Edyta zrobiła sobie tatuaż?

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: E.K.G.

Post autor: Piter »

caterina78 pisze:Ty go nie musisz lubic , to jest tylko i wylacznie problem Edi i to co dla Niej oznacza , nam sie nie musi podobac, ale dla Edi widocznie ma duze znaczenie i przeslanie, jakie tylko Ona odczytuje w jego tresci ...
Caterina, uwielbiam Twoją mądrość. Twoje komentarze pełne uwielbienia dla Edyty zajeżdżają mi sekciarstwem, ale jest w nich pewien dojrzały dystans. No i wspomniana mądrość. Jesteś dobrym duchem tego forum. Pozdrawiam. :)

Myślę, że wypadałoby zapytać Edyty, dlaczego akurat taki tatuaż sobie chlasnęła i gdy już wyjaśni, dopiero zacząć się nabijać. A tak, po prostu nabijacie się z tego, co dla Was niezrozumiałe. Trochę jak ciemna masa. Jestem zdegustowany.

Ale też pozdrawiam.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: E.K.G.

Post autor: DeathlySilence »

Piter pisze:(...)jest w nich pewien dojrzały dystans.
Tak! Lubię go testować. Ostatnio pobiła rekord - dystans na miarę odległości jaka dzieli moje krzesło od toalety. Obrazek
Piter pisze:Jestem zdegustowany.
Będziemy musieli jakoś z tym żyć. ;( :D
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: E.K.G.

Post autor: caterina78 »

Ds , a Ty znowu musisz prowokowac, bardzo prosze , wiesz gdzie szukac moja osobe , zatem odsylam Cie na pw.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: E.K.G.

Post autor: DeathlySilence »

caterina78 pisze:Ds , a Ty znowu musisz prowokowac, bardzo prosze , wiesz gdzie szukac moja osobe , zatem odsylam Cie na pw.
:kwiatek: Świeżo ścięty. :)
Szybko dzisiaj reagujesz. :wink2:

Obrazek

:lol3:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: E.K.G.

Post autor: Marek »

caterina78 pisze:Ds , a Ty znowu musisz prowokowac, bardzo prosze , wiesz gdzie szukac moja osobe , zatem odsylam Cie na pw.
Ds odgrywa się swoimi wypowiedziami (krytycznymi) bo jego pomysł z "żartem" prima-aprilisowym nie wypalił. Wylewa ciągle swoją złość (chce robić wszystkim na przekór, czepia się Edyty i...).
Zostawmy to dziecko w spokoju. Nie warto się nim i jego wypowiedziami przejmować.
DeathlySilence pisze:Ostatnio pobiła rekord - dystans na miarę odległości jaka dzieli moje krzesło od toalety.
Edyta i tak jest lepsza od ciebie. Ty w swoim życiu (forumowym i ....) zrobiłeś postęp (owszem) ale wygląda to tak, jak wdrapanie się na kostkę zapachową z dna muszli klozetowej.


E.K.G - płyta pokryła się platyną dawno temu. Ciekawe ile sprzedano w sumie egzemplarzy tej wspaniałej płyty?

[ Dodano: 17-04-2011, 21:54 ]
DeathlySilence pisze:
caterina78 pisze:Ds , a Ty znowu musisz prowokowac, bardzo prosze , wiesz gdzie szukac moja osobe , zatem odsylam Cie na pw.
:kwiatek: Świeżo ścięty. :)
Szybko dzisiaj reagujesz. :wink2:

Obrazek

:lol3:
Sami widzicie... 8)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: E.K.G.

Post autor: Piter »

DeathlySilence pisze:
Piter pisze:Jestem zdegustowany.
Będziemy musieli jakoś z tym żyć. ;( :D
No pewnie że tak. Nie chciałbym, żeby moje zdegustowanie przełożyło się tu na falę samobójstw.

[ Dodano: 17-04-2011, 22:02 ]
DeathlySilence pisze:
Piter pisze:(...)jest w nich pewien dojrzały dystans.
Tak! Lubię go testować. Ostatnio pobiła rekord - dystans na miarę odległości jaka dzieli moje krzesło od toalety.
Współczuję.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: E.K.G.

Post autor: Kopaneek »

Piter pisze:Myślę, że wypadałoby zapytać Edyty, dlaczego akurat taki tatuaż sobie chlasnęła i gdy już wyjaśni, dopiero zacząć się nabijać.
Samo "chlaśnięcie" sobie daty w formie tatuażu jest śmieszne. Snując domysły, że maczała w tym swoje paluchy Sablewska - śmieszne podwójnie.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: E.K.G.

Post autor: Marek »

Kopaneek pisze:
Piter pisze:Myślę, że wypadałoby zapytać Edyty, dlaczego akurat taki tatuaż sobie chlasnęła i gdy już wyjaśni, dopiero zacząć się nabijać.
Samo "chlaśnięcie" sobie daty w formie tatuażu jest śmieszne. Snując domysły, że maczała w tym swoje paluchy Sablewska - śmieszne podwójnie.
Co wam przeszkadza ten tatuaż? Niech sobie robi tatuaże jakie tylko chce. Czepiacie się niepotrzebnie; na siłę.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: E.K.G.

Post autor: DeathlySilence »

Marek pisze:
caterina78 pisze:Ds , a Ty znowu musisz prowokowac, bardzo prosze , wiesz gdzie szukac moja osobe , zatem odsylam Cie na pw.
Ds odgrywa się swoimi wypowiedziami (krytycznymi) bo jego pomysł z "żartem" prima-aprilisowym nie wypalił. Wylewa ciągle swoją złość (chce robić wszystkim na przekór, czepia się Edyty i...).
Zostawmy to dziecko w spokoju. Nie warto się nim i jego wypowiedziami przejmować.
DeathlySilence pisze:Ostatnio pobiła rekord - dystans na miarę odległości jaka dzieli moje krzesło od toalety.
Edyta i tak jest lepsza od ciebie. Ty w swoim życiu (forumowym i ....) zrobiłeś postęp (owszem) ale wygląda to tak, jak wdrapanie się na kostkę zapachową z dna muszli klozetowej.
8P :bobo:

...tatuaże w moim sercu... wydostały się...
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2011, 22:15 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: E.K.G.

Post autor: Piter »

Kopaneek pisze:
Piter pisze:Myślę, że wypadałoby zapytać Edyty, dlaczego akurat taki tatuaż sobie chlasnęła i gdy już wyjaśni, dopiero zacząć się nabijać.
Samo "chlaśnięcie" sobie daty w formie tatuażu jest śmieszne. Snując domysły, że maczała w tym swoje paluchy Sablewska - śmieszne podwójnie.
Aha, może więc to różnica w poczuciu humoru.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: E.K.G.

Post autor: Mist »

Piter pisze: Kopaneek napisał/a:
Piter napisał/a:
Myślę, że wypadałoby zapytać Edyty, dlaczego akurat taki tatuaż sobie chlasnęła i gdy już wyjaśni, dopiero zacząć się nabijać.

Samo "chlaśnięcie" sobie daty w formie tatuażu jest śmieszne. Snując domysły, że maczała w tym swoje paluchy Sablewska - śmieszne podwójnie.

Aha, może więc to różnica w poczuciu humoru.
jak zwykle zaczepki personalne :beczy: Kazdy ma inne zdanie na temat tatuazu. Ja tez uwazam, ze tatuowanie dat to marny pomysl, ja za to lubie grawerowane pamiatki np na 30 urodziny mam pierscionek z bialego zlota a wsrodku wygrawerowane "believe" Jak sie znudzi mozna juz nie nosic a i wnuki beda cos z tego mialy! :D

Tatuaze Edyty to na 100% wplyw Sablewskiej. Ten na nadgarstku to chyba jakies postanowienie, Edyta mowila, z musi go miec przed oczami. Problem z tym ze nadejdzie czas ze z tego "wyrosnie" tatuaz stanie sie malo aktualny i bedzie miala inne cele. :d No ale to jej sprawa, duzo tego nie ma. :D



Co do EKG to najslabsza plyta w jej karierze. Fatalna produkcja. I ta dystrybucja.... Sama Edyta w wywiadzie sie przyznala, ze myla twarz zimna woda i biegla zmeczona do studia, zeby nagrywac. To straszne. Nie lubie sluchac tej plyty.
Auli
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:34
Ulubiony album: ****
Lokalizacja: Katowice/Warszawa

Re: E.K.G.

Post autor: Auli »

Mist pisze: Tatuaze Edyty to na 100% wplyw Sablewskiej.
a nieprawda! 8)
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: E.K.G.

Post autor: Fan25 »

Auli, gdzie Ty byłaś? Niektórzy tęsknią za Tobą. :wink2:
Wracaj do Nas TERAZ TU. :)
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: E.K.G.

Post autor: milencia1992-mk »

Fan25 pisze:Wracaj do Nas TERAZ TU.
Myślisz, że stąd wychodziła? :D Monitoring pełna parą, prawie jak Kinga.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: E.K.G.

Post autor: Mist »

Auli pisze:a nieprawda!
no przeciez nie napisalam ze Sablewska ja do tego namowila! ale Edyta zobaczyla je u Mai i pogadaly sobie o metafizycznej mocy jakie one posiadaja i jak pomagaja "naprowadzac sie" w zyciu i Edyta tez zapragnela takie miec :D dobra teoria ? :lol3:

Czesc Auli od afery oswiadczeniowej prawie Cie tu nie ma!! :P


Dyskusja nt tatuażów mile widziana, lecz w stosownym wątku: KLIK . Przeniesienie postów na dzień dzisiejszy nie jest możliwe ze względu na wielkość tematu.

Matiz.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2011, 14:08 przez Mist, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ