Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Edyta Górniak pisze:Kochani Moi,

Oczyszczanie się Świata z przestarzałych i schorowanych struktur to trudny proces. Każdy z nas ma dziś potężną, odpowiedzialną rolę w uzdrowieniu siebie, a poprzez to całego Naszego Świata

Liczy się każda myśl, każde dobra intencja, każda mądra decyzja. Przebudzajcie się Kochani, jesteśmy świadkami i uczestnikami wielkiej Transformacji

Już dziś tworzymy naszą przyszłość. Od teraz.
Zastanówcie się w jakim Świecie chcecie żyć i napiszcie swoje najodważniejsze i najpiękniejsze wyobrażenia

Z chęcią przeczytam...
Ja chciałabym, abyśmy dla czystej komunikacji między sobą przestali używać tele-wizji - tele-fonu, a w zamian zaczęli używać i rozwijać tele-patię

Abyśmy odbudowali ekosystem, który zniszczyliśmy

A Wy ..?

Proszę wyższe siły Wszechświata o wsparcie dla Ducha Ziemi i całej Ludzkości

Edyta Górniak
Dalszy ciąg odwyku od nowoczesnych sposobów komunikacji. Edyta odpływa w rejony nieznane nawet największym fantastom. Piękne hasła, tylko czy nie zupełnie odrealnione i w gruncie rzeczy niebiezpieczne dla tak kruchej konstrukcji psychicznej? Nie nabijam się a martwię...
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Robik »

Flux pisze:
Edyta Górniak pisze:Kochani Moi,

Oczyszczanie się Świata z przestarzałych i schorowanych struktur to trudny proces. Każdy z nas ma dziś potężną, odpowiedzialną rolę w uzdrowieniu siebie, a poprzez to całego Naszego Świata

Liczy się każda myśl, każde dobra intencja, każda mądra decyzja. Przebudzajcie się Kochani, jesteśmy świadkami i uczestnikami wielkiej Transformacji

Już dziś tworzymy naszą przyszłość. Od teraz.
Zastanówcie się w jakim Świecie chcecie żyć i napiszcie swoje najodważniejsze i najpiękniejsze wyobrażenia

Z chęcią przeczytam...
Ja chciałabym, abyśmy dla czystej komunikacji między sobą przestali używać tele-wizji - tele-fonu, a w zamian zaczęli używać i rozwijać tele-patię

Abyśmy odbudowali ekosystem, który zniszczyliśmy

A Wy ..?

Proszę wyższe siły Wszechświata o wsparcie dla Ducha Ziemi i całej Ludzkości

Edyta Górniak
Dalszy ciąg odwyku od nowoczesnych sposobów komunikacji. Edyta odpływa w rejony nieznane nawet największym fantastom. Piękne hasła, tylko czy nie zupełnie odrealnione i w gruncie rzeczy niebiezpieczne dla tak kruchej konstrukcji psychicznej? Nie nabijam się a martwię...
A miała być cisza. Obiecanki-cacanki :(.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Angie29 »

Uśmiałem się z tych tekstów kochani. Dzięki za poprawę nastroju hihi
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: lordarek1 »

Ten nieskończenie piękny, stary Świat rozpada się na Naszych oczach. Co myśmy wszyscy sobie wzajemnie zrobili... (?)
Czy możemy jeszcze samych siebie ocalić ?
Mieliśmy 2.000 lat na zrozumienie, czym jest istota życia, czym jest Dusza Ziemi, która pozwala nam tu żyć i czym w człowieku jest Miłość.
Mieliśmy tyle czasu na zrozumienie, że tylko język Miłości i łagodności może cokolwiek uleczyć, cokolwiek zbudować i ochronić.
Jeśli historia się powtórzy znaczy to, że niczego się nie nauczyliśmy i rozpoczniemy ten sam proces samozniszczenia i samozagłady, jaki znamy z historii Naszych Przodków.
Nie chodzi o to, aby być biernym i uległym lecz o to, aby zrozumieć, że Cud dokonać może się wyłącznie wtedy, kiedy staniemy w obronie Źródła dobra i Miłości. W innym wypadku, to Nie Bóg stanie przy Naszym ramieniu, lecz ktoś inny... A wtedy nastanie koniec człowieka w człowieku
Wciąż powtarzamy te same błędy. My, ludzie inteligentni, mądrzy, pracowici, kreatywni i wrażliwi, którzy dostaliśmy Wolną Wolę nadal nie pojmujemy czym jest. Nadal nie potrafimy właściwie z niej korzystać. Żaden z Nas.
...
Nie róbmy kolejny raz rzeczy, które będą nieodwracalne, których będziemy żałować my i których będą żałować Nasze dzieci.
Proszę o to wszystkich manifestujących. Proszę także Naszą Policję i Wojsko Polskie całym sercem matki i kobiety pamiętajcie, że ślubowaliście bronić Narodu i jego Obywateli. Stańmy Wszyscy po stronie bezpiecznej przyszłości. Siłą jesteśmy tylko w Jedności Kochani Ludzie
Wirus nienawiści może Nas rozdzielić i pochłonąć po stokroć więcej ofiar, niż jakakolwiek bakteria.
Tylko najczystsze myśli, słowa i czyny mogą ukształtować Nowy, piękny, czysty wymiar ewolucyjny, dla całej Naszej cywilizacji
(...)
Wyobraźmy sobie jak potężną siłę utworzymy, jeśli dokonamy świadomej transformacji Naszego gniewu, żalu, niezgody, bólu i złości - odmieniając to na dobroć, łagodność i Miłość, którymi w istocie jesteśmy! Każdy z Nas! Właśnie to jest najpotężniejszy wyraz buntu, jaki możemy utworzyć i wyrazić.
Tak, ten rok odsłonił i nadal odsłania cienie wszystkich aspektów, które wymagają dialogu, głębszego zrozumienia zagadnień, uzdrowienia, ustanowienia i przyjęcia nowych struktur. Bezpiecznych i nikogo nie krzywdzących. Nie ma dziś wątku, który w całości pozostaje czysty. Wszystko wymaga przemiany i uzdrowienia. To jest czas generalnych porządków, przebudowy i odbudowy. Agresja jednak nie ma mocy takich rzeczy dokonać.

(...)
Kto komu chce sprzedać Duszę człowieka ? ..
Odwieczna walka... Być może jesteśmy uczestnikami największej walki Dobra ze złym w calej historii Świata.
Dostaliśmy więc szansę na przebudzenie w Nas Boga Miłości, nie na przebudzenie nienawiści.
To jest pułapka Kochani Ludzie. To jest test dla Naszego człowieczeństwa.
Być może już ostatni
Z Miłością do każdego z Was
Edyta Górniak
DrzewkoBonsai
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: POLSKA

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: DrzewkoBonsai »

Witajcie,

Pisze po raz pierwszy..... Mam nadzieje, że czytelnie i przystępnie. Inspiracja sa wypowiedzi Edyty, które śledzę od dawna. .. Myślę, że to, co zawierają linki ponizej tłumaczy sposób rozumowania Edyty. Moim zdaniem nie warto z niej się nabijać. Jej wypowiedzi zdradzają wiedzę o związkach występujących między dzwiękiem, wibracją a intencją. Linki poniżej unaoczniają to. Taką mam nadzieję.
Sprawdzcie proszę sami.

https://virgobooks.pl/blog/jak-mi%C5%82 ... wkins-n313

https://www.youtube.com/watch?v=c0S2fWeHZII
https://www.youtube.com/watch?v=BIjHZmjnaIE
https://www.youtube.com/watch?v=mBjp6wZGQ9U&t=367s
https://www.youtube.com/watch?v=tFAcYruShow
https://www.youtube.com/watch?v=Moz82i89JAw&t=198s
https://www.youtube.com/watch?v=KyJ9Dyqhfgc

Czy nie wygląda to znajomo? Moim zdaniem Edyta nie jest fantastką. Idzie tropem podnoszenia świadomości, niszczenia ego.... Czasem wygląda to grosteskowo, czasem dziwnie, ale prawdopodobnie dla ludzi, którzy się nie wczytują w literaturę fachową. Hawkins był mega terapeutą. A terapeuci czerpią często ze światopoglądu buddyjskiego.....

Edyta chce, żebyśmy kierowali się dobrymi intencjami, rozliczyli się z gniewem, jaki nosimy.
Gniew jest bardzo silną emocją zdolną do wywołania sporów. Gniew może być jednak nie tylko destrukcyjny. Może zmusić do rozwiązywania problemów, do sięgnięcia po rozwiązania zapobiegające eskalacji konfliktu.
Jutro jest moment pełni, w którym wszystko będziemy odczuwać intensywniej. Dlatego ona cjce, zebyśmy zachowali przytomność umysłu i nie dali się prowokacjom. Gdybyśmy jeszcze mieli pozytywne nastawienie i dobre intencje, to wygenerowalibyśmy atmosfere sprzyjajacą rozwiązaniom pokojowym konfliktów.

https://podroze.se.pl/swiat/ciekawostki ... C4%85dzano.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: betka »

Ależ my wszyscy jesteśmy cyniczni. Czy to kwestia lat czy znak czasów?
Chcąc być uczciwą muszę przyznać, że jeśli przeczytać słowa Edyty bez uprzedzeń, bez ironii to są one czystą prawdą. Wrócę do nich i przemyślę raz jeszcze.
Refleksja jest ważna a coraz jej mniej.

W ostatnich dniach szczególnie wstrząsnął mną jeden materiał informacyjny. Dotyczył on morderstwa we Francji w imię Allaha. Na koniec tego materiału pokazano płaczącą kobietę, która mówiła "....wokół jest tyle nienawiści, proszę, przestańcie nas zabijać". Wokół jest tyle nienawiści.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

Niestety Francuzi maja w kraju to co maja przez swoja poprawnosc polityczna. Niestety tzw wolnosc religijna zwykle sie tak konczy, teraz w PL tez moze sie zaczac dziac podobnie, np mocherowe baby beda polowac na mlode, ktora chca legalnej aborcji...tylko taki przyklad. Obawiam sie ze na fanatyzm nie ma lekarstwa, a on zawsze wynika z glupoty...

Co do naszego podworka to rozumiem, ze laski strajkuja i chca tej aborcji i zupelnie im nie staje na drodze do tego, jednak one w tym samym czasie tez sa towarem przetargowym politycznych rozgrywek...niestety...obu stron prawej i lewej, a aborcja jest tylko marchewka na kiju dla tych biednych pelnych strachu, dziewczyn, i wydaje mi sie, ze Edyta tez jest tego swiadoma, stad taki post.

btw Edyta zbliza sie do wieku przekwitania i bedzie miala teraz swoje fazy, troche prawdy w tym, co mowi, a troche fantazji, nie zapominajcie, ze Edi nie jest wyksztalcona i nauka w sensie science nie jest dla niej autorytetem, bo jej po prostu nie zna i raczej nie zainteresuje sie nia nigdy, poza tym jest artystka, a oni zwykle nie sa intelektualistami, i nie szkodzi, nie kazdy musi znac wszystko :edi:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marrcino »

Na fejsie pod ostatnim postem już 1,4 tys komentarzy 8)
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

DrzewkoBonsai pisze:Edyta chce, żebyśmy kierowali się dobrymi intencjami, rozliczyli się z gniewem, jaki nosimy.
Gniew jest bardzo silną emocją zdolną do wywołania sporów. Gniew może być jednak nie tylko destrukcyjny. Może zmusić do rozwiązywania problemów, do sięgnięcia po rozwiązania zapobiegające eskalacji konfliktu.
Przeciez to jest dokladny opis charakteru Gorniak. Nikt w polskim showbiz nie ma w sobie tyle gniewu co ona. Przeczytaj nawet jej dzisiejszy tekst do Gessler sugerujacy, ze brak jej inteligencji? Albo ten slynny Live mowiacy ze tylko ona i jej wierni fani sa ''normalni''. W generowaniu konfliktow jest tez po prostu mistrzynia.

Dodano po 15 minutach :
Marrcino pisze:Na fejsie pod ostatnim postem już 1,4 tys komentarzy
Kolejna zarwana przez Edyte noc by je przeczytac. Uzaleznila sie od neta i zamiast muzyka wypelnia czas czytaniem bzdur. Nie ma nawet czasu by jesc - ''burczy jej w brzuchu'' wiec zjada ''kilka ciasteczek''. No bo przeciez kto ma jej ugotowac ....
DrzewkoBonsai
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: POLSKA

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: DrzewkoBonsai »

lena7 pisze:
DrzewkoBonsai pisze:Edyta chce, żebyśmy kierowali się dobrymi intencjami, rozliczyli się z gniewem, jaki nosimy.
Gniew jest bardzo silną emocją zdolną do wywołania sporów. Gniew może być jednak nie tylko destrukcyjny. Może zmusić do rozwiązywania problemów, do sięgnięcia po rozwiązania zapobiegające eskalacji konfliktu.
Przeciez to jest dokladny opis charakteru Gorniak. Nikt w polskim showbiz nie ma w sobie tyle gniewu co ona. Przeczytaj nawet jej dzisiejszy tekst do Gessler sugerujacy, ze brak jej inteligencji? Albo ten slynny Live mowiacy ze tylko ona i jej wierni fani sa ''normalni''. W generowaniu konfliktow jest tez po prostu mistrzynia.
Edyta ma zaburzoną osobowośc. Niech pracuje nad soba. Widze, co robi. Nie mam czasu pisac obszerniej.....
W sobote, jesli nie bedzie po przyslowiowej musztardzie, napisze wiecej. Tam jest dużo wypartych emocji u niej. Aczkolwiek doceniam, że potrafiła byc samokrytyczna. Mam to szczescie, że musze się przygotowac do zajec - jutro mam 8 do 18 ciurkiem zajecia.... Bez przygotowania zmajstruje piekna klape. Wiec jesli w sobote bedzie jeszcze o czym pisac, to dorzucie szerszy kontekst. Uwazam, że ludzie po których sie jezdzi staja sie bardziej agresywni niz ustawa przewiduje. U Edyty widzę mnostwo niekonsekwencji, palete zachowań z DSM-IV, ale tez widze kilka rzeczy, które sa in plus.
StormsOfSilence
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 18 lis 2016, 15:12
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: StormsOfSilence »

Edyta przemówiła:
Rok absurdów, manipulacji i rozpadu wszystkiego co znaliśmy. Rok utraty zdrowia i rok utraty Duszy. Gdzie się zatrzymamy, jeśli człowiek zaledwie nabiera rozpędu w agresji ...?

Świat nie powinien być jednolity. Ale nie powinien także być poróżniony w takim sensie, jak się to na Naszych oczach objawia.

Jestem zaskoczona medialną manipulacją moich wypowiedzi. Poruszyłam wiele wątków i zagadnień, także tych globalnie trudnych wcale nie mniej, niż sam covid. Poruszyłam je nie w telewizji ogólnopolskiej, lecz na prywatnym, zamkniętym kanale.

Czy opinie muszą być jednolite ? Nie. Czy kiedykolwiek były ? Nie.
Niezależnie jednak - absurdalnym i brutalnym przekłamaniem jest mielona wulgarnie informacja, jako bym powiedziała, że ludzie Nie chorują, a w szpitalach jedynie udają ich manekiny. Fałsz bez litości

Nie wypowiedziałam słów, że ludzie nie chorują lub że wirusy nie istnieją. Istnieją. Lecz nie zgadzam się z obrazem - „Epidemii i Zagłady Świata” jaki agresywnie jest kierowany dla Naszych oczu. To nie mniej niż sam virus odbiera ludziom wiarę w ich zdrowie i wiarę w przetrwanie w tym fatalnym! roku.

Nie porusza się tematów uzdrowień, a jest ich ogrom. Dlaczego ?? Dlaczego nikt głośno z przekonaniem i troskà nie nawołuje do chorych - Kochani, pokonamy to wspólnie! Nie poddajemy się! Zamiast tego w sieci jest masa filmów z różnych krajów, ukazujących, jak powstają na zlecenia „sceny grozy”, które mają uwiarygodnić dla Naszych oczu ZAGŁADĘ dla wszystkich. Nagrywają to sami aktorzy, pokazują kontrakty z opisem postać w roli pt. „pacjent covid” i pokazują proces charakteryzacji. Ja także nie dowierzałam! kiedy w sieci to zobaczyłam. Po co ?? Mało tragedii Nas dzisiaj otacza ?

Uważam, że ludzie masowo chorują także dlatego, że oglądając takie sceny boją żyć! Bo nie mają warunków uwierzyć, że pokonają chorobę. Miliony ludzi pokonywało nawet nowotwory. Udało im się bo uwierzyli, że się uda. Medycyna to jedno, ale również siła Ducha czyni cuda. O tym mówią od lat sami lekarze medycyny, ale także filozofia, psychologia i wszystkie religie Świata. To właśnie tę wiarę ludziom się dziś brutalnie odbiera, co jest dokładnym przeciwieństwem Troski o Zdrowie. 
I o TEJ manipulacji człowiekiem i jego bezpieczeństwie mówiłam - wy barany bezmyślne jeden z drugim, „koledzy” z branży szukający widoczności i poklasku dla odwagi za chamstwo. 

Nagradzam Was więc owacjami na stojąco.
Ale nazwisk tu nie wspomnę, bo sobie na tę przyjemność nie zasłużyliście. Oddałam je za to w ręce Pełnomocników Prawnych. 

Rozumiem potrzebę „kolegów” wypuszczenia ciśnienia, które nagromadziło się po wielu trudnych wydarzeniach w tym roku. Ale w takich trudnych czasach mówić językiem nienawiści ??
Naprawdę ...?

Poza wszystkim, pomijając wszelkie zagadnienia - Jeśli ktoś mówi do mnie, pozostawiam sobie wybór, jak chce jego słowa odebrać. Nie uważam, że ktoś Zmusza mnie do przyjęcia ich za uniwersalną prawdę. Pozna ją tylko historia, czyli czas. Do tego momentu możemy wszyscy tylko zgadywać.

Choć żałosne debaty „kolegów” to i tak Nie o stan faktyczny wątków się oparły.
Puste w próżne

I jak ten Miłościwy Bóg ma ratować Człowieka, jeśli ten pokazuje, że nie jest wart ocalenia, bo się odczłowieczył.

Z ukłonem dla
Przebudzonych i Prawdziwych

Edyta Górniak
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0850125643
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

Wlasciwie ladnie to ujela. Ona jest pelna sprzecznosci w komunikowaniu sie. Nie wiem co mam o niej myslec.
Ciekawe czy faktycznie wszyscy od Fiolki, przez byla menadzerke az po Mlynarska dostana wezwania sadowe :lol3:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Ten wpis jest bardziej dosadny i widać, że ją ubodło dość mocno, tak po ludzku dotknęło. Jestem w stanie zrozumieć jej reakcję, ale naprawdę powinna uważać na ton swoich wypowiedzi i zwroty typu "świetliste dusze", "przebudzeni i prawdziwi" i tym podobne. Również powinna dać jej do myślenia skala tego odzewu. To nie jedna osoba bije pianę, bo ma jakąś zadrę z przeszłości lub odreagowuje trudny rok. Edyta na swojej drodze zdeptała wiele osób i to jest coś, czego nie przyjmuje do wiadomości, że można tak jej osobę odbierać. Nigdy nie szuka winy w sobie i własnej postawie, że tak jest postrzegana. Nie można walczyć z całym światem.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Dopiero co napisałem na innej zakładce, że powinna przeprosić, a tu widzę wpis. Myślę BRAWO. Ale gdy czytam zwrot do kolegów po fachu "barany jedne", to znów jestem w szoku, że przecież słowa pisane można przemyśleć...
A w drugiej kwestii Flux ma rację - możliwe jest, że kiedyś taka była, a ostatnie lata faktycznie nie, tyle że nie zauważa, iż oni o dawnej Edycie piszą. Wystarczyło to podkreślić w oświadczeniu, że co oni o mnie dziś mogą wiedzieć...
Tak czy inaczej Młynarskiej pozew się nalezy.
Pytanie - dlaczego naprawdę nikt ze środowiska nie staje w jej obronie odnośnie współpracy? Choćby Dream team?
P.S. No i proszę na co z oświadczenia zwracają uwagę tabloidy - na "baranów jednych" - jest nielubiana, więc nikt nie skupi się na oświadczeniu, które raczej jest OK. Skupią się na tych chamskich, niepotrzebnych słowach (wbrew Jej filozofii), czyli autopogrążania ciąg dalszy:
https://www.pomponik.pl/plotki/news-edy ... Id,4852499
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Michael »

Pomijając zbyt kolokwialny język oświadczenia, to cieszę się, że zostało ono wydane przez Edytę. Okazało się, że jednak nie ma ze sobą problemów w sferze psychicznej. Szkoda tylko, że nie przewidziała konsekwencji publicznego poruszania tematów wywołujących skrajne emocje.
Środowisko artystów przeżywa od marca dosyć trudne chwile, większość z nich nie może wykonywać swojej pracy, a w związku z tym zarabiać. Nie każdy tak, jak Edyta może zarabiać na samym nazwisku. Ludzie są już zmęczeni i sfrustrowani przedłużającymi się restrykcjami. Być może to było w znacznym stopniu powodem ataku na Edytę.
ODPOWIEDZ