Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

wracamtuznów pisze:
endeven pisze:
No właśnie, logiczne. To może czas najwyższy się do tego przyłożyć.
Skoro przykłada się na tyle, że efekty wystarczają jej na ciągła podróże i możliwość ,,ciągłego" odpoczynku, który jest tu jej tak wytykany, to znaczy, że przykłada się wystarczająco :wink:
Uważałam bym z takimi wpisami bo ryzykujesz łatką wrednej osoby ;) ;) taki żarcik :lol3: :PP
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Pawel »

endeven pisze:Napisałem co myślę o tym wspaniałym jubileuszu. Nie musisz się zagadzać przecież.
Skrytykowanie tego, że wokalistka woli iść w dniu 25 lecia swojej najważniejszej kultowej płyty do skrajnego prawicowca i snuć tam swoje filozofie,
Rety, dajcie spokój z tym jubileuszem, co tu świętować? Że najbardziej oklepana płyta świata wychodzi na białym winylu? Ile można słuchać tej płyty? Kolejne 25 lat?
Płyta z pięcoma nowymi piosenkami oraz zlepek znanych wcześniej np. jej portret, nie opuszczaj mnie, kasztany (COVERY), szyby, litania (METRO)

Kiedy słyszę "To nie ja" to przewracam oczami, podobnie z Dotykiem, owszem, to pierwsza płyta, wspomnienia piękne, ale repertuar jest już tak oklepany, niektórzy chyba tkwią cały czas w latach 90. :roll:
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

spot_me pisze:Niestety nie moze zagrac ta sama karta co Podsiadlo i Nosowska i zakazac im grania swych utworow bo zwyczajnie jej i tak tam nie graja :ha:
Ale mogłaby się wypowiedzieć nt. Trójki, skoro już podejmuje tematy społeczne. Nacisnęła na odcisk PiSowi poprzez Szumowskiego, więc niech by szła za ciosem. Albo choć wsparła Niedźwiedzkiego.
Ale oczywiście wszystko co związane z muzyką to nietykane...

Dodano po 3 minutach 7 sekundach:
endeven pisze: Skrytykowanie tego, że wokalistka woli iść w dniu 25 lecia swojej najważniejszej kultowej płyty do skrajnego prawicowca i snuć tam swoje filozofie, zamiast oddać część energii muzyce tego dnia i więzi z fanami jest moim zdaniem zdrowym objawem. Nastepna okazja takiego jubileuszu nieprędko.
Do teraz nie mogę pojąć tylko tego, że będąc w rozgłośni nie zeszła na temat muzyki, nawiązując do 25-lecia. Mało - idąc w deal, że puszczą Dotyk przed czy po wywiadzie... Best auto-manager ever
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: pijej1 »

Pawel pisze: Rety, dajcie spokój z tym jubileuszem, co tu świętować? Że najbardziej oklepana płyta świata wychodzi na białym winylu? Ile można słuchać tej płyty? Kolejne 25 lat?
Płyta z pięcoma nowymi piosenkami oraz zlepek znanych wcześniej np. jej portret, nie opuszczaj mnie, kasztany (COVERY), szyby, litania (METRO)
Otóż to zawsze to powtarzam, ze to tak serio epka z coverami!
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Edyta nie nagrywa płyt, ponieważ na tym nie zarobi, ale już na zasiadaniu w talent show tak. Natomiast ona sama o sobie opowiada jaka to nie jest pracowita po prostu tytan, jaka kreatywna (nawiasem mówiąc nie znam jej żadnej interesującej kreacji). Opowiada, że całe swoje życie oddała muzyce, ale efektów brak. Przez 30 lat nie wypracowała sobie zespołu zaufanych muzyków. Pomieszkuje kątem u przypadkowych ludzi. Ciągle stawia na nieodpowiednich ludzi, którzy ją oszukują. Coś tu jest nie halo. Dorosła osoba bierze odpowiedzialność za swoje życie. Jeśli tutaj coś krytykujemy to tylko tyle, że to co opowiada nie koreluje z faktami. Ma prawo do własnego życia, na własnych zasadach, ale niech nie opowiada bzdur. Niezależnie od krytyki nikt nie odmawia Edycie talentu, wrażliwości muzycznej. Jak się słucha jej koncertu akustycznego to są ciary. Wybaczam wszystko, ale jak udziela kolejnego wywiadu czar pryska :(. To nie my fani udzielamy tych wywiadów, tylko Edi. :!: :edi:
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

IgaAga pisze:Edyta nie nagrywa płyt, ponieważ na tym nie zarobi, ale już na zasiadaniu w talent show tak. Natomiast ona sama o sobie opowiada jaka to nie jest pracowita po prostu tytan, jaka kreatywna (nawiasem mówiąc nie znam jej żadnej interesującej kreacji). Opowiada, że całe swoje życie oddała muzyce, ale efektów brak. Przez 30 lat nie wypracowała sobie zespołu zaufanych muzyków. Pomieszkuje kątem u przypadkowych ludzi. Ciągle stawia na nieodpowiednich ludzi, którzy ją oszukują. Coś tu jest nie halo. Dorosła osoba bierze odpowiedzialność za swoje życie. Jeśli tutaj coś krytykujemy to tylko tyle, że to co opowiada nie koreluje z faktami. Ma prawo do własnego życia, na własnych zasadach, ale niech nie opowiada bzdur. Niezależnie od krytyki nikt nie odmawia Edycie talentu, wrażliwości muzycznej. Jak się słucha jej koncertu akustycznego to są ciary. Wybaczam wszystko, ale jak udziela kolejnego wywiadu czar pryska :(. To nie my fani udzielamy tych wywiadów, tylko Edi. :!: :edi:
Myślę, że tu w części mogą działać dwie rzeczy. Po pierwsze ona mówi swoje subiektywne odczucia, obiektywnie może przy innych artystach nie być tytanem pracy ale sama tak czuje wiec tak mówi. A druga rzecz to przysłowie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, tak wiec nam tez może się sporo wydawać a będąc na jej miejscu moglibyśmy zmienić zdanie. Co nie zmienia faktu, ze w zestawieniu z innymi artystami i ilością ich działań muzycznych te wypowiedzi mogą razić.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Osobiście przeszkadza mi niespójność Edyty wypowiedzi z rzeczywistością, tylko tyle :(. Katarzyna kiedyś byłam na spotkaniu motywacyjnym, gdzie trenerka w najtańszych pozaciąganych rajstopach z popękaną torebką z derki, próbowała nas namówić na biznes i roztaczała wizję bogactwa, niestety nie była dla mnie wiarygodna.
Uważam, że o człowieku świadczą czyny, a nie słowa.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

Rozumiem, dlatego np. staram się tonować emocje związane z jej pracą nad nową płytą bo wolę się pozytywnie zaskoczyć wydaniem i zawartością niż wyliczać dni i zostać z niczym.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

tomek7 pisze:Skoro taki minister jak Szumowski sam odnosi się do wypowiedzi celebrytki - jak ja co niektórzy nazywają; skoro największa celebrytka wśród dziennikarzy - KKP - sugeruje psychiatrę - to co Edyta ma siedzieć cicho???
Niech pisze co uważa !!! Ostatni wpis zmiażdżył gogusia który kłamie w żywe oczy Polakom. I w dodatku ta afera z jego bratem ... Obrzydliwość.
W moim odczuciu, zmiażdżył Edytę, odsłonił jej brak profesjonalizmu. Ten post jest słaby językowo. Pisany na kolanie. Pokazuje braki w wiedzy autora.
Myślę też, ze nikt nikogo do szczepien zmuszał nie będzie. Pytanie tylko, czy wpuszczą ją do Stanów, jeśli nie będzie zaszczepiona. Tak, jak i teraz, są kraje, które wymagają żółtych książeczek. I wtedy chciałbym zobaczyć, na co się zdecyduje.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Virtual Tom »

Piter pisze:Pytanie tylko, czy wpuszczą ją do Stanów, jeśli nie będzie zaszczepiona.
O tym samym pomyślałem, cóż zawsze zostaje jej Meksyk :kijem:
Mama wyraźnie pod wpływem wypranego ideologicznie mózgu syna.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

Pamiętajmy, że jeszcze jest Tajlandia, która też może nie chcieć gościć naszej niezaszczepionej antyglobalistki przepuszczającej w USA i Azji kasę zarobioną na chałturach w Polsce :ha:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Katarzynaa pisze:Myślę, że tu w części mogą działać dwie rzeczy. Po pierwsze ona mówi swoje subiektywne odczucia, obiektywnie może przy innych artystach nie być tytanem pracy ale sama tak czuje wiec tak mówi. A druga rzecz to przysłowie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, tak wiec nam tez może się sporo wydawać a będąc na jej miejscu moglibyśmy zmienić zdanie. Co nie zmienia faktu, ze w zestawieniu z innymi artystami i ilością ich działań muzycznych te wypowiedzi mogą razić.
Tylko że Edyta powinna chyba mieć porównanie nie tylko z innymi, ale też z samą sobą sprzed lat. Za czasów "Metra" występowała niemal codziennie, później po Eurowizji też jako muzyk pracowała bardzo, bardzo intensywnie, i wtedy nie powtarzała co chwilę, że pracuje bez wytchnienia, że ma maratony, że musi teraz kilka miesięcy przeznaczyć na regenerację itd. Na przykład w 2002 udzieliła wywiadu dla "Nowej Trybuny Opolskiej" i jest tutaj na początku fragment:
Po dwunastu latach od pierwszego występu na festiwalu przyszedł czas na recital.
Tak naprawdę to nie jest recital, zaśpiewam tylko cztery piosenki, ale rzeczywiście od debiutu to będzie mój najdłuższy występ w Opolu.
Dzisiejsza Edyta odpowiedziałaby już w innym stylu: "Będę miała dłuższy recital, zaśpiewam aż cztery piosenki". :PP
I Edyta jest jedyną znaną mi piosenkarką, która w celu przekonania fanów, że ciężko pracuje, powołuje się na występy zamknięte. W ostatnim livie na Instagramie powiedziała, że przez ostatnie 2 lata miała 4 trasy koncertowe: trasę akustyczną, trasę na 100-lecie banku i dwie trasy letnie. Dla odmiany Beata Kozidrak w ogóle w wywiadach czy w swoich mediach społecznościowych nie wspomina o trasie dla PKO BP, bo po co miałaby się chwalić, że śpiewała na koncertach, na które fani nie mogli się dostać? :)
U Edyty jest nie tylko ogromny rozdźwięk między jej czynami a słowami, ale też jej wypowiedzi przeczą sobie nawzajem. Ona od lat jest skoncentrowana na byciu gwiazdą show-biznesu, widać, że bardzo chce, by o niej pisano, a muzyka jest na dalekim, nawet nie drugim planie. Edyta nie pozwala o sobie zapomnieć, zaskakuje, ale nie muzycznie - stąd wizyta u Roli i stąd ten kuriozalny i naszpikowany złośliwostkami "list otwarty" do ministra zdrowia. Nie przepadam za Szumowskim, faktycznie kilka jego wypowiedzi i działań z ostatnich miesięcy podważa jego wiarygodność, ale to nie zmienia faktu, że on jest fachowcem w swojej dziedzinie i już w wieku zaledwie 37 lat został doktorem habilitowanym. Edyta z jednej strony często podkreśla wartość mądrości, a z drugiej - publicznie poucza profesora nauk medycznych, gdzie sama skończyła tylko podstawówkę, a wiedzę o szczepionkach i globalistach czerpie z propagandowych filmików na YouTube. :roll:

Edycie i wszystkim innym przekonanym o przymusie przyjmowania szczepionki robionej w pośpiechu, niewystarczająco przebadanej, poleciłbym poniższy artykuł.
Dopuszczenie do obrotu i monitorowanie bezpieczeństwa szczepionek w Polsce i Unii Europejskiej:
-> https://www.mp.pl/szczepienia/artykuly/ ... 5aB3MPk85Q
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: To co najlepsze »

A Edyta znowu ciągnie temat o szczepionkach....na fb.
Podoba mi się stwierdzenie "Drodzy Rodacy...", acz kolwiek ta deklaracja, że nie zaszczepi siebie i syna ...GRATULACJE. Choć niepotrzebnie Boga nazywa Najświętszą Energią...infantylne i pretensjonalne.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Nie widze tego listu u niej na fb. Natomiast mozna dzis przeczytac jego fragmenty na wszystkich mozliwych portalach informacyjnych i niestety jest to jeszcze wiekszy odlot divy niz wczesniej w programie na zywo. Nie wiadomo czy sie smiac czyz plakac, a pod artykulami znow wojna (polsko polska) miedzy tymi za szczepieniem dzieci i tymi przeciw.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

List Edyty odczytany podczas IV Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień
Szanowni Państwo,

Kochani Rodacy

Podstawowym, obowiązującym we Wszechświecie prawem poza grawitacją, jest Miłość. Miłość, czyli Życie. Życie - czyli witalność, piękno, szczęście, rozwój, równowaga, oddanie, delikatność i szacunek wobec drugiego Człowieka.

A także rozwaga, balans i sprawiedliwość. Wzajemne wsparcie, wiara i zaufanie. Zaufanie - czyli poczucie bezpieczeństwa. I dziś, bardziej niż kiedykolwiek dotąd, zasługuje na to i potrzebuje tego - każdy z Nas.

Wszystko, co jest przeciwieństwem Miłości, w szczególności agresja, kłamstwo, strach, destrukcja czy przymus - nie ma uzasadnienia w istocie życia na Ziemi.

Żaden Człowiek, powtarzam - żaden Człowiek nie ma prawa Boskiego.
Nie ma wiec prawa forsować, ani odbierać poczucia godności i pięknej wartości człowieczeństwa.

Nie ma także prawa ograniczać Jego rozwoju, czy dezaktywować jego potencjału. Nie ma bowiem prawa odebrać wolnej Jego woli, nadanej przez Najświętszą Energię Wszelkiego Stworzenia, czyli BOGA.

Kierujmy wszystkie idee Miłością - nie chciwością. Nie kłamstwem. Nie agresją wobec istoty ludzkiej. Nie matematyką! głodem kontroli i decyzyjności za inne istoty Ludzkie.

Jestem bardzo dumna, że w Naszym pięknym kraju jest aż tylu świadomych, inteligentnych, mądrych, dobrych, pracowitych i wrażliwych ludzi.

Ufam, że będzie Nas coraz więcej. Żyjmy jak najmądrzej i bezpiecznie, w spełnieniu i zdrowiu. Bądźmy przykładem i odwagą także dla zastraszonych.

Z Poważaniem i z Miłością -

Nie wyrażam zgody na przymusowe zaszczepienie mnie lub mojego Syna przeciwko Covid-19.

Edyta Górniak
ODPOWIEDZ