyć człowiekowi spokojnie nie dadzą...

Ja tam wierzę w Edytę i w to, że w końcu uda jej się odnaleźć.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Edyta w Rochstar Music & Management

Post autor: ja30 »

prawda wyglada tak:
Rochstar chciał iść komercyjną drogą. Firma po prostu obserwuje, co się sprzedaje i jaka muzyka spełnia oczekiwania ludzi. Edyta nie chciała się na to zgodzić. Pewnie chodzi też o rodzaj muzyki, w tym o koncerty, rodzaj imprez, na których miała występować.
Edyta non stop miała jakieś zachcianki, cały czas ktoś musiał się nią ktoś opiekować. To wszystko było bardzo kosztowne. Rinke miał już dość humorów Górniak.
Nie od dziś wiadomo, że z Edzią czasami ciężko jest się dogadać. Często ma swoje humory i fochy. Przekonał się o tym sam Rooyens. Nie wytrzymał psychicznie. Ona się go nie słuchała, a on do tego typu współpracy nie jest przyzwyczajony.

on myslal ze edyta to kukla co karze tak bedzie. oj nie nie edyta nie jest idiotka.
ja tam sie ciesze ze nie jest z nimi,oni sie nie nadaja :lol3: :lol3: :lol3:
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Edyta w Rochstar Music & Management

Post autor: loveedyta »

ja32 pisze:prawda wyglada tak:
o ja nie widziałam,że mamy na forum jasnowidza :lol3:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w Rochstar Music & Management

Post autor: vanity »

ja32 pisze:Rochstar chciał iść komercyjną drogą. Firma po prostu obserwuje, co się sprzedaje i jaka muzyka spełnia oczekiwania ludzi. Edyta nie chciała się na to zgodzić. Pewnie chodzi też o rodzaj muzyki, w tym o koncerty, rodzaj imprez, na których miała występować.
Rinke zdaje się w wywiadach mówił o pożegnaniu ze strażakami i powrocie do duzych koncertów. Oczywiście, że chciał zarobić, nie prowadzi Caritasu dla artystów, ale firmę, która ma dać jakiś zysk. Nie wydaje mi się by chciał wymusić na Edycie robienie taniej szopki byle zarobić, bo ona robi ją sama od dawna i bardziej już zaszkodzić by nie mogł.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Edyta w Rochstar Music & Management

Post autor: ja30 »

vanity, jakos ze strazakami jednak bylo a juz byla z nim. wiec bajeczki to on moze opowiadac dla dzieci z przedszkoda. jeszcze raz powtarzam edyta nigdy nie bedzie kukla dla innych. ciesze sie ze nie jest juz z nim. to klika on i kayah. stara milosc ...... to prawda :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Edyta w Rochstar Music & Management

Post autor: Himcio »

ja32 pisze:jakos ze strazakami jednak bylo a juz byla z nim
Ale te koncerty były jui chyba zakontraktowane za czasów Darka Krupy...
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Edyta w Rochstar Music & Management

Post autor: stinger »

ja32 nie rozumiem dlaczego od razu bojkotujesz Rinkiego i z góry ustalasz i wiesz,że to on był winny rozpadowi tego kontraktu?Nie wiem,masz jakieś swoje źródła bardziej pewne od zwykłych śmiertelników?Czy może wysnułeś od razu wizje z naciskiem na to,że Rinke zawinił?Tak naprawdę nikt z nas do końca nie wie i nie może być pewny dlaczego tak się stało,kto zawinił i z jakiej przyczyny.Może to wina Edyty,która jak pisze wielu ma trudny charakter?A może to wina Rochstaru,który jak napisałeś chciał iść komercyjną drogą?
Z biegiem czasu pewnie i to się ujawni.Ja teraz czekam na nowe plany Edyty i jakieś owoce tych planów.Z Kubiakiem,Kozyrą,Mają czy z kimkolwiek,byleby Edyta powróciła do nagrywania wspaniałych płyt,tras koncertowych i przebojów na skalę jej talentu,który w tych wszystkich tanich szołach się marnuje i byle Edycie było dobrze.Edyta trzymam kciuki!


Temat posprzątany - kilka ostatnich postów wylądowało w koszu.
Powodu chyba nie muszę podawać...
Natu$
Ostatnio zmieniony 31 gru 2009, 13:28 przez stinger, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta w Rochstar Music & Management

Post autor: DeathlySilence »

Natu$ :hejtam:
Matiz99 :650:
caterina78 pisze:
Piter pisze:To nie koniec świata, może początek czegoś innego, ciekawszego? To, że nie potrafili się dogadać, może nie być winą ani jej, ani jego. Ludzie zbyt łatwo dziś oceniają i wartościują, bez głębszego zastanowienia, przeanalizowania sytuacji, empatii.

Trzymam kciuki za Edytę - wszystkiego dobrego w nowym roku.

Zgadadzam się z wypowiedzią, dlatego ją cytuję, też jestem niepoprawną idealistką .... Tylko jedna mała uwaga, skąd tu nagle taki ton roszczeniowy, kim my jesteśmy, aby oczekiwać, żądać, sprowadzać Ją na ziemie, zapomnieliście, przecież Ona najpierw jest Człowiekiem, potem artystą, teraz podjeła takie decyzje i należy się szacnek wobec nich...
Nie, nIe, niE. Piter jest niepoprawnym idealistą. Ty jesteś co najwyżej niepoprawnie...
Tak, czy inaczej cytuję, wspieram i tym samym chronię wymierające "niepoprawne" gatunki wśród sympatyków MUZYKI, czy też samej Edyty.

Ton roszczeniowy? Raczej rozliczeniowy - na medialnie obiecanej wierzbie, nie ma gruszek. NIE tylko ich. Wierzby też nie ma! AFERA.

Jestem jednym z "Niepoprawnych", z licencją na niepoprawność.

To CAŁA prawda.
Rinke popełnił wielki błąd. Wszedł między Modę, a Edytę. Przerwał hipnotyczną więź, łączącą widza skupionego na pędzącej akcji w operze mydlanej. Edyta straciła kontakt z 40to calową plazmą, tym samym z "Modą na sukces". Akcja z zawrotną szybkością pogalopowała dalej - już bez Edyty. Prawda ta nie została wypuszczona do mediów, gdyż Edyta bała się, że opinia publiczna dokonałaby linczu na Rooyensie za tak haniebny występek. Wybaczyła mu już, ale nie na tyle, by kontynuować współpracę.

P.S. Skorzystałem z oficjalnie zaaprobowanej przez władzę emotikonki. Jakby przyszło komuś na myśl ukaranie mojej osoby za to, to radzę wpierw wycofać TAKOWĄ z listy dostępnych.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w Rochstar Music & Management

Post autor: Piter »

Co do poprawności, nie będę się wypowiadał. Ale idealistą nie jestem na bank. Chyba źle dobraliście słowo, chłopaki.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Edyta w Rochstar Music & Management

Post autor: pijej1 »

DeathlySilence pisze: Matiz99 :650:

P.S. Skorzystałem z oficjalnie zaaprobowanej przez władzę emotikonki. Jakby przyszło komuś na myśl ukaranie mojej osoby za to, to radzę wpierw wycofać TAKOWĄ z listy dostępnych.
Ja wyjdę z propozycją kolejnego ostrzeżenia dla DS-a. Za obrazę forumowicza plus drugie ostrzeżenie za ciągłe obrażanie forumowiczów na naszym forum fanów edyty górniak pomimo wcześniejszych dwóch ostrzeżeń!!!


Nie czuję się obrażony :P Macki (nawet najdłuższe) takiego DS-a tak wysoko nie sięgają.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2010, 17:42 przez pijej1, łącznie zmieniany 1 raz.
dominik
The story so far
The story so far
Posty: 552
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Lublin

Re: Edyta w Rochstar Music & Management

Post autor: dominik »

Tylko żeby Edyta kogoś szybko znalazła i zrobiła jubileusz ;(. Chyba, że znowu powie, że debiutowaa w 1991 :lol3:
ODPOWIEDZ