Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
patrick.ko7
Make it happen
Make it happen
Ulubiony album: Edyta Gorniak

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Postautor: patrick.ko7 » 17 sty 2021, 20:50

Dlaczego ona od pewnego czasu zwraca się do swych fanów wszędzie per "ludzie"? Jakoś to mi brzmi patronizujaco, jakby była jakimś bóstwem albo "świetlistą postacią", której nadano nadludzkie prawo by pouczać plebs.

Awatar użytkownika
wodawodnista
If I give myself (up) to you
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control

Postautor: wodawodnista » 17 sty 2021, 21:12

A dlaczego od pewnego czasu jej niby fani ją wyzywają, poniżają, obśmiewają siedząc na forach i niby oczekując od niej muzyki a tak naprawdę czekają na aferki? :edi: Tutaj mnóstwo takich użytkowników, "posłucham później" ale relacja w sekundę jak jest jakiś nowy post na ig :lol3:

Awatar użytkownika
audarya
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart

Postautor: audarya » 23 sty 2021, 18:09

patrick.ko7 pisze:Dlaczego ona od pewnego czasu zwraca się do swych fanów wszędzie per "ludzie"? Jakoś to mi brzmi patronizujaco, jakby była jakimś bóstwem albo "świetlistą postacią", której nadano nadludzkie prawo by pouczać plebs.

Edyta nie mowi do fanow, ale do wszystkich ludzi. Akurat to dla plebsu wyroznienie jesli krtos plebs chce pouczac, ja osobiscie uwazam, ze to strata czasu do plebsu mowic...

Wróć do „Edyta”