Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: ChristopherP »

Tak jak bez wątpienia Edyta dobrze zareagowała w niedzielę dając Donatanowi w pysk, tak dzisiejszy wywód na fejsie jest doprawdy żenujący. Akapity tekstu, które kompletnie nic nie wnoszą poza tym, że udowadniają, że Edyta uwielbia wszelkie burdy prać publicznie, robić z siebie cierpiętnicę i ogłaszać siebie wzorem cnót i profesjonalizmu :ha:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Czekam na wywiad w "Gali" i po kolei we wszystkich kobiecych magazynach, teraz na pewno wszystkie spojrza na Edyte laskawym okiem. Wywiad o tym, jak to trzeba stawiac granice, powiedziec facetom NIE takim prostym gestem, wywiad nie o muzyce, jak zwykle.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Żeby to tylko nie popłynęło klasycznie z poziomu ważnej sprawy do kanalizacji.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

Pytanie za sto punktow - ile godzin ma doba w swiecie :edi: ?

Incydent mial miejsce w niedziele wieczorem, teraz mamy wtorkowy wieczor, a :edi: punktuje, ze juz 70 godzin czeka na przeprosiny.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2018, 20:56 przez ChristopherP, łącznie zmieniany 1 raz.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Bardzo dobrze zrobiła pisząc o tym na FB Przynajmniej wyjaśniła dlaczego dalej pozowała z nim do zdjęć Don przegiął i dostał zasłużonego plaskacza. Tez płakał nie będę z powodu zerwanej współpracy. Dla Edyty cała sprawa na plus byleby już tego nie rozwlekać.
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Andromeda - wspólny singiel Edyty i Donatana

Post autor: kirin »

czyli koniec współpracy... no w tym przypadku miała rację
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: niuto »

Mam mieszane uczucia co do tego wpisu. Fajnie, że Edyta jasno dała do zrozumienia, że nie ma przyzwolenia na tego typu zachowania, ale już publiczne zrywanie współpracy z Donatanem i Cleo nie są chyba na miejscu. Takie sprawy wyjaśnia się w cztery oczy. Teraz wygląda to tak, jak gdyby Edyta próbowała medialnie jak najwięcej ugrać na tej całej sytuacji, no i na dodatek wypowiedziała otwartą wojnę osobom, które dotychczas były jej bardzo życzliwe.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Sebuch »

Edytę popiera Dorota Wellman i Karolina Korwin-Piotrowska. Dość mocne słowa pod adresem Dona. Zasłużenie
http://www.gala.pl/artykul/dorota-wellm ... 0612123405
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: fifi »

niuto pisze:Mam mieszane uczucia co do tego wpisu. Fajnie, że Edyta jasno dała do zrozumienia, że nie ma przyzwolenia na tego typu zachowania, ale już publiczne zrywanie współpracy z Donatanem i Cleo nie są chyba na miejscu. Takie sprawy wyjaśnia się w cztery oczy. Teraz wygląda to tak, jak gdyby Edyta próbowała medialnie jak najwięcej ugrać na tej całej sytuacji, no i na dodatek wypowiedziała otwartą wojnę osobom, które dotychczas były jej bardzo życzliwe.
Mam podobne odczucia. Wyjaśnienie ok bo widziałam wpisy o tym, że niby taka oburzona a potem z uśmiechem dalej pozowała do fotek, czyli jakieś wyjaśnienie powiedzmy było potrzebne ale już całą resztę mogła sobie prywatnie załatwić bo niestety rozmywa to sedno wpisu a robi się z tego medialny cyrk.
Generalnie patrząc na fotki z tej całej akcji to bardziej niekomfortowa pozycja według mnie jak dla kobiety z obcym żonatym mężczyzną to ta gdy stoją a on tak ją obejmuje, że jeszcze chwila moment/pyci włos i jego palce by jej na cycku leżały niż to muśnięcie po tyłku ale nie ma co tu rozmydlać bo każdy ma swoją strefę komfortu i widać ta jej jest bardziej skoncentrowana na tyle :wink:
Obrazek
Donek raczej nie ma dobrej opinii jeśli idzie o dobre maniery, zresztą sam o sobie mówi bez ogródek że jest burakiem i chamem to Edyta powinna jednak od samego początku wyznaczyć zdecydowaną granicę spoufalania się. Widziały gały co brały....

T.Swift za taką akcję wywalczyła 1$ i rozgłos tylko kurna ona ma co tym rozgłosem promować a tak to... :edi: jeno bruk wypoleruje i tego właśnie żal...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: B@r »

Sebuch pisze:Edytę popiera Dorota Wellman i Karolina Korwin-Piotrowska. Dość mocne słowa pod adresem Dona. Zasłużenie
http://www.gala.pl/artykul/dorota-wellm ... 0612123405
Tak, to moje komentarze, które są w dzisiejszym "Fakcie". Zresztą nie tylko one. E. popiera też Sylwia Chutnik czy Paulina Młynarska. Link do ich komentarzy jest w temacie "Faktu".

Niestety Słowianki Donatana boją się mówić - http://bartoszpanczyk.pl/index.php/2018 ... estowanie/ :roll:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Edyta Górniak pisze:Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo.
To znaczy, że gdyby była nim zainteresowana, nie przeszkadzałoby jej już tak bardzo, że ją pomacał? Pamiętam jak w The Voice jeden chłopak niespodziewanie chwycił ją za tyłek, wtedy jednak wyglądała na zadowoloną. Dobrze, że teraz walczy o swój honor - szkoda jednak, że ma podwójne standardy.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: B@r »

ediva pisze:
Edyta Górniak pisze:Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo.
To znaczy, że gdyby była nim zainteresowana, nie przeszkadzałoby jej już tak bardzo, że ją pomacał? Pamiętam jak w The Voice jeden chłopak niespodziewanie chwycił ją za tyłek, wtedy jednak wyglądała na zadowoloną. Dobrze, że teraz walczy o swój honor - szkoda jednak, że ma podwójne standardy.
Przecież wtedy w "The Voice" też zareagowała. Obejrzyj sobie jeszcze raz dokładnie na YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=G1NwLyqnb74
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

W obu przypadkach zareagowała odpowiednio. Co innego młody, nikomu nieznany uczestnik programu a co innego rozpoznawalny producent. Jakby wysmarowała chłopakowi w twarz, dopiero byłaby afera, że przesadziła, nie powinna była uderzyć itd. Wybrnęła z sytuacji. Postawcie się też trochę w jej skórze. Będąc gwiazdą, osobą publiczną, z jakimś tam dorobkiem i pozycją nie może sobie pozwolić żeby ktoś ją obmacywał na oczach wszystkich. Zwłaszcza współpracownik. Tym bardziej, że najwyraźniej nie potraktowała tego jako komplementu dla swojego poczucia kobiecości. Następnym razem powinna od razu prawym sierpowym.

Tylko jej wiarygodność trochę obniża fakt fatalnej roznegliżowanej sesji do Andromedy i licznych nagłówków, że "Donatan rozebrał Górniak" :ha:
Ostatnio zmieniony 12 cze 2018, 23:47 przez Flux, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

No cóż, gdyby, teoretycznie czysto, miała romans z danym osobnikiem, to przecież co by jej szkodziło, gdyby nawet ją za tyłek złapał i przytrzymał ;) inna sprawa, jak pozwala sobie obleśny Donek. Każdy by się chyba wnerwił ;)
Moim zdaniem to nie są podwójne standardy, bo inaczej reagujemy na zaczepkę od kogoś, kto się nam podoba, niż od kogoś, kto nie - normalne.

Czemu otwarta wojna z życzliwymi osobami? Chodzi o Cleo? Raczej życzliwie o niej napisała wszystko...
A czy pisać ogólnie musiała? Nie, no ale to jest ona ;)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: niuto »

Też uważam, że w TVOP była zupełnie inna sytuacja. Edyta zareagowała adekwatnie do kontekstu. Nie można powiedzieć, że ma podwójne standardy, bo jasno podkreśliła, żeby jej nie dotykać.
ODPOWIEDZ