Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Nie wiem co sądzić, jak byłam na koncercie to uważałam, że ta kobieta zasługuje na wszystko co najlepsze. Jak budują nas doświadczenia życiowe trudno powiedzieć, każdego inaczej, bo każdy jest inny. Mateusz wchodząc w związek z Edytą mógł przewidzieć koniec obserwując Edyty drogę. Co jest prawdą co kłamstwem tylko Edyta wie.
Jest śliczna utalentowana trudno się dziwić, że postrzega siebie trochę inaczej niż inni. Na żywo wygląda ślicznie, śpiewa również magicznie. Tak czy siak trudno się dziwić, że chce ułożyć sobie życie. Natomiast jak ktoś tutaj kiedyś napisał, ona chyba nie nie umie żyć bez mediów, być może na tej linii pozostał między nimi dysonans. Szkoda, bardzo szkoda.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Frytka »

Edyta chyba po prostu nie potrafi tworzyć z ludźmi trwałych relacji. Schemat się powtarza - zakochanie, wielkie deklaracje, nagłe rozstanie, wywiad dla jaszczembia i post na insta, ze nigdy więcej miłości. Jednak jeśli jej to pasuje i daje chociaż jakieś drobne bodźce do pracy twórczej, jeśli można to tak nazwać, to co nam do tego. Niech się zakochuje i odkochuje.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Myślę, że ten chłopak nie był dla niej, a jego postawa ja rozczarowała. Jeśli prawda jest to, co przedostało się do prasy, to był on od niej tak odległy jak ziemia od księżyca, to nie mogło się zatem udać. Niestety ktoś, kto jest z Edyta, nie może mieć na tyle wybujalego ego, żeby stawiać jej ultimatum czy jakieś wymagania, nawet jeśli miałoby to słuszne podłoże, bo to oznacza krytykę jej postawy, a takie coś nigdy nie kończyło się dobrze dla zwiazku, o czym moglismy się przekonać już od czasów Krupy, a potem Schramma, aktora Williama, a teraz pana hotelarza. Nie wiem tylko kto i po co to upublicznia do prasy. Tak czy inaczej współczuję Edycie kolejnego rozczarowania, jest tak, jak kiedyś powiedziała, że wszyscy kiedyś odejdą, a muzyka pozostanie. Oby nagrała jeszcze te obiecana płytę z materiałem z koncertu.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Publiczna składka na dach słynny dach z reklamą wydania Playboya. Wizyta nagrywana , relacja na Fb...

Co o tym myślicie ?
Szanowni Państwo,

Obserwując głośne komentarze zarówno Mediów jak i moich Fanów zdecydowałam zająć stanowisko, w temacie... billboardu z moim wizerunkiem na stodole.

Dlatego wyłącznie, aby nie pozostawić nazbyt wiele pola do interpretacji wykorzystania mojego wizerunku w Gminie Machnice, postanowiłam sprawdzić osobiście, kto spogląda nań ze swojej kuchni..

Na podwórku przywitała Nas uśmiechnięta i bardzo gościnna Pani Barbara, która opowiedziała nam historię pomysłu na powstanie tej oryginalnej dekoracji..

Gospodarstwo, na którym stoi budynek było kilkakrotnie niszczone przez pożar, oraz częste powodzie. Brak funduszy spowodował łapanie się każdego, kreatywnego pomysłu na przysłonięcie powstałych zniszczeń.

Pod prawdziwym urokiem skromnej Pani Basi, Jej syna, córki, która poczęstowała nas swoimi wypiekami, a także w imię pamięci zmarłego męża Pani Barbary, zapragnęłam im pomóc.

Kochani, jeśli chcielibyście się przyłączyć i pomóc tej wspaniałej i skromnej rodzinie położyć Nowy Dach, damy im wspólnie najpiękniejszy prezent, którego nie mają już przez długie lata - uczucia bezpieczeństwa.
Pomóżmy wszyscy Pani Basi ♥️❗

https://zrzutka.pl/5sjwtu
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Frytka »

Często krytykuje Edytę za jej wpisy na fb, ale tym razem uważam, ze należy jej się duży plus. Nawiązanie do poprzedniego oświadczenia według mnie mistrzowskie. Świetna inicjatywa, a dystans to podstawa :PP
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

To samo dali na IG. Mam mieszane uczucia, trochę działanie pod publiczkę. Ciekawe kto na to wpadł, może asystent, on taki rozrywkowy. :roll: Pewnie jedna gaza Edyty podarowana w skrytości serca wystarczyłaby na remont tego domu oraz inne potrzebne rzeczy dla tej rodziny. Ale wtedy nie pisaliby o tym na portalach.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Dobi »

A mi się taka akcja podoba, napiszę o tym zaraz na forumowym FB, może akurat ktoś się dorzuci :d

Zastanawia mnie tylko kto pisał opis tej zbiórki?
Nowy dach dla Rodziny. Wiele lat temu w domu był pożar i do dnia dzisiejszego nie zdołano jego wyremontować.
Wygląda jak słabe tłumaczenie z Google Tłumacza :ha: :P
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Ta cala historia z przyjazdem do tej wsi jest w ogole bardzo komiczna. Edyta wystroila sie jak choinka na swieta, zeby poznac wielbiciela, a tutaj przywitala ja starsza pani, ktora moglaby byc jej matka. :lol: Oj, Edka, Edka. ;)
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Frytka »

Steffie pisze:Ta cala historia z przyjazdem do tej wsi jest w ogole bardzo komiczna. Edyta wystroila sie jak choinka na swieta, zeby poznac wielbiciela, a tutaj przywitala ja starsza pani, ktora moglaby byc jej matka. :lol: Oj, Edka, Edka. ;)
Nie przesadzałabym - płaszcz w kratę i żółta czapka to jakiś strasznie ekstrawagancki strój? Według mnie wyszło zabawnie, a co do zbiórki - Edyta wcale nie musiała tego robić. Ktoś tu nie tak dawno burzył się, ze :edi: nie bierze udziału w akcjach charytatywnych i nie słychać o jej filantropijnych działaniach - a wiec proszę. Myśle, ze będzie to duża pomoc dla tych ludzi, a raczej o to głównie w tym wszystkim chodzi. :)
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Madziaa »

Też uważam, że akcja zabawna i pozytywna. Nie szukajmy dziury w całym. Niech pomaga jak może. Każdy przykład pomagania innym jest dobry
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Frytka pisze:Nie przesadzałabym - płaszcz w kratę i żółta czapka to jakiś strasznie ekstrawagancki strój?
On nie jest ekstrawagandzki tylko komiczny. ;)
Frytka pisze:Ktoś tu nie tak dawno burzył się, ze :edi: nie bierze udziału w akcjach charytatywnych i nie słychać o jej filantropijnych działaniach - a wiec proszę. Myśle, ze będzie to duża pomoc dla tych ludzi, a raczej o to głównie w tym wszystkim chodzi. :)
Ta, jasne, ze kazda pomoc moze sie przydac, tylko nie podoba mi sie, ze dzieki tej akcji teraz cala Polska wie, ze tych ludzi nie stac na remont budynku, wiec uzywaja jakiegos starego plakatu EG, zeby ukryc niedociagniecia. Mogla jednak troche dyskretniej im pomoc. :?
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Edzia w ogóle powinna wzorem Dowborki robić programy typu Nasz Nowy Dom. Emocjom i łzom nie byłoby końca, a po cudownych renowacjach, dobra wróżka Edyta dopytywałaby się: "Kochani, podoba się wam? Jesteście szczęśliwi?.. Niech te ściany już nigdy nie oglądają waszych łez, kochani, bądźcie bezpieczni." :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Sam pomysł na zbiórkę pieniędzy jest fajny i naprawdę godny pochwały. Edyta jest osobą publiczną o statusie gwiazdy, więc promowanie działań charytatywnych jest w zasadzie wpisane w jej zawód. Ona daje tym samym dobry przykład. Zresztą wszystkie polskie piosenkarki, aktorki, prezenterki od czasu do czasu wykorzystują swoje media społecznościowe do pomocy innym - i chyba prym wiedzie tutaj Doda.

A co do "oświadczenia" o rozstaniu z Zalewskim, to cóż... Ono było trochę śmieszne. Bo Edyta stale opowiada w śniadaniówkach, w "Fakcie" i "Super Expressie" o swoim życiu prywatnym, a teraz "zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich Mediów o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych". :lol3:
O tym, że Edyta rozstała się z Mateuszem, jako pierwszy napisał Pudelek 20 listopada. Przez 10 dni trwały spekulacje, czy to na pewno rozstanie, czy może jednak nie, aż w końcu 30 listopada Edyta potwierdziła, że "zmuszona była kilka tygodni temu zakończyć związek". Mogła to zrobić od razu, ale specjalnie odczekała te 10 dni, by jeszcze bardziej podsycić zainteresowanie tabloidów i portali plotkarskich. Mogła też tak sformułować ten komunikat, by nie wiadomo było, kto kogo zostawił, ale jednak chciała, by wyszło, że to właśnie ona podjęła decyzję o rozstaniu. :hellobaby:
Zalewski raczej też nie jest winy. Sam fakt, że jakiś czas temu wypowiedział się na temat ewentualnych zaręczyn z Edytą dla "Twojego Imperium", nie świadczy o nim zbyt dobrze. No i :edi: nie była jego pierwszą znaną partnerką - podobno wcześniej spotykał się z trenerką fitness i prezenterką 4FUN.TV, Mileną Krawczyńską znaną jako Siostra ADiHD. Tak więc wydaje mi się, że on miał trochę parcie na szkło...

I jeszcze jedno - czy Diwa się w końcu nauczy do jasnej cholery, że zaimki dzierżawcze i osobowe typu "nasz", "nas" piszemy małą literą w przeciwieństwie do zaimków typu "Wasz", "Was"? ;-) Najwyraźniej ona jeszcze nie spotkała na drodze swojego rozwoju kogoś mądrego, kto by jej to wytłumaczył. :PP
Pisownia form grzecznościowych:
http://www.rjp.pan.pl/index.php?option= ... Itemid=145
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Michael »

Widzę, że praca nad nową płytą wre :lol:.
Edyta zawsze znajdzie 101 powodów by nie zajmować się tworzeniem muzyki :roll:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Po zakończeniu trasy okaże się, że "chłopaki" mają liczne zobowiązania zawodowe i Edi nie może się z nimi zgrać, może uda się jesienią i na wiosnę 2020 coś wyjdzie przy okazji 30-lecia obecności na scenie :edi:
ODPOWIEDZ