Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

A co tam się działo na tej grupie, co spotkało się z krytyką?

Sam komentarz Sowy pozostawia wiele do życzenia...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

To jest profesjonalna ekipa.
Fanka4
Hope for us
Hope for us
Posty: 25
Rejestracja: 03 sty 2019, 15:45
Ulubiona piosenka: Król
Lokalizacja: Poznań

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Fanka4 »

Edi napisała bardzo wzruszający post na fb ;( <3
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Znam lekarstwo na smutki Edyty - wystarczy koncertować raz, dwa razy w miesiącu, to wtedy nie będzie takich smutków i rozdarcia. ;)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

:edi: udostępniła na swoim koncie przemowę noblowską Tokarczuk:

"Czułość jest najskromniejszą formą miłości". Olga Tokarczuk
https://youtu.be/VvZAXL28K2E
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: lordarek1 »

Kochani Moi...

Wasza Miłość, oddanie, zaufanie i przywiązanie od 30 lat jest dla mnie jednym z największych Błogosławieństw, jakich doświadczam. Nie ma dla mnie chyba nic piękniejszego, niż odwzajemniona bliskość i zgodność Dusz. I właśnie to czuję niemal codziennie..

Chce żebyście wiedzieli, że myślę o Was i czuję Was każdego dnia. Każdego. Czuję Wasze wsparcie dla mnie, ale także czuję Wasze lęki, zagubienie i codzienne zmagania. Martwię się. Ale ufam, że każdy z Nas ma własną drogę i każdy uczy się ją przebyć tak, jak pozwoli mu wiara, odwaga i Anielskie wsparcie.
Mnie jest raźniej, bo od dawna nadajecie kierunek i sens mojemu życiu. Więc mam dodatkowe bezpieczeństwo.

Dziękuję Wam za to całym moim sercem. Całym życiem. To dzięki Wam odnajduję siłę, by tyle lat jako kobieta trwać w brutalnym i bezwzględnym show-biznesie.

Oddałam 30 lat mojego czasu tu na ziemi dla ludzi. Dla sztuki. Dla Muzyki, Magii. Dla Waszej radości. Dla Naszej wspólnej radości. Dla bliskości, umocnienia i uzdrowienia trudnych etapów Naszych życiowych doświadczeń. Waszych, ale i moich także.

Jestem Wdzięczna♥
Prawdziwie, głęboko, ale i też zwyczajnie po ludzku. Dziękuję, za wspólnych 30 lat ..
Ale i równie mocno za każde Serce, które dołączyło do Nas później.

Pierwszy raz od bardzo dawna podarowałam czas tylko samej sobie.
Uczę się być dla siebie łagodna. To bardzo dla mnie trudne. Uczę się nie stresować organizmu. Nie żyć w rytm palpitacji serca. Jeść spokojnie, spać pełne noce i budzić się z radością, że jestem silniejsza, niż wczoraj.
Jeśli ktoś z Was przechodzi podobny czas samoregeneracji i uzdrowienia, piszcie o tym.

Przytulam z wdzięcznością i radością, że swoje miejsce w moim sercu ma aż tylu ludzi. To nie matematyka. To Magia ..


Wasza Edi
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: rav33 »

Liczyłem na końcu na jakąś petardę... a tu nic...
tylko emocjonalnie przeintelektualizowane pitu-pitu, czyli jak zwykle.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Szybciej książka powstanie z jej internetowych wpisów, niż nowa płyta...
Awatar użytkownika
Stukus
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 08 lis 2018, 1:29
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Stukus »

Czy ktoś z Was może mi przetłumaczyć ten wpis na język polski? Czy tylko ja mam wrażenie, że to wszystko już było? Liczyłem na to, że :edi: mnie czymś zaskoczy...a tu przeczytałem wpis i nawet nie pamiętam co czytałem :beczy:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Może lepiej niech nie wspomina o płycie, dopóki jej nie ma w ręku.
Też to czytałem i już nie pamiętam o czym. Zupełnie jak wrzuty jednego z moderatorów . :lol3:
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Angie29 »

Co wy chcecie Edi się oczyszcza, uwalnia, doznaje nowej samej siebie i zapewne będzie nowa płyta spokojnie spokojnie czuje to w nosie... Będzie The Best of 30 lat. To będzie hit :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Pawel »

Oczyszczenie trwa u niej pół życia, głodne kawałki o spokoju ciała, duszy, równowadze, modlitwie. Nic za tym nie idzie. Edyta lubi wakacje i odpoczynek. Najchętniej pojechałaby do końca życia na wakacje All inclusive i leżała na hamaku całymi dniami dumając nad swoim losem. Taka jej natura. Jest leniwa i choćby wmawiała ile ma rzeczy do zrobienia to nikt już w to nie wierzy.
A to nie ten termin, nie ten czas, nie ten moment, nieudane współprace x 20, ma dużego pecha. Nawet płyta "My" zbiegła się ze śmiercią Whitney :( Zawsze pod górkę.
W tym czasie inne wschodzące gwiazdy wydały po kilka płyt np Sarsa 3, Margaret 4
Oczyszczała się już też przez piosenki, nawet jedną tak nazwała na cześć tego rytuału.
Liczyłem na końcu posta na WIELKIE BUM. A tu jak zawsze rozmyśla nad swoim życiem ;)
No cóż, lata lecą, głos się zmienia, płyty jak nie było tak nie ma, zanim się obejrzy będzie obchodziła 50 lecie.
Szkoda.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Angie29 »

Mało tego ma na to kasę z programów typu My Way czy Agent. Gdyby telewizja ja olewała to musiałaby niestety zakasac rękawy i wydać płytę i koncertować a tak ma w du.. TO wszystko bo dostaje kasę z tv... Taka jest prawda trochę jej podciąć budżety i od razu inna śpiewka. A tak niestety ciągle rozpieszczaja Edytkę ponieważ to Diva lat 90 tych i trzeba płacić miliony. Wtedy ma na ciągle podróże, na rozmyślanie i na bycie wredna i uszczypliwa wobec innych. Powinna jak u innych artystów łapać co się da aby zarobić ciężko kasę i wtedy wiecej pokory na pewno miałaby w sobie z biegiem lat. Jak się dostaje kasę łatwa droga to się nie szanuje pracy ani ludzi proste.
wracamtuznów
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2019, 1:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: wracamtuznów »

Angie29 pisze:Mało tego ma na to kasę z programów typu My Way czy Agent. Gdyby telewizja ja olewała to musiałaby niestety zakasac rękawy i wydać płytę i koncertować a tak ma w du.. TO wszystko bo dostaje kasę z tv... Taka jest prawda trochę jej podciąć budżety i od razu inna śpiewka. A tak niestety ciągle rozpieszczaja Edytkę ponieważ to Diva lat 90 tych i trzeba płacić miliony. Wtedy ma na ciągle podróże, na rozmyślanie i na bycie wredna i uszczypliwa wobec innych. Powinna jak u innych artystów łapać co się da aby zarobić ciężko kasę i wtedy wiecej pokory na pewno miałaby w sobie z biegiem lat. Jak się dostaje kasę łatwa droga to się nie szanuje pracy ani ludzi proste.
Jedyne co powinna to cieszyć się swoim życiem i spełniać swoje cele i zachcianki. Nie marzenia fanów. Ewidentnie jej nowa płyta do szczęścia nie jest potrzebna, dlatego nie powinna jej wydawać. To jej życie i jako fani zamiast zazdrościć, że przez głupkowate programy może sobie żyć jak chce, to powinniście cieszyć, że jest szczęśliwa i że nie przestała całkowicie wydawać muzyki i nie przestała całkowicie koncertować
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Angie29 »

Nie zazdroszczę nikomu kasy ani sławy mam to gdzieś. Nie rozumiesz mojej wypowiedzi w pełni. Chodzi mi, że przez tą kasę która nie jest zarobiona przez koncerty i nowe płyty jak inne wokalistki typu Sarsa, Nykiel, Podsiadło którzy żyją z tego właśnie to ona nie szanuje publiki ani nikogo w koło oprócz siebie i syna. To jest w niej najgorsze. Niech sobie podróżuje ile chce i jak chce mi osobiście to zwisa ale potem każdy wymaga od niej jako takiej Divy bardziej muzycznego wydania jej osoby. Mi osobiście lata czy ona wyda płytę do końca swojego życia niech się dalej lansuje na programach i wypoczywa 24 na dobę jej życie jej sprawa. Jednak w porównaniu z innymi artystami żyje w odrealnionym świecie a fani czekają i chcą nowej płyty, połowa już nie czeka a kolejna połowa już ma zdanie podobne do mojego.
ODPOWIEDZ