Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Kopaneek,
Myslovitz np zebrał prawie 180 tysięcy fanów i jest w biografii dyskografia..
O Artyście powinna świadczyć jego twórczośc a nie 500 słów i peany na swoją cześć. Zgadzam się z Phealerem..
Poza tym dobry i obszerny wpis. Dobrze sie czyta, za dużo interpunkcji, ale kumam o co chodzi.

Wkurza mnie tylko to, że ten drugi fejs jakiś dalej działa - skoro to kolejny podszywający się - nie rozumiem czemu ciągle nie został zdjęty. Mamy pierwszy oficjalny. Jezzzz

ps. fajnie wrócić z gór i dostać sporą porcję newsów. Poza tył ładnie niespodzianka wyszła! Gratuluję.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Aro »

Troszkę się nam rozpisała. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni tak przydługawy status. :D
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

wiesz.. początek, 1 wpis, Urodziny.. wyjątkowe okoliczności. Oby w miarę możliwości często pisała. :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Aro pisze:Troszkę się nam rozpisała. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni tak przydługawy status.
Tam mają być tylko takie...
Ostatnio zmieniony 14 lis 2011, 17:44 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marecki »

Zawiodłem się na całej linii. Nic nigdy nie może być zrobione tak jak trzeba. :wpale:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ja30 »

nowe zdjecia tez sa
patrick.ko7
Make it happen
Make it happen
Posty: 185
Rejestracja: 28 paź 2010, 12:58
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: patrick.ko7 »

Aro pisze:Troszkę się nam rozpisała. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni tak przydługawy status. :D
Moim zdaniem FB w rekach Edyty tylko jej zaszkodzi i bedzie obiektem kpin, no chyba ze nie ona bedzie go prowadzila dajac wpisy.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Dobi »

endeven pisze:Wkurza mnie tylko to, że ten drugi fejs jakiś dalej działa - skoro to kolejny podszywający się - nie rozumiem czemu ciągle nie został zdjęty.
Masz rację, to jest ewenement na skalę światową :lol3:
Stron "Edyta Górniak" jest na Facebooku więcej: http://www.facebook.com/search/results. ... 1288567869

Nie zabraniam oczywiście nikomu zakładać fanpagów, ale powinni jakoś zastrzec imię i nazwisko. Spróbowałby ktoś założyć drugie konto "Rihanna" czy "Madonna" a nawet z naszego podwórka "Doda". Od razu byłby szum w mediach i pozew o podszywanie się.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

patrick.ko7 pisze:Moim zdaniem FB w rekach Edyty tylko jej zaszkodzi i bedzie obiektem kpin, no chyba ze nie ona bedzie go prowadzila dajac wpisy.
e tam ma go prowadzić ona. Może sobie i mieć te błędy, i głupotki, ja chce czytac to co ona myśli, to co ona mówi, inaczej niech w ogóle go nie ma i niech skupi się na rozwijaniu oficjalnej... wiele z tych prawideł jest słuszna, może nie jest to Platon cz jaki inny filozof ale widać że Edka nad tym sama myślała i za to wielkie gratsy edyto :) miło się czytało :-D
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Dobi pisze:Od razu byłby szum w mediach i pozew o podszywanie się.
Marcin ponoć pozwolił równolegle prowadzić konto tej przemądrzałej "nastii" (właścicielce).
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

niemożliwe..
Awatar użytkownika
Lady_M.M
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 08 kwie 2011, 16:16
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Szczecin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Lady_M.M »

.....oj ta Edi :lol3: Te fotki z klipu OTR chyba robiła telefonem albo kiepskim aparatem z lampą błyskową bo jakość powalająca...........i ten błysk rzucający się w oczy na focie z pleckami t tatuażem 8P
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Phealer33 »

Chciałbym się wypowiedzieć nt. edytowych 17 punktów..
Punkty te są dla mnie w większości niezrozumiałe i bardzo abstrakcyjne, ponieważ moje życiowe doświadczenie, jak każdego człowieka, jest inne niż Edyty i też w związku z tym, że przebywam w innej rzeczywistości niż ona to zupełnie różniej spostrzegam problemy i zagadnienia, które ona raczyła poruszyć. Nie czuję siły tych słów, aby na "ślepo", z zaufaniem uwierzyć w ich prawdziwość. Nie mam w zwyczaju, naturze ufać "intuicji" i postępować "na zaufanie" według rad jakiegoś człowieka, których nie rozumiem...Choć te punkty brzmią mądrze, to nie potrafię ocenić ich prawdziwości oraz niepodważalności. Stanowią one wyrwane z kontekstu wnioski, lub morały długich bajek spięte w kilka- bardziej lub mniej- spójnych zdań. Dlatego dziwię się tym, którzy zachwycają się tą listą wypunktowanych przemyśleń i przyjmują ją jako jakiś wyróżnik wartościowego, właściwego życia. Ta lista Edyty uważam, że powinna być bardziej dla ludzi fundamentem na którym mieliby budować opinię o niej i przez treści których starać się zrozumieć jej decyzje, uczucia, to jaka jest dziś, z celniejszym przyjrzeniem się jej Sercu i dążeniom- a nie głównym oparciem dla ich decyzji, nowym dekalogiem fanów!(co jest możliwe w przypadku zbyt pogubionych ludzi, którzy nie czuję się dobrze sami ze sobą i są zbyt wpatrzeni w swoją idolkę) Edyta radzi, ale na mocy swojego doświadczenia. A jak wiemy, każdy ma inne. Jak i również w kwestii obserwacji świata (do której Edyta gorąco nawołuje) widzimy, jak bardzo każdy inaczej spostrzega świat i filtruje to co mu się przydarza przez swoją wrażliwość, bystrość, logikę myślenia, umiejętność analizowania, syntezowania wiedzy, wyciągania wniosków. Subiektywizm! Tym obdarował nas Bóg. Każdego z osobna (nie ważne, której religii).
Edyta pisze: "Kto się boi jest niewolnikiem". Matka boi się o dziecko i wcale nie jest niczym niewolnikiem. Kogo? Siebie? Dziecka? Jest wolna i szczęśliwa. Gdzie tu miejsce na niewolnictwo? Drugi przykład: jeśli te słowa przeczytał by jakiś przestępca, to pomyślałby sobie, że nie warto bać się policji bo to uwłacza jego wolności, wtedy stałby się niewolnikiem odgórnych postanowień ludzi.
Dla Edyty małżeństwo to nowotwór, dla mnie realizowany już plan na szczęście. Zupełnie inne podejście. Jeśli więc któryś z tych punktów oparty jest fundamentalnie na tym wniosku i osoba dla której małżeństwo jest szczęściem, nadzieją będzie postępować według tego punktu, to dojdzie do miejsca w którym stwierdzi, że jednak sporo czasu robiła coś na przekór sobie. Czyż nie? Teoretyzuję w tym momencie, myślę abstrakcyjnie i dość przewidywanie.
Podsumowując: Uważam, że te punkty bez dokładnych wyjaśnień kontekstów ich powstania, rozwinięć, komentarzy są tak bardzo wieloznaczne i niezrozumiałe, że wielu czytających może je zrozumieć nieprawidłowo, przez co niewłaściwie podejść do życia. Zwłaszcza mam na myśli ludzi pogubionych, którzy nie potrafią do końca samodzielnie myśleć i są ślepo zapatrzeni w Edytę. Tu pojawia się niebezpieczeństwo dla nich.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Aro »

Kopaneek pisze:Tam mają być tylko takie...
O nie! Od tego to jest strona. Na Fejsie pisze się raczej zwięźle i na temat.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Natu$ »

No właśnie... Wszystko ładnie, pięknie, ale boję się, że "życzliwe" Edycie osoby i szmatławce będą miały o czym pisać i się z czego nabijać. Wiemy, jaki charakterystyczny, górnolotny styl ma Edyta. Nie wszyscy dostrzegają w Niej pokłady wrażliwości i będą wzruszać się Jej wpisami. Mam nadzieję, że się obejdzie bez kpin.

P.S. Mówię koleżance, że Edyta założyła facebooka, a ta do mnie "Widzisz, już NAWET Edyta ma fejsa". Czuję się wyrzucona poza margines społeczny. Przepraszam za dygresję osobistą, ale musiałam się pożalić. :wink:
ODPOWIEDZ