Ci zli fani Edyty z forum

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Mist »

Postanowilam zalozyc temat - moze nie trafiony, moze wyladuje w koszu :hellobaby:

To naprawde przykre, ze Edyta zle o nas mysli. (Ciekawe co to za video, ktorym Kopannek nie chce sie podzielic? teraz pewnie jest obrazony na maksa za komentarze o torbie z Zary i nie ma co liczyc, zeby sie z forumowiczami podzielil.. :P )


Bo tak naprawde nawet najwieksi krytykanci (w tym ja!) zycza jej jak najlepiej. TAK!!! :)
Gdyby nas nie obchodzila nie zagladalibysmy tu tak czesto komentujac jej zycie i jej kariere.

Ja osobiscie jezeli cos krytykuje to jest jej medialny wizerunek a nie osoba, ktora sie za nim kryje. Byc moze czasem to nie jest jasne ale przeciez innaczej byc nie moze, prawdziwa Edyte z krwi i kosci spotkalam tylko raz! Nie znam jej motywow ani nie mam przed soba wszystkich faktow, zeby bylo inaczej. To co widze i komentuje to obraz jaki sie pojawia, jaki sama Edyta sobie tworzy, jaki media jej tworza i inne osoby opowiadajac o niej.

Wiem wiem znajda sie tacy, ktorzy mysla, ze ludzie przychodza tu po to zeby wylewac zloc i wlasne frustrcje... a wybrali sobie Edyte bo to latwy obiekt do bicia. Moze tacy sa, nie wiem w moim przypadku to g***** prawda!! (Na frustracje zyciowe - biegam 6km 3 razy w tyg! ) Gdybym chciala po prostu wylewac zloc (to argument tych co juz nie maja argumetow) to zalozylabm sobie blog albo znajac siebie sama wybralabym sie do terapeuty. Szkoda zycia, zeby sie samemu ze soba meczyc!!

Moj umysl jednak nie pozwala bezkrytycznie przyjmwac wszystkiego jak leci i jeszcze calowac po raczkach i swiecic oczami i byc tak "lojalna" ze az groteksowa.

Tak naprawde Ci co sa blisko Edyty malo sie wypowiadaja. Nie dziwie sie!! jest to malo wygodna sytuacja zwlaszcza w obliczu spraw kontrowersyjnych :D

Edyta jest artysta tak chaotycznym.... ze trudno w sobie znalesc taka cierpliwosc, zeby sie z tym pogodzic a jednoczesnie byc bombardowanym kolejnymi prywatnymi sensacjami.


W sumie to nie wiem co chcialam powiedziec. Moze, ze nie jestesmy tacy zli jak sie moze wydawac? :D

AAAA i jeszcze jedno: za 10 lat wstawie tu zdjecie swoich zmarszczek :ha: zobaczycie, ze beda to zmarszczki z usmiechania a nie z powodu wiecznie wrednego wyrazu twarzy!! :d

Ogolne zadowolenie z zycia, nie wylacza racjonalnego funkcjonowania mojego umyslu......
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: rav33 »

...po co wasze swary głupie, wnet i tak zginiemy w zupie...
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Matiz99 »

I co teraz tutaj się będziecie obrzucać błotem? Mist, brakuje Ci tego? Jeżeli tak będzie oczywiście temat wyląduje w koszu.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Piter »

Matiz, weź najlepiej sam się wyrzuć.

Mist, o co chodzi? Edyta znowu powiedziała o nas źle?
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Matiz99 »

Piter, zacznij od siebie bo widać nie jesteś w temacie a zabierasz głos :wink2:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Piter »

Masz rację. Usuń proszę mój poprzedni post. Już nie chce mi się dyskutować, idę się powiesić. Pa!
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Meg »

Mist, ten post czyta się tak jakby był Twoim takim wytłumaczeniem, rozliczeniem się z przeszłością i z tego dlaczego jeździcie po Edycie...
Moim zdaniem jest to temat do kosza, po co ktoś ma się tłumaczyć z tego jak myśli, co myśli i jak odbiera wszelakie sytuacje związane z Edytą.
Fajnie że na forum jest dużo różnorodności, natomiast jest też dużo chamstwa, jadu i nieprawidłowych sądów, wyciągniętych na podstawie jakiś bezsensownych doniesień...

Jestem tutaj już parę dobrych lat... też miałam swoje lepsze gorsze dni, jednak przywiązanie do tego forum i do ludzi którzy tu są powoduje że zawsze się wraca...

Więcej empatii i P&L g:D
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Mist »

Matiz99 pisze:I co teraz tutaj się będziecie obrzucać błotem? Mist, brakuje Ci tego? Jeżeli tak będzie oczywiście temat wyląduje w koszu.
wez sie polej woda Matiz99 o co Ci chodzi? Przeciez wyraznie widac ze temat pokojowy :lol:
Piter pisze:Mist, o co chodzi? Edyta znowu powiedziała o nas źle?
Byly spekulacje, ze Edyta nie spotkala sie z '"fanami z forum" po tym jak jej Marcin powiedzial. I Kopaneek wylecial z tym ze ma nagranie na video wypowiedz Edyty o forum...
Meg pisze:czyta się tak jakby był Twoim takim wytłumaczeniem, rozliczeniem się z przeszłością i z tego dlaczego jeździcie po Edycie...
tak wlasnie jest Meg. Bo mam juz dosc nalepek, ze skoro krytykuje to robie to dlatego, zeby sie na kogos "wyrz***** jadem czy takimi tam. Jesli krytykuje to dlatego, ze mi mozg dziala.
LoveEdyta czy jak jej tam zostala zjechana, ze ma czelnosc krytykowac Edyte na forum a potem smyk za barierke buzi buzi ohh i ahh :D
No ja tez gdybym miala okazje dostac od Edyty autograf to bym z niej skorzystala, bo cenie ja za jej muzyke, a to ze ja krytykuje czasami nie odbiera mi prawa chodzenia do niej na koncerty i zamienienia z nia paru slow jak jest okazja :P

a teraz Matizku99 mozesz juz skasowac temat, chodzilo o to zeby wyprostowac troche opinie o tym forum ale to chyba nie wyjdzie.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Meg »

Mist pisze:chodzilo o to zeby wyprostowac troche opinie o tym forum ale to chyba nie wyjdzie.
Mist, nie przejmuj się tym Ci którzy mają otwarty umysł zrozumieją, Ci którzy maja klapki na oczach niestety nie... życie :P
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Matiz99 »

Mist pisze:chodzilo o to zeby wyprostowac troche opinie o tym forum ale to chyba nie wyjdzie.
Wyprostować opinie mogą tylko użytkownicy którzy tworzą nasze forum przestając wywoływać takie akcje jak po ostatnim koncercie :P
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Kopaneek »

Kiedyś na czacie napisałem DS-owi, że każdy na forum jest dla Edyty i każdemu zależy na jej dobru. Każdy okazuje to w inny sposób ale cel jest wspólny. Co innego, że prawdopodobnie Edyta nie przyjmuje żadnej krytyki... Jednak na forum dosyć często pisze się rzeczy, których pisać się nie powinno, są przejawem zwykłego chamstwa.
Mist pisze:LoveEdyta czy jak jej tam zostala zjechana, ze ma czelnosc krytykowac Edyte na forum a potem smyk za barierke buzi buzi ohh i ahh
Wiesz, wylewanie pomyj to nie krytyka.

I nie strzeliłem żadnego focha, już na pewno nie o to, co ten ktoś napisał. Nie ruszają mnie takie teksty. Jeśli już, to zniesmaczył mnie brak reakcji ze strony innych, jak by ich to bawiło.
Matiz99 pisze:Wyprostować opinie mogą tylko użytkownicy którzy tworzą nasze forum przestając wywoływać takie akcje jak po ostatnim koncercie
Proszę, rozwiń to.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Mist »

Meg pisze:Mist, nie przejmuj się tym Ci którzy mają otwarty umysł zrozumieją, Ci którzy maja klapki na oczach niestety nie... życie
100% racja Meg :)
Matiz99 pisze:Wyprostować opinie mogą tylko użytkownicy którzy tworzą nasze forum przestając wywoływać takie akcje jak po ostatnim koncercie
to juz dotyczy zawisci i nienawisci poszczegolnych jednostek miedzy soba. Mi chodzilo o Edyte i o to jakie to forum wysyla sygnaly o niej w przestrzen wirtualna, ktora przeciez dobrze wiemy, ze wszyscy zainteresowani tematem czytaja :P
Kopaneek pisze:I nie strzeliłem żadnego focha, już na pewno nie o to, co ten ktoś napisał. Nie ruszają mnie takie teksty. Jeśli już, to zniesmaczył mnie brak reakcji ze strony innych, jak by ich to bawiło.
Jezeli nie masz focha to podziel sie tym V!

Co do komentarza to bylo smieszne chociaz nie fair! :D taka prawda, jetem pewna ze tamten kolega przesadzil. Ja tam nie mam nic przeciwko duzym facetom :D Poza tym Twoja rozmiarowka to Twoja prywatna sprawa oczywiscie :wink2:
Kopaneek pisze:Wiesz, wylewanie pomyj to nie krytyka
kazda krytyke mozna nazwac pomyjami jakby sie uprzec... Poza tym bedac tak blisko Edyty moze to zmienic jej postrzeganie. Ja nie widze absolutnie nic zlego, ze sie spotkala z Edyta. To dziecinne zazdroscic sobie spotkania z idolka? bo komus sie udalo a komus innemu nie... matko... beda inne koncerty, inne okazje!!
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: LaFidelite »

To, że Edyta nie lubi jakiejkolwiek krytyki to co innego.
Faktem jest natomiast, że na tym forum można by znaleźć masę wypowiedzi z których chamstwo aż kipi. To niedopuszczalne i nie powinno być tolerowane na jakichkolwiek portalach/forach, a co dopiero na forum EG.
To nie czas na zasłanianie się dobrymi chęciami.
Można wyrażać swoją opinię, krytykować. Po to jest forum dyskusyjne.
Wydaje mi się jednak, że ( w większości) dorośli, dojrzali ludzie są w stanie nie przekraczać przy tym granicy kultury.
Każdego z nas różne sytuacje i zdarzenia często irytują, ale może warto postawić się na miejscu Edyty. Nie byłoby Wam przykro gdybyście czytali o sobie takie opinie?
Jeśli ktoś czuje się źle w związku ze swoim zachowaniem, to może najzwyczajniej nalezy starać się je zmienić, a nie tłumaczyć się forumowiczom :wink2:
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: milencia1992-mk »

Meg pisze:jeździcie po Edycie...
jeżdziMY => jeżeli już chciałaś napisać....
Mist pisze:Kopaneek napisał/a:
I nie strzeliłem żadnego focha, już na pewno nie o to, co ten ktoś napisał. Nie ruszają mnie takie teksty. Jeśli już, to zniesmaczył mnie brak reakcji ze strony innych, jak by ich to bawiło.


Jezeli nie masz focha to podziel sie tym V!
:lol3: :lol3: :lol3:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Ci zli fani Edyty z forum

Post autor: Piter »

Nie podoba mi się takie zachowanie Edyty. Ale nie wiem też, czemu tak się zachowuje. Mogę się domyślać, ale ponieważ pewności mieć nie będę, porzucam to.
Być może między Edytą, a ludźmi dochodzi czasem do czegoś w rodzaju luki komunikacyjnej? A może ma jednak trochę racji? Są osoby, które złośliwymi tekstami karmią swoje ego. Czy jednak nie wypadałoby spojrzeć na nie wyrozumiale? Jak na chorych czy upośledzonych?

Nie znoszę lizidupstwa, tak samo jak malkontenctwa. Od jakiegoś czasu staram się pisać tu takie opinie, które mógłbym powiedzieć Edycie prosto w oczy. Żebym też mógł bez skrępowania spojrzeć Edycie w oczy. Krytyka uzasadniona, z szacunkiem.

Trochę mnie zastanawia, czemu Kopaneek ustawił się w opozycji do "złej fanki" Mist? Doznał błogosławienia z rąk Edyty i stał się innym człowiekiem?
...Ale być może pomyliłem jego posty z postami innych forumowiczów.
ODPOWIEDZ