Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Świetliste istoty jednoczmy się.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Omg co tu się wydarzyło? :shock:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

mpjp pisze:
Piter pisze:Mnie sie ta odpowiedź podoba.
Barany to eufemizm na takie sku***syństwo
Zło dobrem zwyciężaj. A Ona siebie pogrążyła, bo media skupiły się tylko na "baranach jednych", a nie treści oświadczenia. Strzał w kolano
Ale to był eufemizm wobec tego klanu zazdrosnych nieudaczników.
Wszyscy wiemy, na czym skupiają się media. Liczby, statystyki, szczepionki. :)
Niby mamy pandemię, brak miejsc w szpitalu, a oni piszą o Edycie, chociaż przed chwilą zrobili z niej wariatkę. Gdzie tu logika?

Lubię u Edyty to, że ona rozgrywa zawsze po swojemu. I się nie boi. Ustala swoje reguły, swoje zasady. :)

Dodano po 3 minutach 18 sekundach:
mpjp pisze:Zatem najpierw naprawmy oświatę (jestem jak najbardziej ZA), a potem puszczajmy słowa na prawo i lewo bez odpowiedzialności.
Słuchałem przed chwilą live - to Ona nawet wprost zwracała się "do najmłodszych"
Może niech każdy, również młody, weźmie odpowiedzialność za własne przekonania i wybory.
Nie róbmy z młodych bezrozumnych baranów.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Widzę, że zaraz pójdziecie w stronę anarchii
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

endeven pisze:Czarnek na pewno zadba o oświecenie w edukacji. :(
Ale błagam Cię, za moich czasów była Łybacka i jakoś nie było lepiej. To nie jest kwestia personalna. Tu trzeba by zburzyć obecny system i zbudować nowy.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

"Napisać prawo od nowa":) Jest Was więcej
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Myslę, że Czarnek to inny kaliber. Totalnie inny, jesli mordo iuris ma nam definiowac pojęcia i kategorie w obszarze nauki.

albo takie kwiatki na starcie:
Wydaną przez KUL Powszechną Encyklopedię Filozofii, która dzięki dotacji z MEiN w wysokości 1,75 mln zł (175 tys. za tom) będzie przetłumaczona na angielski:
Aborcja: "Moralnie nieusprawiedliwione jest również zabójstwo dziecka przed narodzeniem w celu uratowania życia matki w przypadku kolizji tych dóbr".
Demokracja: "Współczesna demokracja jest pod coraz silniejszą presją ideologii socjalistycznej; legalizuje prawa, które niezgodne są z prawami człowieka (aborcja, eutanazja), nadużywa możliwości, jakie oferuje dzisiejsza socjotechnika (manipulacja opiniami), umożliwia pozbawiania państw i narodów suwerenności, staje się narzędziem do walki z religią i Kościołem".
Feminizm: "Zjawisko radykalnego f. wyrasta z błędnego rozumienia człowieka i jego płciowości. Płciowość jest jakościową modyfikacją osoby ludzkiej i przenika osobę w całości. W hierarchii właściwości bytów płciowość należy do kategorii jakości. Oznacza to, że człowiek bytuje albo jako mężczyzna, albo jako kobieta"
Totalitaryzm: "Ideologią, która może przeobrazić społeczeństwa zach., by poddać je ukrytemu totalitaryzmowi, jest ideologia liberalizmu lub socliberalizmu".
Tolerancja: "zasada [tolerancji] łatwo może przerodzić się w narzędzie manipulacji, a nawet dyskryminacji w stosunku do postaw uznanych za politycznie (ideologicznie) niepoprawne, a które opierają się na prawie naturalnym i dziedzictwie kultury chrześcijańskiej".
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: AS »

Piter pisze:
endeven pisze:Czarnek na pewno zadba o oświecenie w edukacji. :(
Ale błagam Cię, za moich czasów była Łybacka i jakoś nie było lepiej. To nie jest kwestia personalna. Tu trzeba by zburzyć obecny system i zbudować nowy.

Jednak było ciut lepiej, bo fatalne dziennikarstwo szerzyło się jedynie pod auspicjami tygodnika Halo i SE, a media niczego nie kreowały - służyły do zabawy, oglądania teledysków, filmów... Młodzież też nie siedziała w sieci, tylko żyła prawdziwym życiem. Nie mieliśmy tyle czasu na przeżywanie każdego pierdnięcia gwiazdy, nawet ulubionej.

Ale zgadzam się, że problem - ech - nie leży tylko i wyłącznie w osobie pana ministra Czarnka...

Dodano po 15 minutach 13 sekundach:
Obraz społeczny widać także na tym forum: kłótnie z powodu różnic, mało merytoryki - dużo emocji, często niechęć wsparcia/poparcia, a nade wszystko - absolutnie zamknięcie się we własnych przekonaniach.

Może by coś z tym zrobić? Ożywić trochę tę małą, ale zacną instytucję (byłam przy jej początkach na początku wieku, to było COŚ). Zacząć krzewić postawę typu:
1."bez hejtu"
2. "z pokorą"
3. "dyskutuję tylko wtedy, gdy mam sprawdzone informacje",
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

brawo
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: fookmetoo »

A ja myslę że Edi powinna zostać sądownie skazana na zakaz pojawiania się w mediach, albo niech media w PL uznają ją za persona non grata na rok lub dwa. Wtedy będzie miała czas odpocząć od tego wszystkiego i rzeczywiście przemyśleć swoje decyzje.
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: AS »

Moim zdaniem zakazy zawsze działają tak samo. 3 zasada dynamiki Newtona: każdej akcji towarzyszy reakcja, każdemu działaniu - przeciwdziałanie.

Lepiej uodparniać niż zakazywać.


Do tego jednak ciągle żyjemy w kraju, gdzie wolność słowa jako tako istnieje. Źle bym się czuła wiedząc, że na siłę zamyka się usta, nawet osobom, z którymi się nie zgadzam. Lepsze są dyskusje. Ciekawsze, rozwojowe. Moim zdaniem, pomiędzy bzdurami, Edyta często mówi bardzo mądre rzeczy. Szkoda, że media tak sensacjami walczą o klikalność, bo może byłaby wartościowa dyskusja.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

fookmetoo pisze:A ja myslę że Edi powinna zostać sądownie skazana na zakaz pojawiania się w mediach, albo niech media w PL uznają ją za persona non grata na rok lub dwa. Wtedy będzie miała czas odpocząć od tego wszystkiego i rzeczywiście przemyśleć swoje decyzje.
A ja uważam, że jesteś faszystką.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: fookmetoo »

wodawodnista pisze:
fookmetoo pisze:A ja myslę że Edi powinna zostać sądownie skazana na zakaz pojawiania się w mediach, albo niech media w PL uznają ją za persona non grata na rok lub dwa. Wtedy będzie miała czas odpocząć od tego wszystkiego i rzeczywiście przemyśleć swoje decyzje.
A ja uważam, że jesteś faszystką.
No to mi pocisnęłaś.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Margaret »

Czyżby Marcin Wieczorek już wrócił do elity współpracowników?
Jego dane kontaktowe znów pojawiły się na facebooku, w informacjach w kategorii "Media" :blink: :glaszcze2:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: pijej1 »

mi się wydaje, że landrynka się skapowała ile on ma na nią haków :beczy:
ODPOWIEDZ