Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Mona. »

Nowy wpis od Edi :D
Edyta Górniak pisze:Cześć Kochani,

Jak się czujecie ?

Dziś na Forum - http://e-gorniak.com/forum/index.php - czytam Waszą radość z powodu premiery KOTKA.
Ucieszona Waszymi optymistycznymi komentarzami zadzwoniłam, do "mojego Kota" i mówię, że mam najbardziej zwariowanych, ukochanych i niemożliwych Fanów na
Świecie! A On mi na to: Jaka Artystka - tacy Fani.

Innymi słowy pasujemy do siebie :) Wiedziałam o tym rzecz jasna, ale co innego mieć potwierdzenie obserwatora z boku, no nie ?

Myślę o Was ciepło. Oddaje w Wasze ręce kolejne, niepublikowane dotąd foty - z Madery/OTR/KOTKA.

Nie poddawajcie się pogodzie. Taki czas roku jest idealny na gorącą czekoladę pod kocem i ulubiony film DVD.
Na spotkanie w gronie kilku osób, przy których dobrze się czujecie. Na skrable. Na sen. Na książkę.
Na przytulenie.

A zatem, Przytulam Was wirtualnie.

Edi
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

:):) jaka interaktywność , mua mua, pozdrawiamy!! :edi: , w sumie edytko jak wariujemy internetowo to wariujmy na całego, zakładaj konto na naszym forum!! , admini dadzą ci specjalny tytuł i podpisik :595: :czytaj:
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Meg »

Mona. pisze:Nowy wpis od Edi :D
Edyta Górniak pisze:Cześć Kochani,

Jak się czujecie ?

Dziś na Forum - http://e-gorniak.com/forum/index.php - czytam Waszą radość z powodu premiery KOTKA.
Ucieszona Waszymi optymistycznymi komentarzami zadzwoniłam, do "mojego Kota" i mówię, że mam najbardziej zwariowanych, ukochanych i niemożliwych Fanów na
Świecie! A On mi na to: Jaka Artystka - tacy Fani.

Innymi słowy pasujemy do siebie :) Wiedziałam o tym rzecz jasna, ale co innego mieć potwierdzenie obserwatora z boku, no nie ?

Myślę o Was ciepło. Oddaje w Wasze ręce kolejne, niepublikowane dotąd foty - z Madery/OTR/KOTKA.

Nie poddawajcie się pogodzie. Taki czas roku jest idealny na gorącą czekoladę pod kocem i ulubiony film DVD.
Na spotkanie w gronie kilku osób, przy których dobrze się czujecie. Na skrable. Na sen. Na książkę.
Na przytulenie.

A zatem, Przytulam Was wirtualnie.

Edi
No i właśnie o takie wpisy mi chodziło... oby ich więcej.
Dzięki Edyto :D Przytulamy :kiss3:
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: aftershave »

No i jak tu jej nie kochać :) wiem wiem..mało wymagający jestem :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Aro »

Jestem zaskoczony, że wpisy dodawane są tak często. Ciekawe po jakim czasie się znudzi. :P No i pewnie te wpisy ktoś za nią dodaje. Powinna troszkę się pobawić i nauczyć sama dodawać statusy. :P Fajnie, że czyta... ;)
Ostatnio zmieniony 19 lis 2011, 9:21 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Meg »

Aro pisze:No i pewnie te wpisy ktoś za nią dodaje. Powinna troszkę się pobawić i nauczyć sama dodawać dodawać statusy.
Nie no bez przesady... Edyta nie jest upośledzona, wątpię żeby ktoś ją wyręczał.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Aro »

Meg pisze: Nie no bez przesady... Edyta nie jest upośledzona, wątpię żeby ktoś ją wyręczał.
Ktoś gdzieś napisał, że nie będzie tego sama robiła. :P
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Phealer33 »

Aro pisze:
Meg pisze: Nie no bez przesady... Edyta nie jest upośledzona, wątpię żeby ktoś ją wyręczał.
Ktoś gdzieś napisał, że nie będzie tego sama robiła. :P
Ciekawie gdzieś to przeczytał. 8P Od początku była mowa o tym, że Edyta sama będzie prowadziła tego facebooka. Mówiła o tym na spotkaniu z fanami po DDTVN i w wywiadzie dla tego programu.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Aro »

W takim razie coś źle zrozumiałem. Byłem przekonany, że ktoś ma dodawać te wpisy i mają pojawiać się tylko od czasu do czasu. Jest inaczej. I dobrze. :)
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Charlie »

A ja czekam na wpis: "Dzisiaj w studio nagrywałam... kończyłam.... ulepszałam.. zamknęłam materiał na płytę! :D" może jakieś opowieści co się dzieje? Bo na razie to wychodzi na to, że Edyta czyta forum i siedzi na fb ^^ jeszcze się uzależni od nas :P
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Matiz99 »

Przecież Edyta w wywiadzie dla plejady mówiła że będzie sama dodawać wpisy :P To mi się podoba :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Aro »

Matiz99 pisze:Przecież Edyta w wywiadzie dla plejady mówiła że będzie sama dodawać wpisy
Oglądałem tylko pierwszą część. Nuudy.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: vanity »

caroolek26 pisze:A ja czekam na wpis: "Dzisiaj w studio nagrywałam... kończyłam.... ulepszałam.. zamknęłam materiał na płytę! " może jakieś opowieści co się dzieje? Bo na razie to wychodzi na to, że Edyta czyta forum i siedzi na fb jeszcze się uzależni od nas
To samo cisnęło mi się na usta. Takie gadanie o niczym. Jest jeden konkret o tym, że przeczytała komentarze na forum, ale przecież nie od dziś wiadomo, że tu zagląda i czasem coś czyta, więc co to za news? z resztą niech przytoczy wypowiedzi ludzi w ogóle - jak oni reagują, a nie tylko fani. Obawiam się, że z uwagi na nowość tego urządzenia w jej życiu (podobnie było z www) będzie często coś się zmieniać (z tekstami o niczym) po czym Fb się znudzi i....
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: abcd »

vanity pisze:
caroolek26 pisze:A ja czekam na wpis: "Dzisiaj w studio nagrywałam... kończyłam.... ulepszałam.. zamknęłam materiał na płytę! " może jakieś opowieści co się dzieje? Bo na razie to wychodzi na to, że Edyta czyta forum i siedzi na fb jeszcze się uzależni od nas
To samo cisnęło mi się na usta. Takie gadanie o niczym. Jest jeden konkret o tym, że przeczytała komentarze na forum, ale przecież nie od dziś wiadomo, że tu zagląda i czasem coś czyta, więc co to za news? z resztą niech przytoczy wypowiedzi ludzi w ogóle - jak oni reagują, a nie tylko fani. Obawiam się, że z uwagi na nowość tego urządzenia w jej życiu (podobnie było z www) będzie często coś się zmieniać (z tekstami o niczym) po czym Fb się znudzi i....

Edyta powiedziała, że o poczynaniach artystyczych będzie informować na stronie, natomiast na facebooku będzie wyrażać swoje myśli i opinie dotyczące innych spraw 8P
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

abcd pisze:Edyta powiedziała, że o poczynaniach artystyczych będzie informować na stronie, natomiast na facebooku będzie wyrażać swoje myśli i opinie dotyczące innych spraw
Na spotkaniu powiedziała, że na FB chce dzielić się znami refleksjami życiowymi. Czy jakoś tak. 8P
ODPOWIEDZ