Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Zrozumiałem tylko, że kieruje to do Rodaków i nie wyraża zgody na przymus szczepienia siebie ani syna.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Ja się w ogóle pytam kiedy niby padło, że to ma być obowiązkowe szczepienie? Już pomijam fakt, że nawet jeszcze taka szczepionka nie powstała... Po.co dyskutować o czymś czego nie ma...
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Nowy wpis :edi:
Kochani Moi,
W tym niezwykłym roku transformacji Ziemi, pełnym wyzwań, wyzwoleń, pytań i głębokich spotkań ze sobą, pragnęłam, abyśmy byli Razem.
Rok 2020’ to także mój rok Jubileuszowy. Nie pozostawił nam miejsca na 30 Koncertów, które wspólnie z Producentem mojej Trasy Akustycznej, planowaliśmy dla Was zrobić.
Trasa Jubileuszowa „30 na 30” poczeka do przyszłego roku ...
Poszłam jednak mimo to pod prąd całemu Światu i wykorzystałam cały możliwy czas i Energię, abyśmy do końca tego roku mogli wspierać się, czuć i rozjaśniać wzajemnie myśli.
Szczęśliwie oddałam w Wasze ręce utwór i video do „LIME” ❤️ Z radością także wystąpiłam podczas trasy letniej telewizyjnej dwójki. Teraz, co sobotę, od najbliższej aż do do 6 grudnia będę uśmiechać się do Was z fotela trenerskiego mojej 5 edycji programu „The Voice”.
„Szanse na Sukces” widzieliście kilka dni temu, a przed Wami w najbliższe tygodnie także Benefis, do którego zaprosiła mnie JTM, a w nim wspaniali moi Goście ...
Także 6 kolejnych utworów, które opracowałam dla jesiennej ramówki tego programu.
Emisję niedługo także będzie miał program „Ameryka da się lubić” a w najbliższy piątek ponownie spotkam się z Wami Muzycznie...
W sobotę rano razem pijemy kawkę w PNŚ,
a wieczorem z moimi kolegami Trenerami, przesłuchamy pierwszych uczestników programu ...
W moim sercu Wy, cały czas
Przytulam na dobry spokojny sen
EDI ❤️
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

To świetnie, że Edyta planowała trasę 30 na 30. Jeśli uda jej się to w next year będę bardzo zadowolony :-)
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Czego to ona nie planowała... Płyta akustyczna, płyta z Nashville, płyta X, której singlem jest Lime... Udział w programach rozrywkowych, to świętowanie 30 lecia kariery muzycznej... AHA.
patrick.ko7
Make it happen
Make it happen
Posty: 185
Rejestracja: 28 paź 2010, 12:58
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: patrick.ko7 »

Kto kupi tę bajkę o planowanej wcześniej na ten rok trasie 30 na 30 :ha:
Rozumiem, że w piątek premiera drugiego singla jeśli dobrze zrozumiałem?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Odczytuje to za podsumowanie i plan do końca roku mający usprawiedliwić brak płyty. Ach tym razem edka nie musi się nawet wysilać może wszystko zrzucić na barki "pandemii"
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

Szybko na podsumowanie roku. Ale nie przebija to tego sprzed paru lat kiedy od osobnego myslnika wymieniala kazda piosenke zaspiewana na festiwalu. No ale nie byl to wtedy rok transformacji ziemi.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Mnie by wystarczyło, gdyby zamieniła te wszystkie udziały w programach i dwa koncerty w TVP na jedną dobrą płytę. Nie ilość, ale jakość.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Kurcze, niesamowite wyczyny! Tylko Edycie udało sie podczas pandemii nagrac singla i nawet video! Jednego singla!
I jeszcze te wystepy w mini playback show w Jaka to melodia! WOW
I była na scenie z najlepszymi artystami disco polo latem!
Wspaniałe standardy!
Teraz czas usiąść wygodnie w fotelu.

Ten wpis to jakiś dramat i kpina. Serio, te opisane wystepy w tvp to już jest jedno wielkie odcinanie kuponów i przejście do ligi zapyziałych artystów, którzy na starośc nie mają nic do powiedzenia, tylko wypełniac ramówkę w jaka to melodia. Trudno, ale nie ma czego szukac u Edyty. Nic z tego, co opisała nie jest dla mnie interesujące i nie zajmuje mnie. Pandemia niczego nie zamarkowała, wręcz przeciwnie, wszystko obnazyła jak na tacy.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Niesamowite, jak zwykle nasza pszczółka napracowała się więc może odpocząć,
ani słówka o płycie. :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

i ten brak szacunku wobec fanów jest uderzający. Zgrywanie wielkiego poświecenia i wielkiej pracowitości. A jak na dłoni widać, że jedyne na co Edytę było stac to "komunikowanie" sie z fanami za pomocą kanału tvp za należytą opłatą i dofinansowaniem. Piekna relacja z fanami. Budowana latami. Niesamowita więź. JAk tylko tvp nie posmaruje to nie ma żadnej więzi. Jak z wydawanymi singlami widmo. Tez ślad po tej wiezi z nimi ginie w mgnieniu oka. Wystarczy by dawały efekt pozorowanej świezości, by na letnią traske z tvp sie coś nowego załapało. i na tym koniec.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Poszłam jednak mimo to pod prąd całemu Światu i wykorzystałam cały możliwy czas i Energię, abyśmy do końca tego roku mogli wspierać się, czuć i rozjaśniać wzajemnie myśli.
Mój ulubiony fragment. Aż mnie ciarki przeszły. Edyta kontra świat. Przepraszam - Świat. Duża litera ma podkreślić skalę wyzwania. Pod prąd. Na przekór przeciwnościom. To poświęcenie dla sztuki i bezkompromisowość docenią chyba dopiero przyszłe pokolenia. Jednak Edyta dokonuje przełomów już dzisiaj :lol3: Nie musi się uśmiechać z fotela The Voice, ten wpis rozbawił mnie na tygodnie.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

To jest wyczyn godny roku. Miałam wydać płytę, ale jednak pomacham Wam tylko z telewizora. :lol3:
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

Dobrze ze tym razem nie dodaje ze dla ciezkiej pracy i sztuki poswiecila zdrowie i relacje z synem (z ktorym nawet od lat juz nie mieszka). :lol3:
ODPOWIEDZ